ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2008/06/02
    مشهد
    126
    1

دانلود پروتئوس با لینک مستقیم Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional

فعلا کرک نیومده ! پس کرک نداره ! سوال مجدد نفرمایید لطفا . اگر کرکش اومد و یه بنده خدایی هم پیدا شد و تست کرد و اینجا گذاشت ، دستش درد نکنه .
    http://www.rodfile.com/x7bu0ru2cgme

Password rar and unlock

lanunmelayu

خودم پلودش کردم . اکانتم پریمیوم هست ، لینک مستقیم داره ، من اسم فایل رو تغییر دادم چون پاکش میکنن .
    اگه پاک شد فقط در تاپیک اعلام فرمایید و لطفا هیچ پیغام پس غام خصوصی نفرستید . با تشکر . :angry:
    میتونید ورژن های قبلی رو هم با فایل LICENCE.lxk جدید استفاده کنید . اما به هیچ عنوان از LICENCE.lxk قدیمی استفاده نکنید . من هر 2 ورژن 8 و 7.10 رو باهم الان دارم و استفاده میکنم . دلیلش رو وقتی نصب کردید متوجه میشوید ! در حقیقت فقط برای PCB مشکل خواهید داشت که از قدیمی به جدید تبدیل کنید .
    حجم کل برنامه 135.5 Mb مگابایت میباشد . نسبت به قبلی بیشتر شده بازهم !
    محظ خنده : آقا لایبراری های قدیمی رو همینجوری کپی نکنید تو فولدراش که به مشکل میخورین تو سیمولیت . خیلی دوست دارین باید دونه به دونه جدا کنین که کار بسیار مشکلیه ! من این کار رو کردم و لایبراریام رو با خودش منتقل میکنم نه با کپی کردن . خودش یه قسمت برای اضافه کردن لایبراری داره داخل برنامه . در مورد PCB مشکلی نداره . اما فقط مال PCB رو تو فولدرش کپی کنید نه هر فایلی که دم دستتون رسید !

Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional with Advanced Simulation

Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional with Advanced Simulation | 137MB

PROTEUS -environment for the design and debug of electronic devices, including made on the basis of the different families of microcontrollers. Provides input circuits in a graphics editor, simulation of its operation and development of the printed circuit board, including three-dimensional visualization of its assembly. A unique feature is the Proteus environment to effectively simulate a variety of microcontrollers (PIC, 8051, AVR, HC11, ARM7/LPC2000 etc.) and debug firmware.
    PROTEUS has a huge library of electronic components, and missing - you can do yourself. Supports SPICE-models, which are often provided by the manufacturers of electronic components.

Year / Date of Release: 2013
    Version: (DEV) 8.0 SP2 Build 15852
    Developer: Labcenter Electronics
    Bit: 32bit
    Language: English

Password rar and unlock

lanunmelayu

* Tested
    * No Crack
    در صورت تمایل سایر برنامه های الکترونیکی شامل :
    مثال ها
    کامپایلرهای مختلف
    پی دی اف
    پروگراممر ها
    و (مخصوصا کامپایلرهای PIC ) و .... برنامه ها رو میتونید در این فولدر با لینک مستقیم دانلود کنید . سعی میکنم که همیشه پدیت باشه ، چون خودم ازشون استفاده میکنم . تا وقتی اکانتم فعال باشه برنامه هارو میذارم . محدودیت حجمی و زمانی نداره . تا چندماهی هستم .
    موفق باشید . :bye

http://www.rodfile.com/users/josef2600/18663/old
    if all men are the same
    then
    why do women take so long to choose one ?
    2007/03/26
    اصفهان
    178
    3

پاسخ : دانلود پروتئوس با لینک مستقیم Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional

Crack V1.2 + Update For Proteus 8.0 SP1 :
    http://pertican2010.persiangig.com/Proteus%208.0_SP1_Professional_Crack%2BUpdate_By_P ertican.rar/download
    2013/11/01
    19
    0

پاسخ : دانلود پروتئوس با لینک مستقیم Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional

پسورد فایل چیه؟
    2008/06/02
    مشهد
    126
    1

http://www.rodfile.com/users/josef2600/31021/Prot_eus%20v8.1%20SP1%20Pro
    پسووردش کجاشه ؟!
    اینم آخرین ورژن با کرک
    دیگه فیلم آموزشیم باهشه !!
    if all men are the same
    then
    2007/11/22
    تبریز
    2,485
    461

پاسخ : دانلود پروتئوس با لينک مستقيم Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional

نقل قول نوشته اصلی توسط josef2600
    http://www.rodfile.com/users/josef2600/31021/Prot_eus%20v8.1%20SP1%20Pro
    پسووردش کجاشه ؟!
    اينم آخرين ورژن با کرک
    ديگه فيلم آموزشيم باهشه !!
    سلام.
    خيلي ممنون.
    همه ي اين فايلها رو بايد دانلود کنيم؟ اگه آره؛ نميشه همش رو به شکل يه دونه فايل دانلود کنيم؟
    با ورژن قبلي خيلي فرق کرده؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/06/02
    مشهد
    126
    1

با 8 یکم فرق داره . اما من خودم خودم رو بدبخت کردم ! این ورژن 8.1 هنوز کرک کاملش نیومده . یعنی مشکل داره تو save کردن . تو 8.0 میتونستی به ورژن های قبلی تبدیل کنی که تو این یکی ابدا نیست ! حالا مشکل از جایی شروع میشه که شما برنامه هات رو با این باز کنی بعدش قات بزنه و بخوای با ورژن قبلی کار کنی . اینجاست که بدبخت میشی مثل من ! چون دیگه باز نمیشه ! وقتی پروژه ای رو با این 8.1 باز کنید و سیو کنید دیگه به هیچ عنوان با ورژن های قبلی باز نمیشه ! خودش هم تو سیو کردن مشکل داره و یکهو سیو کردنش میپره !! و دیگه سیو نمیکنه . دردسر هستش و برای کار فعلا پیشنهاد نمیشه .
    if all men are the same
    then
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6