اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر avr isp mkii

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرامر avr isp mkii

با سلام.
    من پروگرامر avr isp mkii رو از سایت www.ne.ir.com رو خریداری کرده ام. بار اول که به usb وصل کردم درست کار کرد ولی وقتی پورت usb رو جدا و دوباره زدم پیام usb decive is not recognized می یاد. با کامپیوتر های دیگر هم تست کردم باز هم نشد. می گین چکارش کنم؟

پاسخ : پروگرامر avr isp mkii

نوشته اصلی توسط feshwari
    با سلام.
    من پروگرامر avr isp mkii رو از سایت www.ne.ir.com رو خریداری کرده ام. بار اول که به usb وصل کردم درست کار کرد ولی وقتی پورت usb رو جدا و دوباره زدم پیام usb decive is not recognized می یاد. با کامپیوتر های دیگر هم تست کردم باز هم نشد. می گین چکارش کنم؟
    خوب اگه هنوز گارانتی داره ببر واسه تعمیر
    سایت رو هم فکر کنم اشتباه نوشتی
    منم همین پروگرامرو دارم ولی مشکلی نداره.

sigpic

دیدگاه

من دبی هستم. امکان ارسال وجود نداره. یه پروگرامر اصلی از شرکت atmel خریدم تا خیالم راحت بشه. این دومین پروگرامر است که از سایت های ایرانی خریدم هر دوتاش خراب از آب در اومد.

دیدگاه

سلام
        با ویندوز سون منم این مشکل رو داشتم
        وقتی ابزار پروگرم در نرم افزار باز بود و پروگرمر به سیستم وصل بود .اگه پروگرمر رو از سیستم جدا میکردم این پیغام رو میداد که بعضی وقتا با ریستارت کردن نرم افزار و بعضی وقتا با ریستارت کردن سیستم حل میشد
        روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

ممکنه پروگرامرهایی که شما می خرین کپی های ارزان چینی از مال اصلی اتمل باشه

دیدگاه

سلام.
            من از سایت www.ne-ir.com خریدم. ویندوز من هم xp سرویس پک 3 است. 32 بیتی. من این بار از خود شرکت اتمل سفارش دادم. این پروگرامر که از سایت ایرانی خریدم 60.000 تومن بود. تازه وقتی cd که همراش بود رو در cd room گذاشتم اصلا ربطی به پروگرامر نداشت و مال یه ربات مسیر یاب بود. الان 4 روز می گذره که مشکلم رو براشون ایمیل کردم جواب ندادند. تو سایت نوشته بودن 1 ساعته جواب می دن. نمی دونم چرا یه جنس بی کیفیت رو به خورد ما ها می دن بدون پشتیبانی.

دیدگاه

از کویر خریدی (منظورم اونی هست که ایراد داره)
              روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

فکر کنم چون فهمیدن شما راهتون دوره ورداشتن خرابشو دادن به شما
                مال من که سالم بود سی دیش هم مشکلی نداشت
                راستی توشم باز کنی یه نگاه بنداز ببین سیمی چیزی قطع نشده چون خیلی راحت باز میشه
                تمام سیمها رو با اهمتر هم تست کن.

sigpic

دیدگاه

این دومین پروگرامر بود که مشکل داشت. اولی پروگرامر رو می شناخت ولی پروگرام نمی کرد. دومی پروگرامر رو شناخت اونم برای یک بار. ولی بار دوم کلا از کار افتاد.

دیدگاه

من پروگرامر MKII نوآوران الکترونیک رو خریدم. دفعه اول دوم خوب کار کرد ولی بعدش دیگه میکرو رو نمیشناسه الان یک هفته است یه میکرو خریدم 235 هزار تومن و یه PCB جدید زدم تا تازه فهمیدم اشکال مال من نیست و اینا جنس اشغال و تا دسته بهم انداختند. نخرید آقا اشغاله اینم لینک محصولش
                    فروش انواع پروگرامرها و بردهای آموزشی الکترونیک و کیتهای رباتیک و دستگاه های خط تولید
                    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
                    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
                      من پروگرامر MKII نوآوران الکترونیک رو خریدم. دفعه اول دوم خوب کار کرد ولی بعدش دیگه میکرو رو نمیشناسه الان یک هفته است یه میکرو خریدم 235 هزار تومن و یه PCB جدید زدم تا تازه فهمیدم اشکال مال من نیست و اینا جنس اشغال و تا دسته بهم انداختند. نخرید آقا اشغاله اینم لینک محصولش
                      http://www.ne-shop.com/home/10-nxp141.html
                      خراب نیستند . از ما درست است .درایور نصب باشه اگر ویندوز 10 و جدید هست درایور قدیمی نصب کنید . دیوایس منیجر نگاه کنید و پروگرامر را باز کنید و آپدیت درایور و سپس ورژن های پایین انتخاب نمائید از قسمت بارو فایلز . سال های قدیمی تر 2013 و 2011 و اینها . جتی 18 / این پروگرامر تغذیه از بیرون است و باید تغذیه را به اون برسونید . میکروتان آسیب دیده است . با یک میکرو دیگه تست کنید مشخص می شود . میکروها هم خراب نمی شون به این سرعت نکر اینکه بدجور بلایی سرشون بیاریم که درست شدنی نباشه . قابل اریز کردن هستن اکثرشون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X