اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترفندها.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ترفندها.

سلام به دوستان عزیزم.
    بعضی وقتا چیزایی به ذهنم میادکه احساس میکنم جالب هستن وحیفه که برا دوستان نگم.تواین فکر بودم که اگر هر یک از اعضای eca فقط یه ترفند بلد باشن....:surprised:
    واگه همه ای این ترفندها یه جا جمع بشه... :surprised: :surprised:
    پس اگه دوستان موافق باشن ترفندهایی که داریم رو،در صورت امکان فقط به صورت عکس قرار میدیم.
    100%برای همه مفید خواهد بود.
    فرقی هم نداره که موضوش چی باشه.

پاسخ : ترفندها.

بعضی وقتا پیش میاد که جریان رو به میکرو اعمال کنیم و....
    اگه به سنسور جریان-هال-مقاومت وات بالا-سیم اهمی و...دسترسی نداشتین میتونید از این تکنیک برای اندازه گیری جریان استفاده کنید.
    جریان رو از امپرمتر عبور بدین و افت ولتاژی که توی امپر متر هست رو توسط میکرو و...بخونید.
    به حد اکثر امپر،امپر متردقت کنید.

دیدگاه

سلام به دوستان عزیزم
      اگه از سیمهای usb و...کنار میز کامپیوترتون ...

دیدگاه

روش دیگر برای اندازه گیری جریان بالا.در صورتی که مقاومت وات بالا و.....در دست رس نباشد.(افت ولتاژ روی جاروبک رو اندازه میگیریم)

اطلاعات زیادی از جاروبک ها ندارم.فقط دقت کنید که درصد ترکیب کربن و مس در جاروبک ها فرق دارد.
        اگرموقعی ازاین روش استفاده شد از جاروبکی استاده شود که درصد مسش زیاد هست.
        به عنوان مثال جاروبک هایی که در دریلهای کوچک استفاده میشود برای این کارمناسب نیست، جاروبکی که در عکس هست مربوط به سنگ فرزماکیتا می باشد.که جریان قابل قبولی را میتواند تحمل کند.

دیدگاه

سلام.
          اگه یه وقتی پایه های l298 از تح کنده شه چیکار می کنین؟؟؟
          من این کارو می کنم که برای همیشه با خیال راحت ازش استفاده کنم تو برد برد هم راحت میره.

دیدگاه

وقتی اولین بار این روش رو دیدم ازش خوشم اومد.

اگه بست بلند نداشتین از این روش استفاده کنید.

دیدگاه

اگه قلع کش ندارید میتونید یه لوله خودکار خالی رو تو دهنتون نگه دارید همزمان که قبع رو ذوب میکنید با لوله فوت کید.جواب میده.واسه ماقعی هم که دود زیاد بلند میشه خوبه. :agree:

دیدگاه

در شکل بالا میتونید استپ موتور را با برق ac راه اندازی کنید.
                ودر تصویر زیر دو استپ رو با هم موازی می کنید و با چرخوندن یکی اون یکی هم می چرخه.
                هردو این روش ها برای تست سالم بودن استپ موتور ها به کار میره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمدحبیب زاده
                  سلام به دوستان عزیزم.
                  بعضی وقتا چیزایی به ذهنم میادکه احساس میکنم جالب هستن وحیفه که برا دوستان نگم.تواین فکر بودم که اگر هر یک از اعضای eca فقط یه ترفند بلد باشن....:surprised:
                  واگه همه ای این ترفندها یه جا جمع بشه... :surprised: :surprised:
                  پس اگه دوستان موافق باشن ترفندهایی که داریم رو،در صورت امکان فقط به صورت عکس قرار میدیم.
                  100%برای همه مفید خواهد بود.
                  فرقی هم نداره که موضوش چی باشه.
                  فکر خوبی هستش.دستتون درد نکنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X