اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمبود سیم در ایفون تکنما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمبود سیم در ایفون تکنما

سلام
    با توجه به اینکه تو این ایفون سویچر استفاده نمیشه برای یه 6 واحدی از باکس تا ایفون یه 10 زوج اومده و 6 رشته سیم کمه ایا تنها راه حل تعویض کابله یا راه دیگه ایی داره؟

پاسخ : کمبود سیم در ایفون تکنما

شما 7 رشته سیم مشترک بین واحدها بکشید از نوع 0.6 یعنی کابل 4 زوج که از پنل تا اخرین واحد می رود

دیدگاه

سلام
      از واحدها تا باکس 4 زوج اومده ولی از باکس تا پنل 10 زوج رفته و 6 رشته کمه.
      ؟؟؟؟؟

دیدگاه

شما برای پنل 7 رشته سیم + 4 رشته ac و dc و دو رشته در صورتی که جک تک نما را بخواهید وصل کنید واز طریق آیفون درب پارکینگ رو وصل کنید
        این سیستم دیجیتالیه و نیازی به سیم کشی شاسی تا واحد ندارد و باید هر مانیتور کد دهی شود که وقتی از بیرون اون کد رو بزنی واحد زنگ میخوره پس شما یک کابل 4 زوج از واحد ها بیارید و وصل کنید و یک دو زوج هم از منبع تغذیه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد محمودی
          شما برای پنل 7 رشته سیم + 4 رشته ac و dc و دو رشته در صورتی که جک تک نما را بخواهید وصل کنید واز طریق آیفون درب پارکینگ رو وصل کنید
          این سیستم دیجیتالیه و نیازی به سیم کشی شاسی تا واحد ندارد و باید هر مانیتور کد دهی شود که وقتی از بیرون اون کد رو بزنی واحد زنگ میخوره پس شما یک کابل 4 زوج از واحد ها بیارید و وصل کنید و یک دو زوج هم از منبع تغذیه
          سلام
          ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدین
          برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
          راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

سلام
            این آیفون دیجیتالیه هفت رشته سیم داره که اینها از پنل که شروع میشوند به سمت واحد ها می روند و تا واحد آخر مثلا واحد 60 شما یک کابل 4 زوج نیاز دارید البته من خودم رو 20 واحده بستم ولی تا 60 واحد هم جواب میده اونوقت دیگه نیازی نیست به سوییچر ، مموری برای هر مانیتور وسیم زنگ برای هر واحد و جعبه تقسیم و ... شما این سیم ها را در قوطی آیفون سربندی میکنید یک کابل 4 زوج 0.6 و امکانات خوب دیگه ای هم داره ولی حسنش اینه که کار برق کار رو راحت کرده بدلیل سیم کشی و لوله کشی کم و نصب راحت ، یکی دیگه از مسایلی که در هنگام نصب مهمه اینه که مثلا بین 20 واحد شما سیم های زنگ هر واحد رو پیدا کنید خوب طبیعتا بدلیل کمبود تنوع رنگ احتمال خطا زیاد است در این آیفون قسمتی به عنوان ring ندارد و شما با کد دهی هر مانیتور به صورت جداگانه این کار را انجام میدهید در ضمن بعضی شرکت های دیگر هم این قابلیت رو دارن و فقط مختص تک نما نیست

تشکر یادتون نره :applause: :applause:

دیدگاه

سلام
              پس با توجه به توضیحات شما من می تونم از همین کابل 10 زوج که از باکس تا پنل رفته استفاده کنم ؟ یعنی 7 رشته از این 10 زوج رو با 7 رشته از 4 زوج هایی که از واحد تا باکس اومده سیم بندی کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد محمودی

سلام
                این آیفون دیجیتالیه هفت رشته سیم داره که اینها از پنل که شروع میشوند به سمت واحد ها می روند و تا واحد آخر مثلا واحد 60 شما یک کابل 4 زوج نیاز دارید البته من خودم رو 20 واحده بستم ولی تا 60 واحد هم جواب میده اونوقت دیگه نیازی نیست به سوییچر ، مموری برای هر مانیتور وسیم زنگ برای هر واحد و جعبه تقسیم و ... شما این سیم ها را در قوطی آیفون سربندی میکنید یک کابل 4 زوج 0.6 و امکانات خوب دیگه ای هم داره ولی حسنش اینه که کار برق کار رو راحت کرده بدلیل سیم کشی و لوله کشی کم و نصب راحت ، یکی دیگه از مسایلی که در هنگام نصب مهمه اینه که مثلا بین 20 واحد شما سیم های زنگ هر واحد رو پیدا کنید خوب طبیعتا بدلیل کمبود تنوع رنگ احتمال خطا زیاد است در این آیفون قسمتی به عنوان ring ندارد و شما با کد دهی هر مانیتور به صورت جداگانه این کار را انجام میدهید در ضمن بعضی شرکت های دیگر هم این قابلیت رو دارن و فقط مختص تک نما نیست

تشکر یادتون نره :applause: :applause:
                من کلا تو ایفون ضعیفم ، اگه معمولی باشه چطو ، چطو کابل و زوجشو مشخص میکنی ؟مثلا برای 4طبقه که هر طبقه واحده
                پیشاپیش ممنون

دیدگاه

سلام
                  تو ایفونهای تصویری ما به 4 رشته سیم لازم داریم(دو زوج) صدا-منفی-مثبت-تصویر یعنی قرمز(1)ابی(2)زرد(3)سفید(4).هر واحد نیاز به این دو زوج داره که البته بهتره 4 زوج(یعنی 8 رشته) بندازی تا بعدا با مشکل مواجه نشی.کابل هم بهتره کرمان یا امل 0/6 باشه.حالا بسته به ایفون شما که سویچر مرکزی داشته باشه یا بخوای سویچر تک کانال استفاده کنی تعداد رشته سیم های شما فرق میکنه.اگه بخوای سویچر مرکزی استفاده کنی باید یه ازای هر واحد یه 4رشته در نظر بگیری مثلا برای 4 واحدی شما به 16 رشته سیم نیاز داری که از پنل تا مانیتور بکشی. اگه از سویچر تک کانال استفاده کنی 4 رشته سیمت مشترک میشه(صدا- منفی مثبت و تصویر)و به ازای هر واحد یه زنگ در نظر میگیری که رو هم میشه 8 رشته سیم که فرمولش میشه این 4+تعداد واحد(زنگ).
                  wait for your problems

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mdf123
                    سلام
                    تو ایفونهای تصویری ما به 4 رشته سیم لازم داریم(دو زوج) صدا-منفی-مثبت-تصویر یعنی قرمز(1)ابی(2)زرد(3)سفید(4).هر واحد نیاز به این دو زوج داره که البته بهتره 4 زوج(یعنی 8 رشته) بندازی تا بعدا با مشکل مواجه نشی.کابل هم بهتره کرمان یا امل 0/6 باشه.حالا بسته به ایفون شما که سویچر مرکزی داشته باشه یا بخوای سویچر تک کانال استفاده کنی تعداد رشته سیم های شما فرق میکنه.اگه بخوای سویچر مرکزی استفاده کنی باید یه ازای هر واحد یه 4رشته در نظر بگیری مثلا برای 4 واحدی شما به 16 رشته سیم نیاز داری که از پنل تا مانیتور بکشی. اگه از سویچر تک کانال استفاده کنی 4 رشته سیمت مشترک میشه(صدا- منفی مثبت و تصویر)و به ازای هر واحد یه زنگ در نظر میگیری که رو هم میشه 8 رشته سیم که فرمولش میشه این 4+تعداد واحد(زنگ).
                    wait for your problems
                    ممنون
                    چون کار نکردم نفهمیدم واقعیتش ولی بازم ممنون

دیدگاه

بله با این 8 رشته مشکل حل میشه 4رشته هم منبع تغذیه

دیدگاه

اصلاح میکنم
                        با این7رشته مشکل حل میشه 4رشته هم منبع تغذیه

دیدگاه

سلام
                          شنیدم برای باز کردن دو تا در با استفاده از این ایفن نیاز به سویچر هست.امکان داره راهنمایی کنید؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X