اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی یک سیستم ارتباط داخلی با چک آبی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی یک سیستم ارتباط داخلی با چک آبی

سلام دوستان
    من دارم یه سیستم طراحی می کنم که شبیه به یه تلفن داخلیه. می خوام ببینم کسی می دونه چکار کنم که اگه چندتا تلفن با هم به یه خط وصل بشن چکار باید بکنم که مشکلی تو تغذیه نداشته باشم. طراحی سیستم با استفاده از چک آبی بوده و برای تغذیه از همون روش سری کردن ولتاژ با خط چک ها استفاده کردم که شماتیکشو این زیر گذاشتم. در ضمن توی این مدار ما فقط یه ولتاژ داریم. و سیگنال زنگی وجود نداره. اشکالی که من بهش برخوردم اینه که با گرفتن تغذیه از خود خط سیگنال صدا به شدت تضعیف می شه. پیشنهاد شما برای انجام این کار چیه؟ و می خوام طرح به نحوی انجام بشه که اگر تعداد گیرنده ها زیاد شد مشکلی بوجود نیاید.

:bye

پاسخ : طراحی یک سیستم ارتباط داخلی با چک آبی

سلام

دوست عزیز لطفا دقیقا بگو اینها تلفن هست یا مدار دیگه هست که چوک دارد.
    موفق باشید
    http://embeddedelectronics.ir

دیدگاه

پاسخ : طراحی یک سیستم ارتباط داخلی با چک آبی

سلام
      نه اینها تلفن نیستند ،من میخوام یک ارتباط داخلی بین یک نقطه با چند نقطه دیگر ایجاد کنم ،و تنها روشی که برای انتقال صدا از دو طرف همراه با تغذیه که به ذهنم رسید این بود که از چوک آبی استفاده کنم ،در ضمن در این مدار مانند تلفن از ولتاژ ac زنگ استفاده نمیکنم و تنها یک ولتاژ وجود داره و این ولتاز باید تغذیه سایر قسمتها رو هم تامین کنه
      چند تا سوال دارم
      1) اولا در تلفن در زمانی که گوشی برداشته است تغذیه به چه نحوی تامین میشه ؟
      2)آیا برای کاری که من میخوام انجام بدم روش بهتری وجود داره ؟
      ممنونم :bye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X