اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قیمت پروژه کارشناسی ارشد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قیمت پروژه کارشناسی ارشد؟

سلام دوستان
    ی حدود قیمت راجع به قیمت شبیه سازی پروپوزال های ارشد با نرم افزارهای متلب و اچ اسپایس میگین؟
    همین طور ترجمه مقاله تخصصی در سطح ارشد

پاسخ : قیمت پروژه کارشناسی ارشد؟

من با یکی از آموزشگاه های تهران کار می کردم.
    پروژه ارشد را 3 میلیون می گرفت،20% تا 25% خودش برمی داشت، بقیه را هم به من می داد تا برای طرف انجام بدم.
    البته پروژه کامل، از انتخاب موضوع و پروپوزال نویسی تا دفاع و داکیومنت پروژه ...
    کارشناسی را هم 1 میلیون می گرفت.

حالا دیگه شما خودت سبک سنگین کن ببین چند می صرفه انجام بدی، فقط در نظر داشته باش که پروژه ارشد مخصوصا اگر برای دانشگاه معتبر باشه و استاد گیر داشته باشه، خیلی وقت گیر میشه، پس فکر قیمت پایین نباش
    بانک اطلاعاتی مسابقات رباتیک ایران
    http://robocenter.ir/Match/DefaultMatch.aspx
    آموزش جامع ساخت ربات به زبان فارسی در 110 صفحه
    http://www.4shared.com/document/u_72uaga/Robotic_Mechatronic.html

دیدگاه

سلام
      نکنین این کار رو
      شما رو به خدا این کار رو نکنین

دیدگاه

بعضی وقتا فکر میکنم کاش به جای زجری که این مدت کشیدم و هنوز دارم میکشم سر این قضیه پایان نامه این کارو میکردم اما واقعا آدم ته قلبش به خودش به مدرکش به ادعاهاش مدیون میشه!!!!!!

به نظرم این کارو نکن.....
        فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

بچه ها :nerd:
          من میخام برا بقیه پروژه انجام بدم نه اینکه مال خودمو بدم کسی انجام بده :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط faraday
            سلام
            نمیشه که دود چراغش رو شما بخوری نمره و مدرکشو یکی دیگه بگیره!نکن این کارو.
            شما زندگي مي کنيد من بازي ميکنم، زندگي شما را; زندگي بازي خدا و يک عروسکِ گِلي ست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط faraday
              نوشته اصلی توسط (فرشته)
              بعضی وقتا فکر میکنم کاش به جای زجری که این مدت کشیدم و هنوز دارم میکشم سر این قضیه پایان نامه این کارو میکردم اما واقعا آدم ته قلبش به خودش به مدرکش به ادعاهاش مدیون میشه!!!!!!

به نظرم این کارو نکن.....
              نوشته اصلی توسط mohsen++
              سلام
              نکنین این کار رو
              شما رو به خدا این کار رو نکنین
              گاهی وقتا سرمو که بالا میگیرم کلی آدم میبینم با عنوان پر طمطراق "دکتر" که بعید میدونم حتی تو محوطه یه دانشگاه قدم زده باشند. همشون هم مدیر و معاون من و شمان.
              البته هیچ نتیجه ای هم نمیخوام از حرفم بگیرم. خوب یا بد. فقط میبینم

دیدگاه

کاری نداشته باش که کی چقدر میگیره.ببین چقدر وقت صرف میکنی،بعد پولشو بگیر.
                پروژه های فوری رو هم قیمت بیشتر بگیر
                بقیشم نمیگم ممکنه بقیه ناراحت شن :bye
                [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
                  گاهی وقتا سرمو که بالا میگیرم کلی آدم میبینم با عنوان پر طمطراق "دکتر" که بعید میدونم حتی تو محوطه یه دانشگاه قدم زده باشند. همشون هم مدیر و معاون من و شمان.
                  البته هیچ نتیجه ای هم نمیخوام از حرفم بگیرم. خوب یا بد. فقط میبینم
                  یه چیز بگم بخندین:
                  یه روز رفته بودم پامنار. یکی اومده بود یه برد کوچیکی داشت با یه قوطی دقیقا مثل پروگرامر های 2000 TNM و میخواست روش حک کنه. کلی ادعا و اهن و تلپ که اینو ما ساختیم و از مشخصات فنیش گفت که هم موبایله ، هم پروجکشنه، سی پی یو و هارد و رم فلان و بهمان داره. بعد گفت این یه پروژه ی دکترای هفت نفره و فردا دفاعشه و غیره. . .

من که بخاطر اینکه ادعاهای دروغ زیاد دیدم و شنیدم، کلا تو این مسائل آدم بد بینی هستم. به یه ماه نرسید تو نت دیدم تبلیغ همین چیزی که دست این آقای دکتر :read: بود با همون مشخصات فنی و مارک شارپ.

یعنی هفت نفر با تعویض باکس یه محصول تجاری و حک اسم پروژه روش، دکترا گرفتن رفت پی کارش. قول بدین فقط بخندین :cry2:.
                  کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نو رسیده
                    یه چیز بگم بخندین:
                    یه روز رفته بودم پامنار. یکی اومده بود یه برد کوچیکی داشت با یه قوطی دقیقا مثل پروگرامر های 2000 TNM و میخواست روش حک کنه. کلی ادعا و اهن و تلپ که اینو ما ساختیم و از مشخصات فنیش گفت که هم موبایله ، هم پروجکشنه، سی پی یو و هارد و رم فلان و بهمان داره. بعد گفت این یه پروژه ی دکترای هفت نفره و فردا دفاعشه و غیره. . .

من که بخاطر اینکه ادعاهای دروغ زیاد دیدم و شنیدم، کلا تو این مسائل آدم بد بینی هستم. به یه ماه نرسید تو نت دیدم تبلیغ همین چیزی که دست این آقای دکتر :read: بود با همون مشخصات فنی و مارک شارپ.

یعنی هفت نفر با تعویض باکس یه محصول تجاری و حک اسم پروژه روش، دکترا گرفتن رفت پی کارش. قول بدین فقط بخندین :cry2:.
                    هه....خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است...
                    البته باید اعتراف کنم که من از جمله ی افرادی بودم که تو دوران کارشناسی، پروژه های دانشجویی کار میکردم...
                    خیانت به اون دانشجو بود....ولی خب وقتی خودش میخواست، من انجام نمیدادم، یکی دیگه انجام میداد.
                    خنده دار ترین و مزخرف ترین و به معنای واقعی کلمه، ابلهانه ترین پروژه کارشناسی که انجام دادم، طراحی تقویت کننده ترانزیستوری سه طبقه با بهره های 4 و 4به توان 2 یعنی 16 و 4 به توان 3 یعنی 64 بود!! فکر کنین آخه این چه استادیه که از دانشجو میخواد تقویت کننده ترانزیستوری 3 طبقه طراحی کنه.....کل محاسباتش 1.5 ساعت هم وقت نخواست....ولی بعد از 2ماه پیچوندن استاد و بهانه آوردن که سخته و.... رفت مدار رو روی بردبرد بست و جواب نگرفت و خودم رفتم براش بستم و جواب گرفتم و برد همون جوری فقط استاد شکل قطعات رو دید و یه 17-18 داد بهش و تمام....این وضعِ دانشگاهه....این وضعِ استاده.....این وضعِ دانشجو هست....
                    ای بابا....بیخیال....
                    پیشنهاد میکنم واسه ارشد این کار رو نکنین،چون فردا-پس فردا طرف میره تو جامعه شاخ میشه که آآآآآآی من مدرک ارشد دارم....قد سر سوزن هم حالیش نیست و زحمت نکشیده....(الان من دقیقا حکم "رطب خورده منع رطب چون کند" رو دارم....چون همین الان یه قسمتی از پروژه ارشد یه نفر تو دستم هست-البته تاکید میکنم یه بخشی از پروژه و نه همه ش! بخش تحقیقاتی با خود طرف هست و ساخت با من )

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X