اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکروکنترلر در دمای بالای 150 تا 200 درجه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکروکنترلر در دمای بالای 150 تا 200 درجه

سلام
    چه میکروهایی می توانند در این محدوده ی گرمایی به راحتی کار کنند ؟
    بنده نمی توانم از هیچ خنک کننده ای استفاده کنم مگر اینکه خیلی خیلی ارزان باشد مثلا زیر 5 هزار تومان باشد
    دکتر چمران در 1311 در تهران متولد شد
    وي در زمان اقامت در آمريکا انجمن اسلامي آمريکا را تأسيس کرد که منجر به قطع بورسيه وي توسط شاه شد.
    او با اينکه يکي از دانشمندان مطرح آمريکا به حساب مي آمد بدون توجه به مدرک به مصر رفت و آموزش نظامي ديد.

پاسخ : میکروکنترلر در دمای بالای 150 تا 200 درجه

نوشته اصلی توسط 011
    سلام
    چه میکروهایی می توانند در این محدوده ی گرمایی به راحتی کار کنند ؟
    بنده نمی توانم از هیچ خنک کننده ای استفاده کنم مگر اینکه خیلی خیلی ارزان باشد مثلا زیر 5 هزار تومان باشد
    حتی میکرو هایی با استاندارد نظامی هم تو این دما نمیتونن خوب کار کنن، شما چاره ای جز خنک کردن میکرو نداری
    Weakness of attitude becomes weakness of character
    Albert Einstein

دیدگاه

جسارت نباشه، قبلش عذرخواهی می کنم. یه سوالی که در ذهنِ خواننده به وجود میاد اینه که، کارهای فضایی، نظامی، صنعتی و پزشکی که اینفدر هزینه تحقیقاتشون میلیون و میلیارد دلاره، نمیان دنبال میکروکنترلری باشن که تو این دماها کار کنه. اون وقت شما می خواید با یه چیز 5 هزار تومنی مثه هیت سینکِ رگولاتور 7805 خنکش کنید؟!؟! :eek:
      خواهش می کنم
      برای روشن شدن اذهان عمومی مورد کاربرد و شرایط محیطی رو بگید و علت اینکه لازمه فقط میکروکنترلر تو اون دما کار کنه رو هم ذکر کنید.
      بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد رستمی
        جسارت نباشه، قبلش عذرخواهی می کنم. یه سوالی که در ذهنِ خواننده به وجود میاد اینه که، کارهای فضایی، نظامی، صنعتی و پزشکی که اینفدر هزینه تحقیقاتشون میلیون و میلیارد دلاره، نمیان دنبال میکروکنترلری باشن که تو این دماها کار کنه. اون وقت شما می خواید با یه چیز 5 هزار تومنی مثه هیت سینکِ رگولاتور 7805 خنکش کنید؟!؟! :eek:
        خواهش می کنم
        برای روشن شدن اذهان عمومی مورد کاربرد و شرایط محیطی رو بگید و علت اینکه لازمه فقط میکروکنترلر تو اون دما کار کنه رو هم ذکر کنید.
        سلام
        کلا خواهش می کنم!!!!!!
        واقعیتش پروژه ی یکی از دوستانم بودش که می خواستش در جایی بسیار گرم شما فرض کن کوره به یک تعداد انبوه مدار تولید کنه که می گفت می خواهم بدون هیچ تجهیزات اضافی باشه.
        منم خب همچین چیزی نمی شناختم برای همینم پرسیدم دیگه حالا ببخشید. :cry2:
        دکتر چمران در 1311 در تهران متولد شد
        وي در زمان اقامت در آمريکا انجمن اسلامي آمريکا را تأسيس کرد که منجر به قطع بورسيه وي توسط شاه شد.
        او با اينکه يکي از دانشمندان مطرح آمريکا به حساب مي آمد بدون توجه به مدرک به مصر رفت و آموزش نظامي ديد.

دیدگاه

قربانت سلام برسون
          معمولاً از بازوهای روبات برای کار در محیط های گرم، سمی، و کلاً جاهای غیر مرسوم استفاده می کنند. حقیقتاً فقط علم مواد و مکانیک تو این چیزا جواب میده. الکترونیک که مشخصه نهایت 100-150 درجه سانتیگراد کار می کنه، تازه تعداد کمی از قطعات، نه همه شون.
          بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X