اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

40v dc به 24v dc با جریان 6 آمپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

40v dc به 24v dc با جریان 6 آمپر

سلام خدمت دوستان
    می خواستم بدونم راهی برای تبدیل 40dcتا50 به 24v dc با جریان 6 آمپر وجود داره لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ : 40v dc به 24v dc با جریان 6 آمپر

من اینو تو PIEXPERT کشید اما قطعاتش پیدا نمیشه
    TOP 271 EG ,
    اگه راهی پیدا کردین به ما هم بگین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alireza.dc
      سلام خدمت دوستان
      می خواستم بدونم راهی برای تبدیل 40dcتا50 به 24v dc با جریان 6 آمپر وجود داره لطفا راهنمایی کنید.
      اخه این چکاریه عزی

خیلی راهت با یه ترانطیستور مثل tip35-tip3055-2n3055 و یا خیلی از نوع های دیگر و یه پتاسیوم میتونید خروجی رو تنطیم کنید .. با هر امپری که میخواین..

پایه وسط پتاسیوم رو باید به بیس ترانزیستور و دو پایهی دیگشو باد یکیش رو صفر و یکی دیگشو به مثبت و کالکتور ترانزیسوتر وصل کن ..

دیدگاه

از lm2576 یا همین تیپ ایسی ها استفاده کن در ضمن این رو 3 امپر دیگه جریان بیشتر نمیده دوتا موازی کن 6 امپر
        عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
        مخترع برتر شمال غرب سال 96
        مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera
          از lm2576 یا همین تیپ ایسی ها استفاده کن در ضمن این رو 3 امپر دیگه جریان بیشتر نمیده دوتا موازی کن 6 امپر
          دوست عزیز lm2576 رو نمیشه موازی کرد من حتی با یک مدار فیدبک بسیار عالی طوری فیدبک آنها را تنظیم کردم که کوچکترین اختلاف ولتاژی نداشته باشند اما چون اسیلاتور داخلی آنها با هم همزمان نبود باز هم موازی نمی شد و باز هم فقط 3 آمپر میداد

sigpic

دیدگاه

از lm hv استفاده کردم اما ترکید اخه بار یه موتور dc
            با سوییچینگ بهتر نیست
            ترانزیستور تلفات بالایی داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X