اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید اسیلوسکپ 450 ولتی.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید اسیلوسکپ 450 ولتی.

باسلام من قصد دارم یه اسیلوسکپ 450ولتی بخرم برای چک کردن خروجی اینورتر قیمتش مهم نیست لطفا راهنمایی کنید

پاسخ : خرید اسیلوسکپ 450 ولتی.

نوشته اصلی توسط RASOOL1365
    باسلام من قصد دارم یه اسیلوسکپ 450ولتی بخرم برای چک کردن خروجی اینورتر قیمتش مهم نیست لطفا راهنمایی کنید
    خب پروپ ضربدر 10 داره حتی بعضیا هم تو خود تنظیماتش ضربدر 100
    که راحت ج میده فک کنم
    بازم به سایت رایان نیک یه سر بزن
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

اسیک اسکپش فرقی نداره باید پراب CAT II بگیری که تا 1000V مشکلی براش پیش نیاد...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
        اسیک اسکپش فرقی نداره باید پراب CAT II بگیری که تا 1000V مشکلی براش پیش نیاد...
        یعنی مثلا با اسیلوسکپ معمولی مثلUSB TNM میتونم موج خروجی اینورتر سه فاز رو چک کنم؟ :biggrin:

دیدگاه

یعنی مثلا با اسیلوسکپ معمولی مثلUSB TNM میتونم موج خروجی اینورتر سه فاز رو چک کنم؟ :biggrin:
          باید بشه فقطنیاز به یدونه پراب 1به 100های ولتاژ دارید .هامگ آلمانش فکر کنم 300هزار تومن بود احتمالا چینی یا تایوانی بتونید 50-100تومن پیدا کنید چیز خاضی نیست فقط جنس سیم بهتری داره و تقسیم مقاومتی بزرگتر پراب اسکوپ40کیلو ولت وحتی بیشتر هم هست 1000که چیزی نیست
          کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
          ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo-h
            باید بشه فقطنیاز به یدونه پراب 1به 100های ولتاژ دارید .هامگ آلمانش فکر کنم 300هزار تومن بود احتمالا چینی یا تایوانی بتونید 50-100تومن پیدا کنید چیز خاضی نیست فقط جنس سیم بهتری داره و تقسیم مقاومتی بزرگتر پراب اسکوپ40کیلو ولت وحتی بیشتر هم هست 1000که چیزی نیست
            منظورتون از باید بشه چیه؟یعنی احتمال نشدنش هست؟

دیدگاه

منظورتون از باید بشه چیه؟یعنی احتمال نشدنش هست؟
              مواظب گراند باشین اگه بدنه اسکپتون گراند شده باشه ( حالا به هر صورتی ) اتصال گراند پروب به مدارتون ( به نقطه ای غیر از نول ) اگه مدارتون به برق شهر متصل باشه ممکنه باعث نتایج مصیبت بار بشه

دیدگاه

یعنی چی گراند و زمین نباید به اسیلوسکپ وصل بشه - یکم واضح بگین لطفا در حد زیر دیپلم اسکوپ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X