اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد بخش مجزا برای دانشجویان ارشد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد بخش مجزا برای دانشجویان ارشد

با سلام خدمت همه دوستان
    با توجه به اینکه منابع مطالعاتی دانشجویان ارشد خیلی محدوده از مدیران عزیز خواهش میکنم بخش مجزایی رو برای دانشجویان ارشد برق در نظر بگیرن تا کسی که دنبال کتابها مقالات نرم افزار ها و یا بحث های ارشد هستند راحت بتونن وارد بخش ارشد بشن و به بخش مورد نظرشون دسترسی داشته باشن.
    با وضعیت الان یکی اگه ی مطلبی بخاد باید کل تاپیک هارو زیرو رو کنه تا به مقاله کتاب یا هر چی که مورد نظرشه برسه.
    ممنون

پاسخ : ایجاد بخش مجزا برای دانشجویان ارشد

سلام.پیشنهاد خوبیه، ولی باید چند تا مورد رو در نظر بگیریم. اول اینکه چند نفر تو انجمن دارن ارشد میخونن یا ارشد رو تموم کردن و در عین حال تو انجمن فعالیت میکنن؟
    دوم هم اینکه بخش مجزا، برای کدوم گرایش؟ اینهمه گرایش هست...
    مگر اینکه بخوان بخشی رو اختصاص بدن به مقالات مخصوص ارشد و تحقیقات انجام شده ی کاربران، که باید کسی اونها رو مدیریت و دسته بندی کنه. اگه نظم و ترتیب نداشته باشه، خیلی شلوغ میشه.حالا تصور کنین مثلا من الان دارم روی لیزرهای VCSEL یه سری تحقیقات اولیه انجام میدم.چند نفر تو این زمینه اطلاعات دارن؟ فرضا من اومدم نتیجه تحقیقاتم رو گذاشتم.یه دونه بخش مجزا؛ فقط برای یه تحقیق!! که اون هم تقریبا خاک خواهد خورد به خاطر نبود طرفدار و بازدید کننده.
    شما یه سر به بخش جزوات دانشگاهی، دروس مدارهای الکتریکی - الکترونیک و... بزنین.ببینین آخرین ارسالها برای چند ماه ( و چند سال!) قبل هست که همونطور اونجا موندن!
    بخش مقالات تخصصی برق و الکترونیک (ICEE,IEEE,...) تقریبا همین چیزی هست که شما میفرمایین.

دیدگاه

پاسخ : ایجاد بخش مجزا برای دانشجویان ارشد

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
      سلام.پیشنهاد خوبیه، ولی باید چند تا مورد رو در نظر بگیریم. اول اینکه چند نفر تو انجمن دارن ارشد میخونن یا ارشد رو تموم کردن و در عین حال تو انجمن فعالیت میکنن؟
      دوم هم اینکه بخش مجزا، برای کدوم گرایش؟ اینهمه گرایش هست...
      مگر اینکه بخوان بخشی رو اختصاص بدن به مقالات مخصوص ارشد و تحقیقات انجام شده ی کاربران، که باید کسی اونها رو مدیریت و دسته بندی کنه. اگه نظم و ترتیب نداشته باشه، خیلی شلوغ میشه.حالا تصور کنین مثلا من الان دارم روی لیزرهای VCSEL یه سری تحقیقات اولیه انجام میدم.چند نفر تو این زمینه اطلاعات دارن؟ فرضا من اومدم نتیجه تحقیقاتم رو گذاشتم.یه دونه بخش مجزا؛ فقط برای یه تحقیق!! که اون هم تقریبا خاک خواهد خورد به خاطر نبود طرفدار و بازدید کننده.
      شما یه سر به بخش جزوات دانشگاهی، دروس مدارهای الکتریکی - الکترونیک و... بزنین.ببینین آخرین ارسالها برای چند ماه ( و چند سال!) قبل هست که همونطور اونجا موندن!
      بخش مقالات تخصصی برق و الکترونیک (ICEE,IEEE,...) تقریبا همین چیزی هست که شما میفرمایین.
      درسته ولی منظور من فقط تحقیق و مقالات نبود مثلا معرفی نرم افزارهای طراحی که بیشتر در ارشد استفاده میشن یا کتابها و رفرنسهای فارسی که خیلی طرفدار میتونه داشته باشه مطالبم راجع به اینا تو همین فروم کم نیست فقط پخش وپلا هستن به نظرم.
      خوب انتخاب کسی که اینهارو دسته بندی کنه وظیفه مدیریت فروم هست که بالاخره حتما کسی رو سراغ داره که هم از لحاظ مدیریتی و هم اطلاعاتی بتونه مثلا بخش ارشد رو اداره کنه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X