اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول بلوتوث HC-05 به صورت عملی راه اندازی شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول بلوتوث HC-05 به صورت عملی راه اندازی شد.

برد ماژول با گوشی 15 متر تست شد.میشه باهاش به صورت سریال هم فرمان داد , ربات هم میشه به سادگی کنترل کرد.
    فیلم راه اندازی ماژول با فرامین AT COMMAND و واسط RS232 تو پارات :
    http://www.aparat.com/v/wDSmH

فیلم نحوه اتصال ماژول با بلوتوث تحت برنامه ترمینال blue control v2.0 برا گوشی های اندرویید خور:
    http://www.aparat.com/v/zLdc8

برنامه blue control v2.0 برا اندرویید:
    http://s5.picofile.com/file/8102934134/com_gundel_bluecontrol_1.rar.html
    دقت کردین تو مهمونیا یه کیوی رو وقتی با پوست میخورین چه جور نگاتون میکنن.!!!!

هيچگاه چيزي را خوب نمي فهمي، مگر اينكه بتواني آن را براي مادربزرگت شرح دهي!((آلبرت انيشتين))

پاسخ : ماژول بلوتوث HC-05 به صورت عملی راه اندازی شد.

سلام
    من این ماژول رو گرفتم با AVR کنترلش کنم. ولی با همون سریال کامپیوتر هم مشکل دارم
    فرمان های AT رو براش می فرستم. یا جواب نمیده یا ERROR میده یا جواب رو به صورت پشت سرهم تکرار می کنه و دیگه به دستورات عکس العمل نشون نمیده.
    میشه کمک کنید
    ممنون

دیدگاه

دوست عزیز تو فیلمش توضیحات کامل داده شده ولی شما هر فرمانی که به ماژول بدید حتما باید جوابشو تو محیط ترمینال ببینید چک کنید فرامین صحیح تایپ بشن و حتما رابط TTL تون سالم باشه که من خودم از رابط TTL سه پین موجود در فروشگاه استفاده کردم.
      دقت کردین تو مهمونیا یه کیوی رو وقتی با پوست میخورین چه جور نگاتون میکنن.!!!!

هيچگاه چيزي را خوب نمي فهمي، مگر اينكه بتواني آن را براي مادربزرگت شرح دهي!((آلبرت انيشتين))

دیدگاه

سلام
        دوستان میشه فایل پی دی اف آقای سوران آراسته رو برام ایمیل بفرمایین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali.yazdi
          سلام
          من این ماژول رو گرفتم با AVR کنترلش کنم. ولی با همون سریال کامپیوتر هم مشکل دارم
          فرمان های AT رو براش می فرستم. یا جواب نمیده یا ERROR میده یا جواب رو به صورت پشت سرهم تکرار می کنه و دیگه به دستورات عکس العمل نشون نمیده.
          میشه کمک کنید
          ممنون
          دوست عزیز اگر میکرو رو به ماژول وصل کردی حتما از کریستال خارجی برای ارسال سریال استفاده کن با کریستال 11059200 وگرنه دیتای نامفهومی برات ارسال میشه..همچنین کابل تی تی لی هم چک کن که سالم باشه.شما اول پایه ارسال و دریافت کابل رو به هم وصل کن اگر سالم بود باید در ترمینال ویندوز یا بیسکام یا.... هرچی رو که مینویسی دویار تکرار بشه درواقع هرچی ارسال میکنی دریافت کنی...اگر اینچنین بود کابل سالمه.

دیدگاه

سلام ماژول راه انداختم
            یه سوال : میخوام با برنامه blue term که روی اندروید نصب میشه و میکرو و کیبرد که ال سی دی گرافیکی و ماژول بهش وصله
            میخوام هر چی که روی گوشی میفرستم رو روی ال سی دی گرافیکی نشون بدم و هرچی از کیبرد میفرستم رو روی گوشی نشون بدم یکی زخمت بکشه برنامه رو بزبون بیسیک بگه چیکار کنم فقط یکم توجیه کنه کافیه
            سخت افزار الان کامله فقط برنامه رو نمیدونم چجوری شروع کنم منظورم چه دستوراتی برای این ارتباط برقرار کنم؟

دیدگاه

کار با این ماژول ساده است فقط دقت کنید خطوط دیتا حتما با 10K پول پ بشن و اگر میکرو ولتاژ 5 ولت دارد حتما در خطوط دیتا از تقسیم مقاومتی استفاده کنید. من با این ماژول به صورت بی سیم با SIM900 ارتباط برقرار کردم. خیلی خوب بود.
              STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X