اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل استپ موتور با ترموستات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل استپ موتور با ترموستات

با سلام خدمت اساتید محترم
    من می خوام یه استپ موتور رو با یک ترموستات کنترل کنم ، به طوری که با سرد و گرم شدن دمای محیط استپ موتور هم به زوایای مشخصی حرکت کنه . برای مثال من یک مشعل با سوخت گازوئیل دارم که توسط یک شیر با تحریک استپ موتور تغذیه میشه ، من می خوام با گرم شدن محیط سوخت کمتری از شیر عبور کنه و با سرد شدن محیط نسبت به دمای تعریف شده شیر به میزان مشخص باز شود . میزان چرخش شیر 120 درجه می باشد . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید . اگه سیستم آماده مشابه ای هم وجود داره معرفی کنید تهیه کنم .
    با کمال تشکر از همه دوستان

پاسخ : کنترل استپ موتور با ترموستات

نوشته اصلی توسط samin1988
    با سلام خدمت اساتید محترم
    من می خوام یه استپ موتور رو با یک ترموستات کنترل کنم ، به طوری که با سرد و گرم شدن دمای محیط استپ موتور هم به زوایای مشخصی حرکت کنه . برای مثال من یک مشعل با سوخت گازوئیل دارم که توسط یک شیر با تحریک استپ موتور تغذیه میشه ، من می خوام با گرم شدن محیط سوخت کمتری از شیر عبور کنه و با سرد شدن محیط نسبت به دمای تعریف شده شیر به میزان مشخص باز شود . میزان چرخش شیر 120 درجه می باشد . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید . اگه سیستم آماده مشابه ای هم وجود داره معرفی کنید تهیه کنم .
    با کمال تشکر از همه دوستان
    با سلام شما میتوند از شیر های انالوگ استفاده کنید که مطمئن تره یا یه استپی استفاده کنید که بتونی شیر را بچرخونه مدار وبرنامه نویسسیش کار نداره اصل مکانیک :biggrin:
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

پاسخ : کنترل استپ موتور با ترموستات

فک میکنم برای این کار اگه نخواید از شیرهای گفته استفاده کنید، استفاده از سروو موتور بهتر از استپر باشه
      آدم ها همه ميپندارند که زنده اند،براي آنها تنها نشانه حيات بخار گرم نفس هايشان است!!
      کسي از کسي نميپرسد، آهاي فلاني...
      از خانه ي دلت چ خبر؟؟ گرم است؟؟ نوري دارد هنوز؟؟ ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X