اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار ندادن mt8888

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار ندادن mt8888

آقا دیگه خسته شدم.دو ماه دارم رو mt8888 کار میکنم نمیتونم راش بندازم.میدونم موضوع تازه ای نیست ولی تمام انجمنو گشتم همه مدل برنامه نوشتم ولی هربار جواب نمیگیرم.پروژه پایان ترممه و مجبورم برا بررسی وضعیت اشغال بودن یا آزاد بودن خط ازش استفاده کنم.من با کد ویژن برنامه مینویسم حتی مجبور شدم کد های بیسیک رو به سی بر گردونم ولی هنوز هیچ جوابی نگرفتم هر کس میتونه کمک کنه.

پاسخ : کار ندادن mt8888

بهتره که سیگنال تلفن ( چه خط آزاد و چه مشغول ) اونقدر تقویت کننده تا به محدوده 5 ولت برسه و بعد از دی سی و ... ان رو به میکرو بدی محدوده فرکانس بوق اشغال و آزاد مشخص ه :mrgreen:

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

پاسخ : کار ندادن mt8888

سلام دوست عزیز
      شما خودت ایکارو کردی؟جواب داده؟اگه جواب داده میتونی مدار رو بزاری بقیه هم استفاده کنن
      دامنه سیگنال اشغال بودن خط وقتی گوشی رو بر میداریم چقدر هست؟چون تا اونجایی که من میدونم فرکانس های وضعیت خط اینطوریه؟
      بوق آزاد 440و350 بوق ممتد
      بوق اشغال 620و480 0.5 روشن /0.5 روشن
      بوق بازتاب زنگ تلفن 480و440 2 روشن/ 4 خاموش
      بوق اشغال خط تلفن شهری 620و480 0.2 روشن /0.2 خاموش
      بوق نشان دهنده بد گزاشتن گوشی 2600 و 2450و 2060و1400 0.1 روشن /0.1 خاموش
      بوق نشادهنده عدم وجود شماره تعیین شده 400و200 بوق ممتد با فرکانس متناوب بین 200و 400 هرتز
      بنابراین نیاز به فیلتری داریم تا اینا رو جدا کنه و این طوری حجم مدار خیلی بزرگ میشه در صورتی که mt8888 همه این کارارو با یه مدار ساده انجام میده؟ولی من هر کاری کردم نتونستم ازش جواب بگیرم : :sad:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X