اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد تغذیه فلاشر تابلو ال ای دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد تغذیه فلاشر تابلو ال ای دی

با سلام خدمت بزرگان مجلس
    من چند وقت پیش یه پکیج ساخت فلاشر ال ای دی گرفتم که با میکرو etmega8 و ترانزیستور tip41c راهاندازی میشه و مقاومت یک کیلو اهم خیلی سادست .
    این فلاشر با تغذیه 5 ولت کار میکنه من وقتی منبع تغذیه تابلو را پاور میگیرم و چون پاور سیم 5 ولت داره کارم راحته ولی وقتی منبع رو ادابتور 12 میگیرم دیگه ولتاژ 5 ولتو ندارم میشه خواهش کنم یه مدار کوچک که 12 رو به پنج تبدیل کنه تا تغذیه فلاشر رو هم برسونه برام معرفی کنین البته جریانی که فلاشر میکشه خیلی کمه راستی من تازه وارد دنیای الکترونیک شدم چیز زیادی حالیم نیست ولی دارم یاد میگیرم .
    مدار و قطعاتو برام بزارین تا بتونم تهیه کنم . ممنون میشم اگه راهنماییم کنین یا علی :nerd:

پاسخ : سوال در مورد تغذیه فلاشر تابلو ال ای دی

البته همه کارای فلاشرو خودم انجام دادم مثل تهیه پروگرامر و تغیرات رو برنامه اصلی پروگرام کردن میکرو چند نمونه هم درست کردم و بین همکارام دادم مشکلم فقط اینه که بعضی از مشتریان( همکارام) از پاور استفاده نمیکنن باید برای فلاشر تغذیه جداگانه تهیه کنن که هزینه اضافی میشه لطفا راهنماییم کنین :nerd:

دیدگاه

پاسخ : سوال در مورد تغذیه فلاشر تابلو ال ای د&#1610

سلام
      اگر جریان کشی فلاشر کمه میشه از 7805 استفاده کرد.

دیدگاه

پاسخ : سوال در مورد تغذیه فلاشر تابلو ال ای دی

با سلام خدمت دوست عزیز که منو راهنماییم کردین اگه امکانش هست لیست قطعاتو برام بنویسید . :nerd:

دیدگاه

پاسخ : سوال در مورد تغذیه فلاشر تابلو ال ای د&#1610

سلام

خازن الکترولیت 16 ولت 470 میکرو فاراد
          خازن الکترولیت 16 ولت 100 میکرو فاراد
          خازن 100 نانو فاراد
          آی سی رگولاتور lm7805

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X