اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عملکرد درایو های Close برای آسانسور های 3VF

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عملکرد درایو های Close برای آسانسور های 3VF

سلام دوستان
    همون طور که میدونید در درایو های معمولی که بدون انکدر استفاده میشن آسانسور چندان نرم کار نمیکنه
    اما در صورت استفاده از درایو Close و انکدر ، نرمیت به شکل قابل توجهی افزایش پیدا میکنه

حالا سوال اینجاست که تفاوت این دو در چیه؟
    مگه نه این که در درایو معمولی هم با یک شیب قابل تنظیم از سرعت کم میکنه؟
    پس دلیلش چیه؟
    کسی از نحوه عملکرد درایو های Close اطلاعاتی داره؟
    با تشکر
    تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

پاسخ : عملکرد درایو های Close برای آسانسور های 3VF

منم دنبال جواب این سوالم . اگه کسی می دونه لطفا جواب بده
    بخشنده بودن بيشتر از آنکه توانايي مالي بخواهد ، قلبي بزرگ ميخواهد..

دیدگاه

ابتدا باید از ایجاد کننده تاپیک تشکر کنم . کم کم باید از چشمک زن و تابلو روان و محافظ یخچال بیام بیرون . دیگه بحث راجب یک پریپریال از میکرو کنتر 8 بیتی مناسب سطح کاربران لیسانس برق نیست .

نرم بودن یک اصطلاح علمی مناسب برای بیان رفتار یک سیستم نیست .
      مثلا میتونید راجب شتاب یک نواخت و یا آهنگ تغییرات مکان کابین رو بحث کنید . در این صورت حرکت نرم معنی پیدا میکنه . و در اینصورت خیلی راحت با یک سیستم کنترلی میشه دقیقا به همون نمودار تغییرات دست یافت.
      تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
      داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

سلام دوستان
        چند وقتی فرصت نکردم روی این مورد کار کنم
        ولی با بررسی چند مدل کارت انکدر بعید میدونم چیزی جز فیدبک گرفتن از سرعت موتور باشه

انشاالله سر فرصت دوباره کار رو شروع میکنم
        فقط دوستان اگه اطلاعاتی دارند دریغ نکنند
        با تشکر
        تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

دیدگاه

---
          اگر روزی بفهمی همه چیزایی که از بچگی تا حالا بهت گفتن بی اساس یا دروغه چه حالی میشی؟
          کارمندان نابکار، از دزدان و آشوبگران بیشتر به کشور آسیب ميآ‌رسانند

دیدگاه

ا
            بتدا باید از ایجاد کننده تاپیک تشکر کنم . کم کم باید از چشمک زن و تابلو روان و محافظ یخچال بیام بیرون . دیگه بحث راجب یک پریپریال از میکرو کنتر 8 بیتی مناسب سطح کاربران لیسانس برق نیست .
            نمیدونم علت چیه جناب آلیلا همیشه قبل از جواب دادن باید یه لغزی لیچاری یا یه سر مقاله بی ربط به موضوع بنویسند

نرم بودن یک اصطلاح علمی مناسب برای بیان رفتار یک سیستم نیست .
            اتفاقا هست! مگه خازن باعث نرم شدن تغییرات ولتاژ و سلف باعث نرم شدن تغییرات جریان نمیشه!؟؟(درس کنترل خطی)
            دلیل نرم کار کردن آسانسورهای کلوز تا جاییکه به مغز ناقص من میرسه ایناس:
            تشخیص طبقات در این آسانسورها از روی پالسهای انکودر صورت میگیره ک بسیار دقیقه درحالیکه درآسانسورهای معمولی توسط میکرو سوئیچ هست که محل قرارگیری و تنظیم دور انداز احتیاج به تنظیمات و سعی و خطا داره
            در آسانسورهای معمولی از مد V/f استفاده میشه که چون زیر بار راه اندازی میشه میبایست این منحنی برای راه اندازی تنظیم بشه که این کار نیز به تجربه و سعی و خطا داره اما در نوع کلوز میشه از انواع مدهای وکتور استفاده کرد(به دلیل وجود انکودر) که گشتاور راه اندازی مناسبی رو در اختیار میزاره
            معمولا آسانسورهایی که کلوز کار میکنند از بردهای با کیفیت و ار.پایی(مثلOTIS) و اینورترهای اروپایی(کنترل تکنیک یا وکن) استفاده میکنند و تمام ارتباطات معمولا با پروتکلCAN میباشد از سنسورهای وزن(لود سل) نیز استفاده میشود.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X