اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش تعمیر قطعات کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش تعمیر قطعات کامپیوتر

با سلام
    تو فایل زیر که توسط یکی از وبلاگ های برق و الکترونیک تهیه شده می تونید آموزش خوبی در مورد کلیات تعمیر انواع قطعات کامپیوتر از مونیتور و کارت گرافیک و .... را به دست بیارین

امیدوارم مفید باشه
    پسورد : www.eca.ir
    فایل های پیوست شده

پاسخ : آموزش تعمیر قطعات کامپیوتر

سلام
    دوستان گرافیک عوض کردم، ۵۰ وات کم دارم، بنظرتون خیلی ضروری هست؟ پاور بگیرم؟

دیدگاه

سلام اگه از ماشین حساب های محاسبه گر توان پاور گرین و کولر مستر استفاده کرده باشید معمولا این ماشین حساب ها مقدار حداقلی رو به شما میدن در این صورت بنظرم ریسک نکنید و بهتره پاور بهتری تهیه کنید.البته لازم به ذکر هست که تو انتخاب این مورد کیفیت پاور هم اهمیت داره.اگر پاور ضعیف باشه شاید در حالت عادی مشکلی پیش نیاد ولی به محض اینکه قطعات تحت فشار قرار بگیرن توان لحظه ای بیشتری از پاور می*خوان و احتمال پیش اومده مشکل وجود داره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Celine نمایش پست ها
        سلام
        دوستان گرافیک عوض کردم، ۵۰ وات کم دارم، بنظرتون خیلی ضروری هست؟ پاور بگیرم؟
        حتما ضروری هست که پاور پیک توانی که میتونه تامین کنن حداقل باید ۱۰ درصد بالاتر از پیک توان مصرفی باشه .

وقتی پاور ضعیف رو بخوایید با تجهیزاتی که پیک توان رو رد میکنن استفاده کنید باید مصرف کننده ها رو آندرکلاک کنید ( در اینجا بیشتر جی پی یو و سی پی یو مد نظره )

در تنظیمات پاور منیجر ویندوز و تنظیمات پاور منیجر اپلیکیشن های سازند سخت افزار و بعضی مادربوردها در تنظیمات بایوس میشه پرفورمنس های مذکور رو محدود کرد .

در هر صورت اگر به حداکثر توان پردازشی نیاز باشه ( حتی برای زمان کوتاه ) پاور باید تعویض بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amie.s.m نمایش پست ها
          حتما ضروری هست که پاور پیک توانی که میتونه تامین کنن حداقل باید ۱۰ درصد بالاتر از پیک توان مصرفی باشه .

وقتی پاور ضعیف رو بخوایید با تجهیزاتی که پیک توان رو رد میکنن استفاده کنید باید مصرف کننده ها رو آندرکلاک کنید ( در اینجا بیشتر جی پی یو و سی پی یو مد نظره )

در تنظیمات پاور منیجر ویندوز و تنظیمات پاور منیجر اپلیکیشن های سازند سخت افزار و بعضی مادربوردها در تنظیمات بایوس میشه پرفورمنس های مذکور رو محدود کرد .

در هر صورت اگر به حداکثر توان پردازشی نیاز باشه ( حتی برای زمان کوتاه ) پاور باید تعویض بشه
          ممنونم ، گرافیک جدید ۱۶۰ وات هست فعلا کمی کاهش میدم مصرف رو تا ی پاور بگیرم،

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X