اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رکاوری فایل های کارشده در پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رکاوری فایل های کارشده در پروتئوس

سلام
    استمداد
    ازاساتید وگاهان در زمینه رکاوری
    اخیرا اشتباها فایلهای طراحی خودم را در نرم افزار پروتئوس 7.8 فرمت نموده وباکلی تلاش تونستم بازیابی کنم .
    نکته : پروتئوس قادر نیست اون فایل هارا بازخوانی کنه چندین بار واز انواع نرم افزار رکاوری استفاده کرده وموفق نشدم
    حاصل پنج ماه مطالعه وطراحی ام درون اونهاست لطفا کمکم کنید . :angry:..
    X factor

پاسخ : رکاوری فایل های کارشده در پروتئوس

فایل ها تون روی هارد بوده یا فلش ؟ شما بعد از این که اون فایل ها رو پاک کردین در همون فضا چیزی رو ریختین یا نه ؟ از چه نرم افزاری برای ریکاوری استفاده کردین ؟
    خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
    [hr]

دیدگاه

سلام
      ازنرم افزار GET data Back for Ntfs for Fat
      Recover My files V5
      ICare data درضمن عمل حذف در واقع درتعویض ویندوز بروز کرد واشتباها به جای فایل اصلی که در پوشه Samplesپروتئوس بود شورت کارت آن را بایگانی کردم والان حجم ونوع فایل هارا میبینم ولی پروتئوس قادر به بازخوانی نیست .
      یکی ازاساتید نرم افزار ACtive @file recavery vh را توصیه کردند وهم اکنون مشغول دانلود این نرم افزار هستم انشاالله خبر خوبی را اعلام کنم .
      X factor

دیدگاه

بازم سلام
        منظورم هنوز درگیر این ریکاوری هستم ومتاسفانه از نرم افزار اکتیو فایل ریکاوری هم نتیجه ای نگرفتم .
        راه حل دیکری به نظر تان نمی رسد؟؟؟؟؟؟
        X factor

دیدگاه

نه متاسفانه اگر شما با تعویض ویندوز فایل مورد نظرتون حذف شده باشه دیگه کاری نمیشه کرد چون همون طور که می دونین هنگام نصب ویندوز ممکنه هارد فرمت شده باشه و از اون مهمتر ممکنه در همون فضا چیزی دوباره ریخته شده باشه که در این صورت حتی از نرم افزار های بازیابی یا همون ریکاوری هم کاری بر نمی آد چون اگه شما وقتی فایل های مورد نظرتون در محیط ویندوز و به صورت معمولی پاک کنید خود فایل وجود داره ولی جدولی که آدرس فایل تو اون قرار داره پاک میشه ولی در حالت فرمت کردن خود فایل هم پاک میشه ، اگه این فایل خیلی براتون مفیده باید بسپاریدش به این شرکتایی که کار بازیابی رو انجام میدن اونا چون تخصصشون اینه میتونن براتون این کار رو انجام بدن
          خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
          [hr]

دیدگاه

متشکرم
            مقداری از فایل هارا با این روش تونستم برگردونم برای علاقمندان شرح میدم انشالله کارساز باشد.
            فایل های ریکاوری شده توسط انواع نرم افزار هارا دریک محیط قرار داده پس از کنترل انواع فرمت هارا که مربوط به یک فایل بود جمع آوری ودر محل دیگر ی ذخیره کردم فایلهایی که DXF.DMP.DBK.PWI.STS.EDF.SIS.SDN.Netlist داشتند پروتئوس بازکرد وبقیه ناقص وخراب محسوب میشه .
            البته شرکتهایی هست که این کار راباسخت افزارها انجام میدن ولی هزینه گرونی دارد.
            درهرحال از دوستانی که وقت گذاشتند سپاسگذارم .///
            X factor

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X