اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروتکل NMEA 0183

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروتکل NMEA 0183

سلام
    کسی راجع به NMEA 0183 چیزی می دونه؟ می دونه چی هست و چطور باید ازش استفاده کرد؟ ظاهرا میشه به این وسیله یا پروتکل چند تا وسیله را به یک usart متصل کرد. این خیلی به درد avr می خوره.
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
    3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

پاسخ : پروتکل NMEA 0183

یعنی هیچ کس چیزی راجع بهش چیزی نمی دونه یا حال نداره توضیح بده؟
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.

دیدگاه

والا من فقط میدونم NMEA 0183 یه پروتکل هست که خروجی ماژولهای GPS رو براساس اون در اختیار قرار میدن

دیدگاه

اره فکر کنم یک پروتکل هست ولی فکر نکنم فقط برای gps باشه و بازم تصور کنم برای پیاده سازی این پروتکل نیاز به سخت افزار خاصی باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X