اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درباره راه اندازی لامپ متا هالید وات بالا 1000 و بیشتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال درباره راه اندازی لامپ متا هالید وات بالا 1000 و بیشتر

من میخوام یک لامپ متال هالید وات بالا راه اندازی کنم و سوالات زیر را دارم.

برای راه اندازی لامپ 1000 و 4000 وات بصورت جداگانه هرکدام چه ژنراتوری مورد نیاز است؟
    برای جلوگیری از تشعشات یو وی لامپ از پارچه های مخصوصی استفاده می شود آیا چنین چیزی در دسترس است؟

پاسخ : سوال درباره راه اندازی لامپ متا هالید وات بالا 1000 و بیشتر

سلام
    شما می توانید از موتور برق بنزینی استفاده کنید http://www.abyaran.com/products
    این هم یک سایت در زمینه ی موتور برق و ژنراتور
    در مورد سوال دوم برای کجا میخواین لامپ ها رو وصل کنید
    لامپ های شرکت های معتبر دارای محافظ یو وی هستند

دیدگاه

خیلی ممنون از پاسختون.
      من لامپ رو میخوام بصورت سیار در هوای آزاد نصب کنم به همین خاطر می خوام براش حباب پارچه ای ذرست کنم .
      من پرسیدم گفتن لامپ اسرام اصل المان خوبه ولی اونم تو سایتش زده که باید در برابر یو وی محافظت بشه یعنی اینکه اوسرام محافظ نداره !
      شما می دونین کدوم شرکت لامپش محافظ داره ؟

دیدگاه

سلام و خشته نباشید من یک برج روشنایی دارم که 8تا لامپ اوسرام دوهزار وات میخوره هر لامپ ترانس و ایگناتور مربوط به خودش داره و یک خازن 75 میکرو فاراد ولی عمرلامپ ها به شدت پایینه در حد دو سه ماه بعد از دو سه بار که سوخت خازنا رو 40 کاهش دادیم عمرش اومده رو شش ماه ولی باز نزدیک به شش ماه که میشه میسوزه کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Sorush_m نمایش پست ها
          سلام و خشته نباشید من یک برج روشنایی دارم که 8تا لامپ اوسرام دوهزار وات میخوره هر لامپ ترانس و ایگناتور مربوط به خودش داره و یک خازن 75 میکرو فاراد ولی عمرلامپ ها به شدت پایینه در حد دو سه ماه بعد از دو سه بار که سوخت خازنا رو 40 کاهش دادیم عمرش اومده رو شش ماه ولی باز نزدیک به شش ماه که میشه میسوزه کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم زودتر جوابمو بدین
          با سلام عمر لامپهای بخار سدیم بالاست و روزانه 12 ساعت الان 8 سال داره کار میکنه شاید نورش کمتر بشه لی سوختن بعد 6 ماه عجیب.اولا شما 12000 وات لامپ داری خنک شدن لامپها مهم داخل پروژکتور هست؟دوما اون خازن کجا استفاده میشه ؟سوما ترانسها هم وات با لامپها هست؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X