ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2013/04/06
    yazd
    1,027
    95

اموزش سيتم هاي اعلام حربق

سلام.
    كسي از دوستان در مورد سيستم هاي اعلام حريق .هم از نو ع ساده تا نوع ادرس پذيرشون جزوه يا مقاله ايي داره كه بتوان ازش استفاده كرد
    درمورد نحوه كاركرد سيستم و ....
    2011/06/20
    51
    1

پاسخ : اموزش سيتم هاي اعلام حربق

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa6369
    سلام.
    كسي از دوستان در مورد سيستم هاي اعلام حريق .هم از نو ع ساده تا نوع ادرس پذيرشون جزوه يا مقاله ايي داره كه بتوان ازش استفاده كرد
    درمورد نحوه كاركرد سيستم و ....
    دوست عزيز با يه جستجوي ساده ممکنه به جزوات يا مقالاتي که کليات رو توضيح داده دست پيدا کنيد. اگه هدفتون اين هست که از طريق اين مقالات طراحي اين سيستم ها رو ياد بگيريد، بهتون پيشنهاد مي کنم مشکلات و ابهامات خودتون را بصورت سوال مطرح نماييد، من و ساير دوستان حتماً خوشحال ميشويم که بتونيم پاسخگوي شما باشند تا از اين پرسش و پاسخ علاوه بر اينکه بر بر دانسته هاي شما افزوده شود ما نيز معلومات خودمان را محک بزنيم و با مسائل جديد نيز رو برو شويم. ولي اگر صرفاً هدفتون پيدا کردن مقاله و ارائه آن بعنوان پروژه در دانشگاه و ... باشد. من شخصاً کمکي در اين زمينه از دستم بر نمي آيد.
    2013/04/06
    yazd
    1,027
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط Benefic.H
    دوست عزيز با يه جستجوي ساده ممکنه به جزوات يا مقالاتي که کليات رو توضيح داده دست پيدا کنيد. اگه هدفتون اين هست که از طريق اين مقالات طراحي اين سيستم ها رو ياد بگيريد، بهتون پيشنهاد مي کنم مشکلات و ابهامات خودتون را بصورت سوال مطرح نماييد، من و ساير دوستان حتماً خوشحال ميشويم که بتونيم پاسخگوي شما باشند تا از اين پرسش و پاسخ علاوه بر اينکه بر بر دانسته هاي شما افزوده شود ما نيز معلومات خودمان را محک بزنيم و با مسائل جديد نيز رو برو شويم. ولي اگر صرفاً هدفتون پيدا کردن مقاله و ارائه آن بعنوان پروژه در دانشگاه و ... باشد. من شخصاً کمکي در اين زمينه از دستم بر نمي آيد.
    سلام
    دستتون درد نكنه.نه واسه مقاله يا دانشگاه نميخوام.من خودم تو صنعت باهاشون جديدا كار ميكنم ولي اطلاعات زيادي در مورد نحوه عملكردنشون .و كاركردن اونها اطلاعاتي ندارم.ميشه مرجعي معرفي كنيد يا راهنمايي كنيد.مرسي
    2011/06/20
    51
    1

سلام
    دستتون درد نكنه.نه واسه مقاله يا دانشگاه نميخوام.من خودم تو صنعت باهاشون جديدا كار ميكنم ولي اطلاعات زيادي در مورد نحوه عملكردنشون .و كاركردن اونها اطلاعاتي ندارم.ميشه مرجعي معرفي كنيد يا راهنمايي كنيد.مرسي
    براي آشنايي با کليات اين سيستم فقط کافي هست يه جستجو تو همين انجمن انجام بدين، اطلاعات اوليه رو بدست مياريد، ولي مهمترين نکته اينه هست که بايد برند مد نظر خودتون رو مشخص کنيد که چراکه ريزه کاري در طراحي در اين سيستم ها خيلي وابسته به برند انتخابي خواهد بود.
    2012/05/24
    147
    1

سلام
    با سلام

با چه مارکي کار مي کني؟/
    2014/01/03
    44
    1

با سلام
    دو نوع می باشد یک نوع متعارف و نوع دیگر آدرس پذیر
    درنوع متعارف فضاهای یک ساختمان رو به زون تقسیم میکنیم وبه صورت دو و سه سیمه سیم کشی میکنیم که بستگی داره اگه ال ای دی داشت سه سیمه میکشیم و آژیرها را هم جداگانه میکشیم نمره سیم یک ونیم ویک می باشد بسته به متراژ ولتاژ 24 ولت
    سیم کشی در آدرس پذیر کلا دو رشته از تابلو میاد و داخل شاسی وآژیر و دتکتور می رود فرقی ندارد واز آخرین دتکتور به تابلو باز می گردد هر لوپ شامل تعدادی قطعه است مثلا در زیمنس 128 قطعه یا دیوایس که سیم یک ونیم باید کشیده شود بهتره کابل شیلد دار کشیده شود تا نویز به آن اثر نکند ادرس دهی هم یا با دیپ سوییچ پشتش هست یا با دستگاه
    وظیفه دتکتور ها را هم با یک سرچ پیدا می کنی در کل اگر سوال خاصی داری بپرس
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6