اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

File managment in KEIL

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

File managment in KEIL

سلام به همگی:

پروژه ای که من دارم روش کار میکنم شامل چند سری نرم افزار است که هر کدوم یک سری سورس فایل تولید میکنند و من باید این فایلها رو بعلاوه درایور هایی که برای برد نوشتم در KEIL کامپایل کنم. برای اینکه پروژم شلوغ نشه، سورس فایل هایی که توسط اون نرم افزارها تولید میشه رو توی یک پوشه به اسم خودشون ذخیره میکنم و فایل های مربوط به برد و پروژه KEIL رو هم در فولدرهای مخصوص خودشون نگه میدارم. من الان هیچ مشکلی با کامپایل کردن و اینجور چیزها ندارم ولی مشکل اصلی اونجاست که توی هر سورس فایلی که میخوام کامپایل کنم در قسمت include کردن کتابخانه ها باید آدرس دهی کنم که اون کتابخونه کجا قرار داره مثلا:
    کد:
    #include "D:\Keil\Board\UART_Pro\drivers\mcg\mcg.h"
    #include "D:\Keil\Board\UART_Pro\platforms\freedom.h"
    #include "D:\Keil\Board\UART_Pro\DefinedLibraries\Delay.h"
    #include "D:\Keil\Board\UART_Pro\MemPtrMap\MemMapPtr_KL25Z4.h"
    #include "D:\Keil\Board\UART_Pro\drivers\UART\uart.h"
    اگر این پروژه رو خودم میخواستم استفاده کنم که مشکلی نبود. ولی این فایل ها رو باید بدم به یک نفر دیگه و اون هم کد های خودش رو اضافه کنه. میخواستم بدونم چه جوری میشه کاری کرد که خود کامپایلر این link ها رو انجام بده؟ ممنون میشم کسی کمک کنه

پاسخ : File managment in KEIL

شما تمام هدرفایل هایی رو که لازم دارین رو بریزید تو فولدر پروژتون تمام هدر فایل ها رو و بعد در اپشن پروژه در کیل باید مسیر این هدر فایل ها رو بهش بدین که این مسیر در تب C/C++ تو اپشن پروژه کیل هست

یه راه دیگه هم دره فکر کنم جوب نده یا ناقص جواب بده که:

کد:
    #include "UART\uart.h"
    که شما در فولدر پروژتون یه فولدر به اسم UART دارین که داخلش فایل uart.h هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X