اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود پروتئوس با لینک مستقیم Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود پروتئوس با لینک مستقیم Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional

فعلا کرک نیومده ! پس کرک نداره ! سوال مجدد نفرمایید لطفا . اگر کرکش اومد و یه بنده خدایی هم پیدا شد و تست کرد و اینجا گذاشت ، دستش درد نکنه .
    http://www.rodfile.com/x7bu0ru2cgme

Password rar and unlock

lanunmelayu

خودم پلودش کردم . اکانتم پریمیوم هست ، لینک مستقیم داره ، من اسم فایل رو تغییر دادم چون پاکش میکنن .
    اگه پاک شد فقط در تاپیک اعلام فرمایید و لطفا هیچ پیغام پس غام خصوصی نفرستید . با تشکر . :angry:
    میتونید ورژن های قبلی رو هم با فایل LICENCE.lxk جدید استفاده کنید . اما به هیچ عنوان از LICENCE.lxk قدیمی استفاده نکنید . من هر 2 ورژن 8 و 7.10 رو باهم الان دارم و استفاده میکنم . دلیلش رو وقتی نصب کردید متوجه میشوید ! در حقیقت فقط برای PCB مشکل خواهید داشت که از قدیمی به جدید تبدیل کنید .
    حجم کل برنامه 135.5 Mb مگابایت میباشد . نسبت به قبلی بیشتر شده بازهم !
    محظ خنده : آقا لایبراری های قدیمی رو همینجوری کپی نکنید تو فولدراش که به مشکل میخورین تو سیمولیت . خیلی دوست دارین باید دونه به دونه جدا کنین که کار بسیار مشکلیه ! من این کار رو کردم و لایبراریام رو با خودش منتقل میکنم نه با کپی کردن . خودش یه قسمت برای اضافه کردن لایبراری داره داخل برنامه . در مورد PCB مشکلی نداره . اما فقط مال PCB رو تو فولدرش کپی کنید نه هر فایلی که دم دستتون رسید !

Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional with Advanced Simulation

Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional with Advanced Simulation | 137MB

PROTEUS -environment for the design and debug of electronic devices, including made on the basis of the different families of microcontrollers. Provides input circuits in a graphics editor, simulation of its operation and development of the printed circuit board, including three-dimensional visualization of its assembly. A unique feature is the Proteus environment to effectively simulate a variety of microcontrollers (PIC, 8051, AVR, HC11, ARM7/LPC2000 etc.) and debug firmware.
    PROTEUS has a huge library of electronic components, and missing - you can do yourself. Supports SPICE-models, which are often provided by the manufacturers of electronic components.

Year / Date of Release: 2013
    Version: (DEV) 8.0 SP2 Build 15852
    Developer: Labcenter Electronics
    Bit: 32bit
    Language: English

Password rar and unlock

lanunmelayu

* Tested
    * No Crack
    در صورت تمایل سایر برنامه های الکترونیکی شامل :
    مثال ها
    کامپایلرهای مختلف
    پی دی اف
    پروگراممر ها
    و (مخصوصا کامپایلرهای PIC ) و .... برنامه ها رو میتونید در این فولدر با لینک مستقیم دانلود کنید . سعی میکنم که همیشه پدیت باشه ، چون خودم ازشون استفاده میکنم . تا وقتی اکانتم فعال باشه برنامه هارو میذارم . محدودیت حجمی و زمانی نداره . تا چندماهی هستم .
    موفق باشید . :bye

http://www.rodfile.com/users/josef2600/18663/old
    if all men are the same
    then
    why do women take so long to choose one ?

پاسخ : دانلود پروتئوس با لینک مستقیم Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional

Crack V1.2 + Update For Proteus 8.0 SP1 :
    http://pertican2010.persiangig.com/Proteus%208.0_SP1_Professional_Crack%2BUpdate_By_P ertican.rar/download

دیدگاه

پاسخ : دانلود پروتئوس با لینک مستقیم Proteus 8.0 (DEV) SP2 Build 15852 Professional

پسورد فایل چیه؟

دیدگاه

http://www.rodfile.com/users/josef2600/31021/Prot_eus%20v8.1%20SP1%20Pro
        پسووردش کجاشه ؟!
        اینم آخرین ورژن با کرک
        دیگه فیلم آموزشیم باهشه !!
        if all men are the same
        then

دیدگاه

نوشته اصلی توسط josef2600
          http://www.rodfile.com/users/josef2600/31021/Prot_eus%20v8.1%20SP1%20Pro
          پسووردش کجاشه ؟!
          اینم آخرین ورژن با کرک
          دیگه فیلم آموزشیم باهشه !!
          سلام.
          خیلی ممنون.
          همه ی این فایلها رو باید دانلود کنیم؟ اگه آره؛ نمیشه همش رو به شکل یه دونه فایل دانلود کنیم؟
          با ورژن قبلی خیلی فرق کرده؟

دیدگاه

با 8 یکم فرق داره . اما من خودم خودم رو بدبخت کردم ! این ورژن 8.1 هنوز کرک کاملش نیومده . یعنی مشکل داره تو save کردن . تو 8.0 میتونستی به ورژن های قبلی تبدیل کنی که تو این یکی ابدا نیست ! حالا مشکل از جایی شروع میشه که شما برنامه هات رو با این باز کنی بعدش قات بزنه و بخوای با ورژن قبلی کار کنی . اینجاست که بدبخت میشی مثل من ! چون دیگه باز نمیشه ! وقتی پروژه ای رو با این 8.1 باز کنید و سیو کنید دیگه به هیچ عنوان با ورژن های قبلی باز نمیشه ! خودش هم تو سیو کردن مشکل داره و یکهو سیو کردنش میپره !! و دیگه سیو نمیکنه . دردسر هستش و برای کار فعلا پیشنهاد نمیشه .
            if all men are the same
            then

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X