اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی موتور براشلس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی موتور براشلس

سلام

من میخوام که یه موتور براشلس آماده کنم . ولی توی تولید پالس موندم :angry: :angry:
    مشکلی که دارم اینه که برای تولید پالس میخوام فقط از مدارات آنالوگ یا میکروی 8051 استفاده کنم
    دلیل استفاده از مدار آنالوگ و 8051 هم یه شرطه که با دوستم گذاشتم

آرایش مگنت ها هم باید از سه مگنت که زاویه 120 درجه را روی شافت تشکیل میدهند ، باشد
    که دو تا قطب N و یک قطب S باشد

مانند شکل زیر

اگه کسی میتونه کمک کنه تا این پالس رو تولید کنم :wow: :wow:

اضافه شده در تاریخ :
    سلام
    سه ماه گذشت

بعد از سه ماه که کلا ساخت موتور از یادم رفته بود دوباره تصمیم گرفتم که بسازمش
    این دفعه میخوام که سه تا مگنت قطب N باشه ( مثل شکلی که گذاشتم )
    بسم الله هر کی میتونه تویه تولید پالس کمکم کنه یه قدم بیاد جلو

پاسخ : طراحی موتور براشلس

سلام دوست عزیز .این راه امتحان کن شاید گرفت از avr-atmega8استفاده کن در حالت PWMبعنی PULS wait modelator خب ولی یه خرده دس ببر توش پالساتم در حد میلی ثانیه کن.البته اگه بگی پالس باید بدی بصورت مداوم یانه هنگام افزایش میخوای(قدرت)..
    قيمتي زندگي کن و قيمتي زندگي کردن را بياموز ؛ ولي نه به هر قيمتي....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyed.mohamad
      سلام دوست عزیز .این راه امتحان کن شاید گرفت از avr-atmega8استفاده کن در حالت PWMبعنی PULS wait modelator خب ولی یه خرده دس ببر توش پالساتم در حد میلی ثانیه کن.البته اگه بگی پالس باید بدی بصورت مداوم یانه هنگام افزایش میخوای(قدرت)..
      سلام
      ممنون از راهنماییتون
      مشکلی که تویه استفاده از avr هست ، شرطی هست که بین من و دوستم گذاشته شده
      درواقع من و دوستم شرط کردیم که هر کی بتونه با آنالوگ یا خانواده 8051 این موتور رو بسازه اون برندست
      وگرنه من موتور رو با مگا8 براحتی راه انداختم

دیدگاه

سلام
        فکر می کنم طرح موتور اشتباه ه
        باید قطب کناری هر قطب مخالف اون اولی باشه یعنی n-s-n-s .... شما در طرحتون 2 تا قطب N دارین

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyed.mohamad
          سلام
          فکر می کنم PWM مخفف Pulse-width modulation به معنای مدولاسیون پهنای باند باشه!! :read:
          STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X