اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

pt100 + اینورتر ls

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

pt100 + اینورتر ls

سلام

سوال اول
    کسی هست بگه pt100 سه سیمه چطور به plc وصل میشه (با رسم شکل) و رنگ و اسم هر سیم رو برام مشخص کنه .

سوال دوم

چطور باید یک موتور رو به اینورتر معرفی کرد . چون جایی که کار میکنم(کارخانه شیر و لبنیات) نیاز دارن که مثلاً دو پمپ رو همراه یک کلید سلکتور راه بندازن . قدرت و مشخصات موتور هم یکیه. دقیقاً چه پارامترهایی رو و بر چه اساس باید کالیبر کرد.

با تشکر

پاسخ : pt100 + اینورتر ls

ببخشید .......

سوالاتم خیلی سخته یا کسی با این دو مورد کارنکرده ؟

یعنی واقعاً کسی نیست تو این زمینه کار کرده باشه...

دیدگاه

فاصله سنسورت با plc چقدره؟ از چه نوع plc استفاده می کنید؟..... مشخصات درایورت چیه ساخت کدام کمپانی هستش؟

دیدگاه

این موارد که میگید چه کسی طراحی کرده؟ یا خودتان میخواهید اینا رو راه بندازید؟

دیدگاه

در مورد درایوهای LS هم چندین عنوان کتاب چاپ شده در بازار هست و هم کلاس برگزار می شه. علاوه براین معمولا تمام فروشندگان این تجهیزات اطلاعات اولیه نصبش رو بلدند و بروشورهای مربوط به نصب درایو رو هم دارند که می تونند رایگان در اختیارتون بذارند.

دیدگاه

ببخشید دیر جواب میدم .

plc : fatek .
            pt100 به زیر 16 تا مخازن شیر نصب شده و فاصله تقریباً 6 متر تا 15 متر
            درایورها :LS - sv015ic5-1f
            ویک اینورتر دیگه شبیه مدل بالاییه که شمارش یادم نیس و یکی هم مارک TECO کره ای

در این مورد دوس دارم بدونم چطور میشه تمام پارامترها رو با توجه به موتور تعریف کرد و اونو به درایور شناسوند.

اگه بروشور فارسی یا چیز دیگه ای دوستان در این مورد دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.

چون یه نفر از بیرون میاد اینهارو راه اندازی میکنه و بصورت تجربی کار کرده و برای من لیسانس افت کلاس داره نتونم انجام بدم.
            با تشکر از دوستان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X