اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تقویت آمپیلی فایر 50 وات استریو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تقویت آمپیلی فایر 50 وات استریو

سلام به همه اساتید آقا ما یک آمپیلی فایر 50 وات استریو با 4 تا آی سی سری TBA ،ولتاژشم 6 تا 16 ولته میشه از آی سی های tda 2030 در این مدار استفاده کرد؟

پاسخ : تقویت آمپیلی فایر 50 وات استریو

باید دیتاشیتشون رو نگاه کنی اگه مدارشون یکی هست میتونی جای هم قرار بدی

دیدگاه

میشه بیشتر راجبش توضیح بدین خداییش من فقط این آمپو ساختم با یک جفت ووفر رو ماشین نصب کردم چند وقت پیش راجب آی سی tda2030 شنیدم که میگن ولتاژ دوبل می خواد!!! یعنی ازین ای سی با ولتاژ تک نمیشه صدا گرفت؟

دیدگاه

نه دیگه باید با ولتاژ دوبل راه بندازی

دیدگاه

راهی هست که از ماشین برق دوبل گرفت؟2 تا 12؟فکر کنم بهترینش همون اینورتوره که نصب کنم بعدش یک ترانس 36 ولت جلوش بزارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojtabafast
            راهی هست که از ماشین برق دوبل گرفت؟2 تا 12؟فکر کنم بهترینش همون اینورتوره که نصب کنم بعدش یک ترانس 36 ولت جلوش بزارم
            یه سر انگشتی حساب تلفات و هزینه و این چیزا رو بکنی خوبه ها یه امپ بخر خودتو راحت کن ا
            اگه ولتاژ دوبل تو ماشینت میخوای فرقی نداره که 1 ولت 1 کیلو ولت ! باید سویچینگ بسازی :agree: اگه مایلی بفرما تا راهنماییت کنیم :bye
            میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
            به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deadmaster
              یه سر انگشتی حساب تلفات و هزینه و این چیزا رو بکنی خوبه ها یه امپ بخر خودتو راحت کن ا
              اگه ولتاژ دوبل تو ماشینت میخوای فرقی نداره که 1 ولت 1 کیلو ولت ! باید سویچینگ بسازی :agree: اگه مایلی بفرما تا راهنماییت کنیم :bye
              ای ادم زرنگ اومدی تو خط تغذیه سوییچینگ هاااا ...
              تبریک میگم بهت بابت موفقیتت تو سویچینگ . قبلا نگفتم چون موقعیتش پیش نیومده بود و نخواستم اسپم داده باشم.
              در مورد هسته های O-ring اطلاعاتی داری در مورد محاسباتش ؟ خیلی تو کیفیت نهایی مدار تاثیر میزاره و هم حجم مدار رو خیلی کاهش میده. اگه تونستیم بهتره از همین نوع هسته ها استفاده کنیم من بعد داخل انجمن صوتی.

تغذیه سوییچینگ در کل سختی خاصی نداره که اینهمه دوستان ازش هراس دارن !
              فقط یکم دقت و حوصله میخواد. همین و بس.
              و برای تازه کار ها هم توصیه نمیشود مگر پله پله برن بالا
              زکات علم نشر آن است
              بیشتر با من اشنا بشین :
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
              ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

والا چی بگم !اگه میگین که مدار سویچینگ کارو راحت میکنه که چه بهتر !من نمیدونم چطوری میشه تو پست عکس بندازم ؟ :redface:اگه زحمتی نیست یک مدار برام معرفی کنید برای همین سویچینگ. :read:
                یک آمپ قیر از اینی که خودم ساختم تو خونه دارم 4 تا tda 2030 روشه فک کنم 100 وات داشته باشه خوبیش اینه که خروجی ساب داره همینش منو دیوونه کرده و هر طور شده میخواام رو ماشین نصبش کنم ولی ولتاژشو با میتر گرفتم 35 ولت برق لازم داره :angry:حالا سویچینگ برق مورد نظرو بهش میرسونه :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojtabafast
                  والا چی بگم !اگه میگین که مدار سویچینگ کارو راحت میکنه که چه بهتر !من نمیدونم چطوری میشه تو پست عکس بندازم ؟ :redface:اگه زحمتی نیست یک مدار برام معرفی کنید برای همین سویچینگ. :read:
                  یک آمپ قیر از اینی که خودم ساختم تو خونه دارم 4 تا tda 2030 روشه فک کنم 100 وات داشته باشه خوبیش اینه که خروجی ساب داره همینش منو دیوونه کرده و هر طور شده میخواام رو ماشین نصبش کنم ولی ولتاژشو با میتر گرفتم 35 ولت برق لازم داره :angry:حالا سویچینگ برق مورد نظرو بهش میرسونه :rolleyes:
                  خب شما اگه مایل به ساختن سویچینگ هستی امپ از 2030 بهتر هم خیلی زیاده واست!
                  اینم لینک سوچینگ http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=53982.0
                  کمک خواستی بفرما در خدمتیم
                  نوشته اصلی توسط b e h n a m
                  ای ادم زرنگ اومدی تو خط تغذیه سوییچینگ هاااا ...
                  تبریک میگم بهت بابت موفقیتت تو سویچینگ . قبلا نگفتم چون موقعیتش پیش نیومده بود و نخواستم اسپم داده باشم.
                  در مورد هسته های O-ring اطلاعاتی داری در مورد محاسباتش ؟ خیلی تو کیفیت نهایی مدار تاثیر میزاره و هم حجم مدار رو خیلی کاهش میده. اگه تونستیم بهتره از همین نوع هسته ها استفاده کنیم من بعد داخل انجمن صوتی.

تغذیه سوییچینگ در کل سختی خاصی نداره که اینهمه دوستان ازش هراس دارن !
                  فقط یکم دقت و حوصله میخواد. همین و بس.
                  و برای تازه کار ها هم توصیه نمیشود مگر پله پله برن بالا
                  اق بهنام من نوکرتم ما شاگردیم پیش شما اگه کمک شما و دوستان نبود هیچ وقت اون سویچینگ به نتیجه نمیرسید :read:
                  این هسته ای که میگی بیا تا بریم دنبالش ببینیم چیه ؟ کیه ؟ حرف حسابش چیه!؟ با ما میاد بریم تو مدار؟ :mrgreen:
                  میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
                  به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

آقا دمتون گرم :applause:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X