ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2008/01/05
    158
    3

به همديگر احترام بگذاريم و يك پيشنهاد.

سلام به همه دوستان .
    موضوع از اين قراره كه يكي از دوستان بحث جالبي رو شروع كرد كه برام جالب بود و تعقيبش ميكردم ولي متاسفانه بحث بنا به دلائلي نيمه كاره موند و قطع شد كه علاوه بر كدورتي كه پيش آمد فكر ميكنم به من و دوستاني كه بحث رو دنبال ميكردن بي احترامي شد .به هيچ عنوان قصد قضاوت كردن وپيدا كردن مقصر رو ندارم.
    چند وقت پيش هم تاپيكي رو ديدم بازم دوستان طوري با هم برخورد كرده بودن كه خيلي جالب نبود. درسته كه اگه ميانگين سني دوستان رو بگيريد شايد حول وحوش 20 سال باشه واين بحث ها شايد گاهي اجتناب ناپذير باشه ،اما گاهي ميشه با يه شوخي ساده و شايد يك معذرت خواهي مشكل حل بشه.خواهشي كه از همه دوستان دارم اينكه يه مقداري خود دار باشند. و پيشنهادي كه براي مسئولين سايت دارم جائي را در نظر بگيريد كه من نوعي اگه حس كردم بحث مسير خوبي رو نميره قبل از اينكه دلخوري براي دوستان پيش بياد مطرح كنم و مسئولين با ريش سفيدي ميانداري كنن و مشكل رو حلش كنن كه دوست عزيزي را از دست ندهيم .
    موفق باشيد
    2007/08/07
    تهران
    353
    3

پاسخ : به همديگر احترام بگذاريم و يك پيشنهاد.

سلام :

رضا جان شما همواره براي مسائلي كه فكر ميكنيد ممكنه مشكل ساز باشه و نياز داريد با مسئولان سايت مكاتبه كنيد ، ميتونيد براشون پيام خصوصي بفرستيد و قضيه رو شرح بديد !
    مطمئن باشيد كه رسيدگي ميشه !

موفق باشيد
    2008/01/05
    158
    3

سلام
    متشكر از راهنمايتون
    موفق باشيد
    2007/11/03
    146
    1

من فكر كنم شما هم تفاوت بين كساني رو كه ميان و Link ميگذارن و يه نظر مختصري ميدن و
    كساني كه ميان يكي دو جمله ميگن ، اون هم به صورت در هم و شامل اين جمله : "اگه خواستيم كمك مي كنيم" و متضمن اين مفهوم "ما خيلي حاليمونه!!"
    رو خوب فهميده باشين.
    در حالي كه فكر مي كنم كساني كه چيزي حاليشونه كاملاً از بقيه مشخص هستند !!
    اصلاً مگه اومديم اينجا كه خودمون رو به رخ اينو اون بكشيم ؟؟؟

مگه اين انجمن جزء معدود انجمن هاي "تخصصي برق و الكترونيك ايران" نيست ؟؟ (اگه نگيم تنها انجمن)
    اونوقت يك همچين حرفايي اينجا چه معني ميده ؟؟

من كه گفته بودم مي خواستم اين تاپيك توضيحي نباشه. هركسي نظرش رو بده. منم راه حلي رو كه دارم و كار ميكنه رو بدم.
    شايد كسي بتونه راه بهتري ارائه بكنه.

از بعضيا كه فقط راهنمايي مي كنند و احياناً Link ميگذارند،آ*خيلي ممنون.

راستي در جواب آقاي سپاس يار هم بگم كه اين جوابشون خوب بود ولي صحيح نبود چون محدود به تعداد ارقام double هستش.
    مثلاً توي double يك همچنين عددي نداريم : 1.25543655458677986548

راستي به مديران محترم انجمن مجدداً نظرم بگم :
    "تا زماني كه تاپيك هاي Advanced تر از تاپيك هاي معمولي جدا نشود، كار همه كساني كه زحمت ميكشن يا ميخوان بكشن، كاملاً بي ارزش هستش"

اگه به كسي هم بر خورد، من معذرت مي خوام.

اميدوارم كه مفهوم رو رسونده باشم
    ممنون
    اگر آن كس كه بايد باشد، نيستي ؟
    پس چه فرقي مي كند كه كيستي ؟
    2006/09/05
    اصفهان
    236
    4

سلام
    یکی به ما بگه اینجا چه خبره مشکل چیه؟
    سخت ترين چيزي كه مي توان در زندگي ياد گرفت اين است كه از روي كدام پل
    بايد رد شد و كدام پل را بايد خراب كرد
    از سه چيز متنفرم 1- خيانت 2- دروغ 3- نامردي
    { خلاف قوانین - پاک شد }
    2008/01/05
    158
    3

محمد جان مشكلي نيست وفكر كنم حل شد.
    2005/06/10
    بابل
    1,808
    35

دوستان عزيزم سلام.
    اول تشكر از آقا رضا كه منطقي و مودبانه اين بحث رو مطرح كردن اميدوارم نتيجه مطلوبي ازش بگيريم.
    ---
    silix جان اول يه چند تا ايراد از عملكرد خودمون ميگيرم بعد هم چند تا مطلب براي شما.

اول اينكه اين وظيفه معاونت علمي آموزشي كه كاربراني كه شوق فعاليت و پويايي براي خودشون و بقيه كاربران رو دارن جذب كنه يا امكاناتي رو فرآهم كنه كه راحتر بتونن فعاليت كنن.

دوم بايد نكاتي كه در مورد نحوه فعاليت در انجمن مجازي هست رو با توجه به تجربه اي كه اين مدت انجمن داشته بهشون يادآور بشه تا بيشترين استفاده رو از وقتي كه ميذارن ببرن، چه خودشون چه بقيه كاربرا.
    --------
    ولي چند مطلب ديگه براي شما

اول اينكه silix جان شما كه با يه هدف عالي داريد فعاليت ميكنيد، بايد حساب مشكلاتش رو كرده باشيد، اينكه گاهي ماها حريم نگه نميداريم يا به قول شما فكر ميكنيم خيلي بلديم يا ... همه اينو دارن كم و زياد داره ولي همه اين رو دارن، حالا توي يه محيط مجازي اين شرايط خيلي بيشتر خودش رو نشون ميده چون همديگه رو هم نميبينيم پست زدن همه خيلي راحت هست و شايد بديش اينه كه اين پست ها ثبت ميشه و همواره جلب توجه ميكنه.
    خلاصه حرفم اينكه silix جان يكي از اهداف انجمن فرهنگ سازي هست، يه معاونت هم به همين اسم در نظر گرفته شده و وظيفه اش ترويج همين فرهنگ ها هست، اين نظر شخصي منه و تجربه اي كه در طول اين 3 سال از انجمن داشتم، اگه هدفتون توسعه و پويايي و رشد بقيه كاربران هست بايد چشمتون رو روي بعضي چيز ها ببنديد و خواهيد ديد به مرور به هدفتون ميرسيد و با گذشتتون به بقيه هم درس ميديد .

دوم اينكه silix جان در اين انجمن روزي حدود 140 تا پست زده ميشه و حدود روزي 50 تا عضو ميگيره و اون زماني كه شما عضو شديد بيش از 13 هزار عضو داشته، با اين شرايطي كه ميبينيد انتظار زيادي نيست كه مسئولين سايت تك تك پست ها رو بخونن و بنحوي تشخيص بدن يه كاربر ميخواد فعاليت علمي بيشتري داشته باشه و بعد بيان ازش بپرسن شما چطوري ميخواهي فعاليت كني و ....؟ . البته من قبول دارم و خاطرم هست شما يه بار قبلا به من گفته بوديد كه قصد فعاليت هاي اينچنيني رو داريد(نميخوام بگم اشتباه از من نبوده) ولي درست اين بود كه براي اين پستتون هم يه اطلاعي به من يا بقيه همكاران علمي ميداديد تا طوري بحث رو پيش ببريم كه به اينجا ختم نشه(كه البته اينم مشكل بزرگي نيست و مشخصه كه دوستان قصد مخدوش كردن بحث رو نداشتن) و هدف شما رو براي بقيه دقيق مشخص و حمايت كنيم.

سوم اينكه به عنوان يه كاربر از تمام دوستاني كه هدف هاي بزرگ دارن و ميخوان در حد خودشون به رشد علمي كشور كمك كنن درخواست ميكنم حوصله بيشتري بخرج بديد، دنبال پيشبرد هدف باشيد نه اينكه با ديدن چند تا مشكل كوچيك و بزرگ دلسرد بشيد و از رسيدن به هدف مايوس بشيد.
    ----
    اين بحث رو در اتاق فكر مطرح ميكنم تا يه راهكاري براي جذب و حمايت از كاربراني كه قصد فعاليت بيشتر در انجمن دارن ايجاد بشه تا اين مشكلات كمتر باشه
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ*ي جهاد فيآ*سبيلآ*الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ*هاست و جاذبهآ*هايي كه تو را به خاك ميآ*چسباند.
    چكمهآ*هايت را بپوش، رهآ*توشهآ*ات را بردار و هجرت كن.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7