ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2006/07/08
    1
    0

labview و پورت هاي PC

با سلام
    لطفاً اگر اطلاعاتي يا مثال هايي در مورد ارتباط با محيط خارج با استفاده از labview و با استفاده از پورت هاي معمولي کامپيوتر داريد در سايت قرار دهيد.
    با تشکر
    2006/04/23
    3
    0

labview و پورت هاي PC

براي كار با پورت سريال در ورژن شش چندين مثال در Help برنامه هست وخيلي راحت جواب مي دهد. اما من نتوانستم با پورت موازي ارتباط برقرار كنم/
    2006/03/03
    42
    2

پاسخ : labview و پورت هاي PC

نقل قول نوشته اصلی توسط HoseinSDT
    براي كار با پورت سريال در ورژن شش چندين مثال در Help برنامه هست وخيلي راحت جواب مي دهد. اما من نتوانستم با پورت موازي ارتباط برقرار كنم/
    سلام دوست عزیز
    ببخشید در ورژن های بالا هم با پورتها کار کرده اید, من نتونستم در ورژن 7 با پورت سریال ارتباط برقرار کنم.
    2008/10/02
    44
    1

سلام دوستان،
    در Labview بوسيله دستورات inport و outport ميتوان روي همه ورودي و خروجي ها نوشت وخواند. مثلا براي نوشتن روي پورت موازي بايد از آدرس 378 و براي خواندن از آدرس 37A هگز استفاده كرد. فقط بايد اين موضوع رو مد نظر داشته باشين كه اگه توي Xp كار ميكنين اين ويندوز دسترسي كاربر به پورتها رو محدود ميكنه. اگه تا حالا موفق نشديد دليلش همينه. طبق تجربه من تا ويندوز me جواب ميده و از اون به بعد ويندوز اجازه نميده. اما ناراحت نباشين هيچ زمان راه براي ايراني بسته نيست. اگه خواسته باشين براتون يك dll ميزارم كه اجازه دسترسي رو توي xp و 2000 ميده
    2009/02/23
    7
    1

سلام منم از این نرم افزاروپورت سریال جواب گرفتم و یک پروژه کنترل دور و مانیتورینگ کامل با میکرو avrرا بستم و تحویل دادم واقعا عالی بود فقط چندنکته هست :
    1.حلقه ای را بسازید که درآن فقط دیتا از پورت سریال خوانده شود به تعداد 1 بار تکرار شود.
    2.حلقه ای رابسازید که درآن دیتا به پورت سریال ارسال شود و به تعداد 12 بار تکرار شود.
    3.کلیه دیتاها را باید به string تبدیل کنید ودرطرف دیگر عکس این عمل را انجام دهید.
    4.درپایان حتما از کلید استپ استفاده کنید تا نرم افزار پورت سریال را آزادکند(از close port)
    برای ارسال دیتا باید کلیه string ها باهم باندل شوند.
    من با ورژن 8.2.1جواب گرفتم و الانم بزنم به تخته6 ماه پروژه آخ نگفته.
    :bye
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5