اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اموزش سیتم های اعلام حربق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اموزش سیتم های اعلام حربق

سلام.
    کسی از دوستان در مورد سیستم های اعلام حریق .هم از نو ع ساده تا نوع ادرس پذیرشون جزوه یا مقاله ایی داره که بتوان ازش استفاده کرد
    درمورد نحوه کارکرد سیستم و ....

پاسخ : اموزش سیتم های اعلام حربق

نوشته اصلی توسط mostafa6369
    سلام.
    کسی از دوستان در مورد سیستم های اعلام حریق .هم از نو ع ساده تا نوع ادرس پذیرشون جزوه یا مقاله ایی داره که بتوان ازش استفاده کرد
    درمورد نحوه کارکرد سیستم و ....
    دوست عزیز با یه جستجوی ساده ممکنه به جزوات یا مقالاتی که کلیات رو توضیح داده دست پیدا کنید. اگه هدفتون این هست که از طریق این مقالات طراحی این سیستم ها رو یاد بگیرید، بهتون پیشنهاد می کنم مشکلات و ابهامات خودتون را بصورت سوال مطرح نمایید، من و سایر دوستان حتماً خوشحال میشویم که بتونیم پاسخگوی شما باشند تا از این پرسش و پاسخ علاوه بر اینکه بر بر دانسته های شما افزوده شود ما نیز معلومات خودمان را محک بزنیم و با مسائل جدید نیز رو برو شویم. ولی اگر صرفاً هدفتون پیدا کردن مقاله و ارائه آن بعنوان پروژه در دانشگاه و ... باشد. من شخصاً کمکی در این زمینه از دستم بر نمی آید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Benefic.H
      دوست عزیز با یه جستجوی ساده ممکنه به جزوات یا مقالاتی که کلیات رو توضیح داده دست پیدا کنید. اگه هدفتون این هست که از طریق این مقالات طراحی این سیستم ها رو یاد بگیرید، بهتون پیشنهاد می کنم مشکلات و ابهامات خودتون را بصورت سوال مطرح نمایید، من و سایر دوستان حتماً خوشحال میشویم که بتونیم پاسخگوی شما باشند تا از این پرسش و پاسخ علاوه بر اینکه بر بر دانسته های شما افزوده شود ما نیز معلومات خودمان را محک بزنیم و با مسائل جدید نیز رو برو شویم. ولی اگر صرفاً هدفتون پیدا کردن مقاله و ارائه آن بعنوان پروژه در دانشگاه و ... باشد. من شخصاً کمکی در این زمینه از دستم بر نمی آید.
      سلام
      دستتون درد نکنه.نه واسه مقاله یا دانشگاه نمیخوام.من خودم تو صنعت باهاشون جدیدا کار میکنم ولی اطلاعات زیادی در مورد نحوه عملکردنشون .و کارکردن اونها اطلاعاتی ندارم.میشه مرجعی معرفی کنید یا راهنمایی کنید.مرسی

دیدگاه

سلام
        دستتون درد نکنه.نه واسه مقاله یا دانشگاه نمیخوام.من خودم تو صنعت باهاشون جدیدا کار میکنم ولی اطلاعات زیادی در مورد نحوه عملکردنشون .و کارکردن اونها اطلاعاتی ندارم.میشه مرجعی معرفی کنید یا راهنمایی کنید.مرسی
        برای آشنایی با کلیات این سیستم فقط کافی هست یه جستجو تو همین انجمن انجام بدین، اطلاعات اولیه رو بدست میارید، ولی مهمترین نکته اینه هست که باید برند مد نظر خودتون رو مشخص کنید که چراکه ریزه کاری در طراحی در این سیستم ها خیلی وابسته به برند انتخابی خواهد بود.

دیدگاه

سلام
          با سلام

با چه مارکی کار می کنی؟/

دیدگاه

با سلام
            دو نوع می باشد یک نوع متعارف و نوع دیگر آدرس پذیر
            درنوع متعارف فضاهای یک ساختمان رو به زون تقسیم میکنیم وبه صورت دو و سه سیمه سیم کشی میکنیم که بستگی داره اگه ال ای دی داشت سه سیمه میکشیم و آژیرها را هم جداگانه میکشیم نمره سیم یک ونیم ویک می باشد بسته به متراژ ولتاژ 24 ولت
            سیم کشی در آدرس پذیر کلا دو رشته از تابلو میاد و داخل شاسی وآژیر و دتکتور می رود فرقی ندارد واز آخرین دتکتور به تابلو باز می گردد هر لوپ شامل تعدادی قطعه است مثلا در زیمنس 128 قطعه یا دیوایس که سیم یک ونیم باید کشیده شود بهتره کابل شیلد دار کشیده شود تا نویز به آن اثر نکند ادرس دهی هم یا با دیپ سوییچ پشتش هست یا با دستگاه
            وظیفه دتکتور ها را هم با یک سرچ پیدا می کنی در کل اگر سوال خاصی داری بپرس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X