ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    2007/09/08
    TEH
    323
    1

قیمت پروژه کارشناسی ارشد؟

سلام دوستان
    ی حدود قیمت راجع به قیمت شبیه سازی پروپوزال های ارشد با نرم افزارهای متلب و اچ اسپایس میگین؟
    همین طور ترجمه مقاله تخصصی در سطح ارشد
    2006/11/26
    شیراز
    144
    22

پاسخ : قیمت پروژه کارشناسی ارشد؟

من با یکی از آموزشگاه های تهران کار می کردم.
    پروژه ارشد را 3 میلیون می گرفت،20% تا 25% خودش برمی داشت، بقیه را هم به من می داد تا برای طرف انجام بدم.
    البته پروژه کامل، از انتخاب موضوع و پروپوزال نویسی تا دفاع و داکیومنت پروژه ...
    کارشناسی را هم 1 میلیون می گرفت.

حالا دیگه شما خودت سبک سنگین کن ببین چند می صرفه انجام بدی، فقط در نظر داشته باش که پروژه ارشد مخصوصا اگر برای دانشگاه معتبر باشه و استاد گیر داشته باشه، خیلی وقت گیر میشه، پس فکر قیمت پایین نباش
    بانک اطلاعاتی مسابقات رباتیک ایران
    http://robocenter.ir/Match/DefaultMatch.aspx
    آموزش جامع ساخت ربات به زبان فارسی در 110 صفحه
    http://www.4shared.com/document/u_72uaga/Robotic_Mechatronic.html
    2007/05/02
    1,756
    93

سلام
    نکنین این کار رو
    شما رو به خدا این کار رو نکنین
    2008/06/09
    شيـــراز
    628
    3

پاسخ : قيمت پروژه کارشناسي ارشد؟

بعضي وقتا فکر ميکنم کاش به جاي زجري که اين مدت کشيدم و هنوز دارم ميکشم سر اين قضيه پايان نامه اين کارو ميکردم اما واقعا آدم ته قلبش به خودش به مدرکش به ادعاهاش مديون ميشه!!!!!!

به نظرم اين کارو نکن.....
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2007/09/08
    TEH
    323
    1

بچه ها :nerd:
    من میخام برا بقیه پروژه انجام بدم نه اینکه مال خودمو بدم کسی انجام بده :agree:
    2010/09/04
    شهريار/انديشه
    222
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط faraday
    من ميخام برا بقيه پروژه انجام بدم نه اينکه مال خودمو بدم کسي انجام بده :agree:
    سلام
    نميشه که دود چراغش رو شما بخوري نمره و مدرکشو يکي ديگه بگيره!نکن اين کارو.
    شما زندگي مي کنيد من بازي ميکنم، زندگي شما را; زندگي بازي خدا و يک عروسکِ گِلي ست
    2009/10/21
    تهران
    2,503
    207

نقل قول نوشته اصلی توسط faraday
    من میخام برا بقیه پروژه انجام بدم نه اینکه مال خودمو بدم کسی انجام بده :agree:
    نقل قول نوشته اصلی توسط (فرشته)
    بعضي وقتا فکر ميکنم کاش به جاي زجري که اين مدت کشيدم و هنوز دارم ميکشم سر اين قضيه پايان نامه اين کارو ميکردم اما واقعا آدم ته قلبش به خودش به مدرکش به ادعاهاش مديون ميشه!!!!!!

به نظرم اين کارو نکن.....
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen++
    سلام
    نکنین این کار رو
    شما رو به خدا این کار رو نکنین
    گاهی وقتا سرمو که بالا میگیرم کلی آدم میبینم با عنوان پر طمطراق "دکتر" که بعید میدونم حتی تو محوطه یه دانشگاه قدم زده باشند. همشون هم مدیر و معاون من و شمان.
    البته هیچ نتیجه ای هم نمیخوام از حرفم بگیرم. خوب یا بد. فقط میبینم
    2011/05/19
    874
    12

کاری نداشته باش که کی چقدر میگیره.ببین چقدر وقت صرف میکنی،بعد پولشو بگیر.
    پروژه های فوری رو هم قیمت بیشتر بگیر
    بقیشم نمیگم ممکنه بقیه ناراحت شن :bye

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:
    2010/10/04
    تهران
    1,515
    432

نقل قول نوشته اصلی توسط mojalan
    گاهی وقتا سرمو که بالا میگیرم کلی آدم میبینم با عنوان پر طمطراق "دکتر" که بعید میدونم حتی تو محوطه یه دانشگاه قدم زده باشند. همشون هم مدیر و معاون من و شمان.
    البته هیچ نتیجه ای هم نمیخوام از حرفم بگیرم. خوب یا بد. فقط میبینم
    يه چيز بگم بخندين:
    يه روز رفته بودم پامنار. يكي اومده بود يه برد كوچيكي داشت با يه قوطي دقيقا مثل پروگرامر هاي 2000 TNM و ميخواست روش حك كنه. كلي ادعا و اهن و تلپ كه اينو ما ساختيم و از مشخصات فنيش گفت كه هم موبايله ، هم پروجكشنه، سي پي يو و هارد و رم فلان و بهمان داره. بعد گفت اين يه پروژه ي دكتراي هفت نفره و فردا دفاعشه و غيره. . .

من كه بخاطر اينكه ادعاهاي دروغ زياد ديدم و شنيدم، كلا تو اين مسائل آدم بد بيني هستم. به يه ماه نرسيد تو نت ديدم تبليغ همين چيزي كه دست اين آقاي دكتر :read: بود با همون مشخصات فني و مارك شارپ.

يعني هفت نفر با تعويض باكس يه محصول تجاري و حك اسم پروژه روش، دكترا گرفتن رفت پي كارش. قول بدين فقط بخندين :cry2:.
    کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.
    2007/11/22
    تبریز
    2,484
    461

نقل قول نوشته اصلی توسط نو رسيده
    يه چيز بگم بخندين:
    يه روز رفته بودم پامنار. يكي اومده بود يه برد كوچيكي داشت با يه قوطي دقيقا مثل پروگرامر هاي 2000 TNM و ميخواست روش حك كنه. كلي ادعا و اهن و تلپ كه اينو ما ساختيم و از مشخصات فنيش گفت كه هم موبايله ، هم پروجكشنه، سي پي يو و هارد و رم فلان و بهمان داره. بعد گفت اين يه پروژه ي دكتراي هفت نفره و فردا دفاعشه و غيره. . .

من كه بخاطر اينكه ادعاهاي دروغ زياد ديدم و شنيدم، كلا تو اين مسائل آدم بد بيني هستم. به يه ماه نرسيد تو نت ديدم تبليغ همين چيزي كه دست اين آقاي دكتر :read: بود با همون مشخصات فني و مارك شارپ.

يعني هفت نفر با تعويض باكس يه محصول تجاري و حك اسم پروژه روش، دكترا گرفتن رفت پي كارش. قول بدين فقط بخندين :cry2:.
    هه....خنده ي تلخ من از گريه غم انگيزتر است...
    البته بايد اعتراف کنم که من از جمله ي افرادي بودم که تو دوران کارشناسي، پروژه هاي دانشجويي کار ميکردم...
    خيانت به اون دانشجو بود....ولي خب وقتي خودش ميخواست، من انجام نميدادم، يکي ديگه انجام ميداد.
    خنده دار ترين و مزخرف ترين و به معناي واقعي کلمه، ابلهانه ترين پروژه کارشناسي که انجام دادم، طراحي تقويت کننده ترانزيستوري سه طبقه با بهره هاي 4 و 4به توان 2 يعني 16 و 4 به توان 3 يعني 64 بود!! فکر کنين آخه اين چه استاديه که از دانشجو ميخواد تقويت کننده ترانزيستوري 3 طبقه طراحي کنه.....کل محاسباتش 1.5 ساعت هم وقت نخواست....ولي بعد از 2ماه پيچوندن استاد و بهانه آوردن که سخته و.... رفت مدار رو روي بردبرد بست و جواب نگرفت و خودم رفتم براش بستم و جواب گرفتم و برد همون جوري فقط استاد شکل قطعات رو ديد و يه 17-18 داد بهش و تمام....اين وضعِ دانشگاهه....اين وضعِ استاده.....اين وضعِ دانشجو هست....
    اي بابا....بيخيال....
    پيشنهاد ميکنم واسه ارشد اين کار رو نکنين،چون فردا-پس فردا طرف ميره تو جامعه شاخ ميشه که آآآآآآي من مدرک ارشد دارم....قد سر سوزن هم حاليش نيست و زحمت نکشيده....(الان من دقيقا حکم "رطب خورده منع رطب چون کند" رو دارم....چون همين الان يه قسمتي از پروژه ارشد يه نفر تو دستم هست-البته تاکيد ميکنم يه بخشي از پروژه و نه همه ش! بخش تحقيقاتي با خود طرف هست و ساخت با من )

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10