ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2012/03/17
    تبریز
    79
    24

ماژول بلوتوث HC-05 به صورت عملی راه اندازی شد.

برد ماژول با گوشی 15 متر تست شد.میشه باهاش به صورت سریال هم فرمان داد , ربات هم میشه به سادگی کنترل کرد.
    فیلم راه اندازی ماژول با فرامین AT COMMAND و واسط RS232 تو پارات :
    http://www.aparat.com/v/wDSmH

فیلم نحوه اتصال ماژول با بلوتوث تحت برنامه ترمینال blue control v2.0 برا گوشی های اندرویید خور:
    http://www.aparat.com/v/zLdc8

برنامه blue control v2.0 برا اندرویید:
    http://s5.picofile.com/file/8102934134/com_gundel_bluecontrol_1.rar.html
    دقت کردین تو مهمونیا یه کیوی رو وقتی با پوست میخورین چه جور نگاتون میکنن.!!!!

هيچگاه چيزي را خوب نمي فهمي، مگر اينكه بتواني آن را براي مادربزرگت شرح دهي!((آلبرت انيشتين))
    2008/02/17
    6
    0

پاسخ : ماژول بلوتوث HC-05 به صورت عملي راه اندازي شد.

سلام
    من اين ماژول رو گرفتم با AVR کنترلش کنم. ولي با همون سريال کامپيوتر هم مشکل دارم
    فرمان هاي AT رو براش مي فرستم. يا جواب نميده يا ERROR ميده يا جواب رو به صورت پشت سرهم تکرار مي کنه و ديگه به دستورات عکس العمل نشون نميده.
    ميشه کمک کنيد
    ممنون
    2012/03/17
    تبریز
    79
    24

پاسخ : ماژول بلوتوث HC-05 به صورت عملی راه اندازی شد.

دوست عزیز تو فیلمش توضیحات کامل داده شده ولی شما هر فرمانی که به ماژول بدید حتما باید جوابشو تو محیط ترمینال ببینید چک کنید فرامین صحیح تایپ بشن و حتما رابط TTL تون سالم باشه که من خودم از رابط TTL سه پین موجود در فروشگاه استفاده کردم.
    دقت کردین تو مهمونیا یه کیوی رو وقتی با پوست میخورین چه جور نگاتون میکنن.!!!!

هيچگاه چيزي را خوب نمي فهمي، مگر اينكه بتواني آن را براي مادربزرگت شرح دهي!((آلبرت انيشتين))
    2010/06/27
    231
    2

سلام
    دوستان میشه فایل پی دی اف آقای سوران آراسته رو برام ایمیل بفرمایین
    2011/07/01
    9
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.yazdi
    سلام
    من اين ماژول رو گرفتم با AVR کنترلش کنم. ولي با همون سريال کامپيوتر هم مشکل دارم
    فرمان هاي AT رو براش مي فرستم. يا جواب نميده يا ERROR ميده يا جواب رو به صورت پشت سرهم تکرار مي کنه و ديگه به دستورات عکس العمل نشون نميده.
    ميشه کمک کنيد
    ممنون
    دوست عزیز اگر میکرو رو به ماژول وصل کردی حتما از کریستال خارجی برای ارسال سریال استفاده کن با کریستال 11059200 وگرنه دیتای نامفهومی برات ارسال میشه..همچنین کابل تی تی لی هم چک کن که سالم باشه.شما اول پایه ارسال و دریافت کابل رو به هم وصل کن اگر سالم بود باید در ترمینال ویندوز یا بیسکام یا.... هرچی رو که مینویسی دویار تکرار بشه درواقع هرچی ارسال میکنی دریافت کنی...اگر اینچنین بود کابل سالمه.
    2012/11/22
    42
    2

سلام ماژول راه انداختم
    یه سوال : میخوام با برنامه blue term که روی اندروید نصب میشه و میکرو و کیبرد که ال سی دی گرافیکی و ماژول بهش وصله
    میخوام هر چی که روی گوشی میفرستم رو روی ال سی دی گرافیکی نشون بدم و هرچی از کیبرد میفرستم رو روی گوشی نشون بدم یکی زخمت بکشه برنامه رو بزبون بیسیک بگه چیکار کنم فقط یکم توجیه کنه کافیه
    سخت افزار الان کامله فقط برنامه رو نمیدونم چجوری شروع کنم منظورم چه دستوراتی برای این ارتباط برقرار کنم؟
    2013/03/24
    مشهد
    725
    116

کار با این ماژول ساده است فقط دقت کنید خطوط دیتا حتما با 10K پول پ بشن و اگر میکرو ولتاژ 5 ولت دارد حتما در خطوط دیتا از تقسیم مقاومتی استفاده کنید. من با این ماژول به صورت بی سیم با SIM900 ارتباط برقرار کردم. خیلی خوب بود.
    STM32 واقعا یه چیز دیگه است...
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7