اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قیمت های فروش بالا در نمایندگی ECA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قیمت های فروش بالا در نمایندگی ECA

سلام
    سوالی که از مسئولین ECA دارم این هست که آیا اساسا نظارتی بر عملکرد و قیمت های فروش در نمایندگی های شرکت وجود داره؟ من برد تبدیل smd به dip که توی سایت 2000 تومن قیمت زده از مرکز الکترونیک تهران که ظاهرا یکی از بزرگترین نمایندگی شما توی تهران هست گرفتم به قیمت 5000 هزار تومن! و وقتی به فروشنده گفتم قیمتش توی سایت اینه گفت خوب برو از سایت بخر!
    به نظر شما لزومی داره که قیمت های فروش محصولاتتون توی کل ایران از یه هماهنگی برخوردار باشه یا هرکس به هر قیمتی که خواست میتونه بفروشه؟

پاسخ : قیمت های فروش بالا در نمایندگی ECA

ما 1000 بار گفتیم که نمایندگی ها فقط برای بردهای سخت افزاری ما هستند. ولی شما به اسم سایت میرید قطعات و بقیه چیزارم از اونا میخرید هم سر ما بی کلاه میمونه هم به افرادی که سواستفاده میکنند میدان داده میشه.

فروشگاهی که تو تهران هست حدود 6 تومن ماهانه اجاره میده و معلومه قطعات و مواردی که قیمت روی جلد ندارند ر باید گرونتر بفروشه که سود کنه. ما نمیتونیم کاری کنیم فقط مطمئنیم که بردهامون با قیمت خودمون فروخته میشند .
    بهترین کار خرید مستقیم شما از سایت هست ....

دیدگاه

پاسخ : قیمت های فروش بالا در نمایندگی ECA

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
      مواردی که قیمت روی جلد ندارند ر باید گرونتر بفروشه که سود کنه. ما نمیتونیم کاری کنیم فقط مطمئنیم که بردهامون با قیمت خودمون فروخته میشند .
      با درود . . .
      جناب بلورچیان مطمئن نباشید :biggrin:
      دلیلش رو قبلا برای فرشاد گفته بودم
      بطور میانگین 5 تومن بالاتر میگیرن
      اسنادش هم موجوده :biggrin:

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X