اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بردی برای افزایش قدرت امیلیفایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بردی برای افزایش قدرت امیلیفایر

سلام--
    من یک سیستم صوتی خانگی دارم که دوتا باند دارد می خواهم دوتا باندی دیگر به این سیستم صوتی اضافه کنم به نظر می رسد که امیلیرفایر ضبط برای دوتا باندی دیگر قدرت ندارد-پیش یک نفر تعمیرکار الکترونیک رفتم گفت یک برد یا یک همچی چی میگذارم تا امپلی فایر تقویت شود تا دوتا باند دیگر بتوانی با قدرت خوب استفاده کنی این همچین کاری امکان پذیر است گفته 100 هزار تومان می گیرم این کار را میکنم---برای اینکه سینمای خانواده نگیرم می خواهم این کار را انجام دهم----متشکر---عکی ضبطم راهم می گذارم--

ايت الله بهجت:به علم تان عمل کنيد

پاسخ : بردی برای افزایش قدرت امیلیفایر

سلام
    برد که نه
    اون بنده خدا میخواسته یه امپ دیگه به این اظافه کنه
    شدنیه
    شما اگه تجربه داری میتونی با هزینه کمتر خودت بسازی اگه هم که تجربه ساخت نداری علاقه مندی باز میشه :biggrin: ولی اگه حوصله اش رو نداری برو بده همون تعمیر کار محترم تا برات بسازه :nice:
    میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
    به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

این کار امکان پذیره .
      اگر این کارو اصولی انجام بده یعنی در کنار اضافه کردن دوتا امپ دیگه ترانس رو هم تقویت کنه اره یه چیزی تو مایه های همون 100 میگیرن اما اگر فقط قرار باشه امپ بهش اضافه بشه هزینه خیلی کمتر از اینهاست.
      در صورتی که از الکترونیک سر در میاری خودت درست کن در غیر این صورت پیشنهاد میکنم دستکاری نکنی.
      طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
      امروز رو کامل زندگی کن...
      (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gh.kh
        این کار امکان پذیره .
        اگر این کارو اصولی انجام بده یعنی در کنار اضافه کردن دوتا امپ دیگه ترانس رو هم تقویت کنه اره یه چیزی تو مایه های همون 100 میگیرن اما اگر فقط قرار باشه امپ بهش اضافه بشه هزینه خیلی کمتر از اینهاست.
        در صورتی که از الکترونیک سر در میاری خودت درست کن در غیر این صورت پیشنهاد میکنم دستکاری نکنی.
        متشکر--
        متاسفانه در زمینه الکرتونیک اشنایی ندارم--
        پشت باندم نوشته امپدانس 6 اهم-برای اینکه اون تعمیرکار برایم تقویت کند بگم امپ را چقدر تقویت کند که دوتا باند دیگر با همین قدرت وکیفیت باندهایم جواب بدهد--
        2-یک جفت باندی که بگیرم چند اهم باشد

دیدگاه

من چندتا سوال دیگر داشتم اما هنوز به این سوالاتم جواب نداید

دیدگاه

دوست عزیز شما ببینید به چه توانی نیاز دارید .
            بلند گو رو تو جهبه ای میخواید بگذارید.
            وابسته به به بجهبه بلندگو و توان مورد نیازتون یه امپ براش بگذارید.
            طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
            امروز رو کامل زندگی کن...
            (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gh.kh
              دوست عزیز شما ببینید به چه توانی نیاز دارید .
              بلند گو رو تو جهبه ای میخواید بگذارید.
              وابسته به به بجهبه بلندگو و توان مورد نیازتون یه امپ براش بگذارید.
              سلام-من نمی خواهم باندگو بخرم -می خواهم بروم یک مغازه تعمیر کار لوازم الکترونیک که ضبط برای تعمیر می اورند که قابل تعمیر نیست یک جفت باند بخرم مثل مارک سونی یا ایوا و یا سامسونگ ویا ...
              2-می شود یک مدار امپ وبا تقویت ترانسوستور برایمان بگذارید که 4 تا باند را خوب جواب بدهد تا بدهم برایم بسازند وبدهم یک تعمیر کار روی ضبطم نصب کند---چون خودم به الکترونیک اشنایی ندارم-
              3-در ضمن اتصال ضبط به امپم دو تا کابل به صورت کابل دیتا یکی حدودا 12 پینی ویکی دیگر 16 پینی است یعنی کانکتور به صورت سوکتی است نه فیشی--
              متشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X