ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: omnet

2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

omnet

من مي خوام شبکه سنسور نودي رو با تنظيمات خاص خودم در قالب شبکه اد هاک پياده سازي کنم . من omnet ر وانتخاب کردم کسي تا حالا با اين نرم افزار کار کرده و تا حالا يک مقداري از manual اون رو خوندم .
    در واقع مي خوام نود هايي تو شبکه تعريف کنم که هر کدام قادر هستند با همديگر ارتباط برقرار کنن و هر کدومشون رو مي خوام به 68 کانال در فرکانس مورد نظر تقسيم کنم و اطلاعات رو در اين 68 کانال به طور رندوم ارسال و دريافت کنم البته با استفاده از يک رندوم generator و جدول look up table ?
    چه طوري اين کارو بکنم نمي خوام وقتم رو همش صرف خوندم manual کنم ؟
    ضمنا يک جورايي مي خوام شکل زير رو شبيه سازي کنم :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

پاسخ : omnet

چي شد کسي از دوستان نمي تونه کمک کنه ؟

اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.
    2013/10/28
    12
    0

سلام
    پیاده سازی قدم به قدم یه مساله نیاز به تسلط کامل به زبان c++ و ned داره . می تونید از Framework های که وجود داره استفاده کنید و با استفاده از موارد مشابه در Example ها مسالتون رو پیاده سازی کنید .
    اگه مثال مشابه کار شما وجود داشته باشه با یه تغییر جزئی در فایل های ned و ini می تونید به چیزی که می خواهید برسید .
    موفق باشید.
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

ممنون از جوابتون چه طوري مي تونم در فايل هاي ini , و ned تغييرات بدم ?
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    2013/10/28
    12
    0

معمولا ساختار اصلی تو فایل های cc تعریف میشه و در واقع ماهیت کلی پیاده سازیه .
    مثلا اگه یه روتور باشه ساختار روتور به زبان c++ و داخل این فایل ها پیاده سازی شده و در ned مربوط به این روتور اتصالات بین روتور ها تعریف میشه که به چه شکلی به هم متصل شن.
    مثلا این یه خط از کد ned مربوط به یک روتور که معمولا به همراه چند خط مشابه در بک for تعریف میشه:
    کد:
    port[p].sw_out[o-1] <-- SwLink <-- port[o].sw_in[p]
    حالا اگه بخواهید نحوه اتصالات رو عوض کنید باید رو این کدها کار کنید و اگه نیاز به تغییر پارامترهای اصلی دارید مثلا تعداد گره هایی که در شبکه احتیاج دارید این متغییر ها داخل ini تعریف شدن
    کد:
    5=row.**
    تعداد سطر های یک شبکه noc مشخص می کنه که 5 سطر داره برای تغییر فقط کافیه عدد رو عوض کنید.
    2006/09/13
    مشهد مقدس
    475
    0

ممنون از راهنمايي تون
    ببخشيد با اين صحبت هايي که فرموديد و به عنوان شخصي که حرفه اي هستيد تو اين زمينه آيا طرحي رو که بيان کردم در ابتداي اين تاپيک آيا قابل پياده سازي هستش تو آمنت يا نه ؟
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    2013/10/28
    12
    0

من در زمینه ad hoc کار نکردم ولی قطعا می تونید این کار رو انجام بدید.
    بهتون توصیه می کنم "inetmanet" رو دانلود کنید . یک framework که مثالهای مختلف مربوط به ad hoc رو داره . بسته به اینکه چقد تفاوت نیاز داشته باشید فقط زمان پیاده سازی متفاوت وگرنه نشدنی نیست.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7