اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تقویت کننده های التراسونیک و پیزو الکتریک ها (نیاز به راهنمایی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تقویت کننده های التراسونیک و پیزو الکتریک ها (نیاز به راهنمایی)

سلام
    دوستم پروژه ای در دانشگاه صنعتی شریف داره که یجایی به مشکل خورده که از شما خواهش می کنم راهکار بدین.
    «من می خوام از پیزو الکتریک به عنوان فرستنده استفاده کنم و از یک تقویت کننده هم باید برای تقویتم موج تولید شده توسط پیزو استفاده کنم. ولی نمیدونم تقویت کننده را از کجا میشه تهیه کرد؟ داخل ایران پیدا میشه؟»
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

پاسخ : تقویت کننده های التراسونیک و پیزو الکتریک ها (نیاز به راهنمایی)

با سلام والا اسم شریف که میاد من رو یاد معشوق می ندازه ولی خب ما که قبول نشدیم و... خخخ

از ابتدا موج قوی تری رو با استفاده از پیزو های صنعتی با توان بالا که الان هم در بازار موجود هست تولید کنید و قید تقویت بعد از تولید توسط پیزو رو بزنید که به نظرم کار نشد و یا مشکلی میاد
    جدیدترین ویرایش توسط amin20107; ۲۳:۴۶ ۱۳۹۶/۰۱/۱۰.
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
      با سلام والا اسم شریف که میاد من رو یاد معشوق می ندازه ولی خب ما که قبول نشدیم و... خخخ
      ببینید کار شما چندتا راه داره :
      1- از ابتدا موج قوی تری رو با استفاده از پیزو های صنعتی با توان بالا که الان هم در بازار موجود هست تولید کنید و قید تقویت بعد از تولید توسط پیزو رو بزنید
      2- فرکانس موج تولیدی چقدره؟ شاید بشه این موج رو با قدرت زیاد توسط مگنترون (مگنت اجاق ماکروویو) تولید کرد (فقط حواسد باشه که کسایی که زیاد با ماکروویو سروکار دارند فقط خانمشون دختر حامله میشه چون تعیین جنسیت با مرده!!!و...)
      3- اگر واقعا گیر این هستید و می خواید کلا موج تولید شده رو پس از تولید توسط پیزو دوباره تقویت کنید شما نیاز به دستگاهی دارید به نام کلایستورون (ع) که من واقعا تو کفش موندم و خیلی حال کردم باهاش. به شما میدند برادر ماله رادار هست یه نامه از دکتر اشتیانی بگیرید و...
      یه سوال
      پیزو الکتریک که امواج مکانیکی و صوتی ایجاد میکنه
      مگنترون و کلایسترون هم جزء لامپ های مایکروویو هستند
      الان دقیقا ربط این دو کجاست؟؟؟؟
      ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

بله من منظور دوستمون رو اشتباه برداشت کرده بودم پست اصلاح شد
        گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
        همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X