اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک سری راهنمایی های اولیه برای شروع کار با windows ce6 با mini2440

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک سری راهنمایی های اولیه برای شروع کار با windows ce6 با mini2440

با سلام و خسته نباشید خدمت همه .من توی انجمن گشتم ولی راستش مطالب پر محتوایی پیدا نکردم.بوردی که دارم mini2440 هست و با #c هم برنامه مینیویسم تحت دات نت.
    حالا......
    من تا حالا با ویندوز ce کار نکردم ولی برای یه پروژه تحقیقاتی مجبورم از arm9 استفاده کنم و خصوصیت خوبش یعنی قابلیت نصب ویندوز.
    ولی اصلا نمیدونم چطوری باید باهاش کار کنم و برنامه بنویسم.
    :angry: :cry: :cry:
    توی friendly arm و thaieasy هم چیزی دستگیرم نشد.
    مشکل من اینه که وقتی برای کامپیوتر و ویندوز برنامه ای مینویسیم از توابع api که لیستش هم موجود هست به راحتی میشه استفاده کرد مثلا روشن و خاموش کردن کامپیوتر و یا باز کردن یک فولدر و ...... .
    حالا توی ویندوز ce من فقط دیدم از یک کتابخانه استفاده شده" kernel" این چییه؟
    و اینکه چطوری و از کجا باید کتابخانه های مبوط به wince دانلود بشه؟
    مثلا برنامه ای که هم از gpio و pwm استفاده شده توش.از چه کتابخانه هایی باید استفاده کرد؟
    ممنون میشم از کسایی که جوابمو بدن.
    خیلی دوست دارم با این سری Arm کار کنم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry2:

پاسخ : یک سری راهنمایی های اولیه برای شروع کار با windows ce6 با mini2440

سلاممم.لطفاا یکی کمک میکنه در این تاپیک.......

دیدگاه

سلام

دوست عزیز، توی ویندوز CE تمامی توابعی که دنباش می گردی توی کتابخانه coredll.dll است. ضمنا وقتی یک درایور می نویسی باز هم توابع اون به همین کتابخانه coredll.dll اضافه می شود.
      موفق باشید
      http://embeddedelectronics.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد مصلح راد - HMR
        سلام

دوست عزیز، توی ویندوز CE تمامی توابعی که دنباش می گردی توی کتابخانه coredll.dll است. ضمنا وقتی یک درایور می نویسی باز هم توابع اون به همین کتابخانه coredll.dll اضافه می شود.
        موفق باشید
        سلام مهندس
        ممنون از راهنمایی.
        این dll کجاست؟
        ایا manual براش وجود داره؟
        چطوری باید باهاش کار کنم؟یعنی کلا یدونه dll داریم و تمام برنامه ها بر اساس این dll نوشته میشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X