اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بخش طراحی pcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بخش طراحی pcb

با سلام
    تو این بخش قیمت چرا معلوم نیست؟ کسی که میخاد مثلا یه برد 12 در 10 رو در بیاره از کجا بدونه بدون چاپ سبز یا با چاپ چقدر در میاد واسش؟
    تکاور شدن جرات افزون کند.....هراس از دل مرد بیرون کند....

تا تکاور به تن زخمی خود جان دارد....مرز اسلام در این ملک نگهبان دارد.........

پاسخ : بخش طراحی pcb

نوشته اصلی توسط سعید دلشاد منور
    با سلام
    تو این بخش قیمت چرا معلوم نیست؟ کسی که میخاد مثلا یه برد 12 در 10 رو در بیاره از کجا بدونه بدون چاپ سبز یا با چاپ چقدر در میاد واسش؟
    سلام.
    منم با نظر دوستمون آقا سعید موافقم باید امکان دیدن قیمت کار باشه... :agree: :agree:
    http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
    daydigi.com

دیدگاه

سلام
      این سایت روز به روز داره بهتر میشه خییلییییییییییی عالییییه :applause: :applause: :applause:

دیدگاه

فاکتورهای بسیار زیادی در قیمت مطرح هست. ما فرم به اون بزرگی ساختیم که تمام نکات در مورد طراحی یا چاپ شما مشخص بشه و بعد قیمت داده بشه.
        اندازه برد شما - کیفیت چاپ - تعداد لایه - نوع فیبر - ......

شما هر وقت واقعا نیاز داشتید فایلتون بفرستید تا ارزیابی بشه و قیمت داده بشه.
        موفق باشین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
          فاکتورهای بسیار زیادی در قیمت مطرح هست. ما فرم به اون بزرگی ساختیم که تمام نکات در مورد طراحی یا چاپ شما مشخص بشه و بعد قیمت داده بشه.
          اندازه برد شما - کیفیت چاپ - تعداد لایه - نوع فیبر - ......

شما هر وقت واقعا نیاز داشتید فایلتون بفرستید تا ارزیابی بشه و قیمت داده بشه.
          موفق باشین
          سلام
          لطفا اولین pcb که برای کسی زدید قیمت و برد اون رو در سایت قرار دهید . :rolleyes:
          ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی micro
            سلام
            لطفا اولین pcb که برای کسی زدید قیمت و برد اون رو در سایت قرار دهید . :rolleyes:
            ممنون
            oo:
            من در عجبم از این سوالات و درخواست ها واقعا !
            بردهایی که ارسال میشند همشون امانت هستند و امکان نداره حتی عکسشون رو هم جایی قرار بدیم !
            قیمت هم هروقت کار داشتید استعلام میکنید نسبت به برد و مشخصات بردتون !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
              oo:
              من در عجبم از این سوالات و درخواست ها واقعا !
              بردهایی که ارسال میشند همشون امانت هستند و امکان نداره حتی عکسشون رو هم جایی قرار بدیم !
              قیمت هم هروقت کار داشتید استعلام میکنید نسبت به برد و مشخصات بردتون !
              آقا ما تسلیم شدیم :icon_razz:
              حق با شماست :agree:
              :applause: :applause: :applause: :applause:

دیدگاه

اقا بلورچیان کاش میشد یه قیمتایی رو به صورت کلی زد مثلا میگم من قبل طراحی سبک سنگین کنم ببینم مثل برد دورو که کوچیکتر طراحی کنم به صرفس یا مثلا یه رو اما مساحت بیشتر :smile:
                [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

سلام و عرض تبریک بابت ایجاد این بخش!!
                  لطفا بفرمایین امکان تولید بورد های 4 و 5 لایه هست؟ آیا با شرکت PCB خارجی یا یه همچین چیزی در این مورد صحبت کردین؟
                  ممنون!
                  در انتظار تو چشمم سپید گشت و غمی نیست
                  اگر قبول تو افتد، فدای چشم سیاهت

http://upload7.ir/images/83524254953910725183.gif

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X