اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موازی بستن دو سلف مشابه.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موازی بستن دو سلف مشابه.

سلام خدمت دوستان میخواستم بپرسم میشه دوتا سلف مشابه رو بدون تغییر ضریب خود القایی با هم موازی کرد تا بتونم جریان بیشتری ازشون بگیرم؟ آیا فاصله دو سلف از هم اهمیتی داره؟ مثلا دو تا 160uH رو با هم موازی کنیم و همون 160uH باقی بمونه
    لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

پاسخ : موازی بستن دو سلف مشابه.

نوشته اصلی توسط general mohsen
    سلام خدمت دوستان میخواستم بپرسم میشه دوتا سلف مشابه رو بدون تغییر ضریب خود القایی با هم موازی کرد تا بتونم جریان بیشتری ازشون بگیرم؟ آیا فاصله دو سلف از هم اهمیتی داره؟ مثلا دو تا 160uH رو با هم موازی کنیم و همون 160uH باقی بمونه
    سلام این طوری نمیشه که مقدار ال کل ثابت بمونه!خب معلومه تغییر میکنه ومیشه80میکرو!
    اگه میخوای با موازی کردن دو سلف مقدار 160 داشته باشی،باید دوسلف320 رو موازی کنی تا مجموعش بشه160!
    [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

پاسخ : موازی بستن دو سلف مشابه.

نوشته اصلی توسط ah rad
      سلام این طوری نمیشه که مقدار ال کل ثابت بمونه!خب معلومه تغییر میکنه ومیشه80میکرو!
      اگه میخوای با موازی کردن دو سلف مقدار 160 داشته باشی،باید دوسلف320 رو موازی کنی تا مجموعش بشه160!
      آقا دست شوما درد نکنه سوتی بزرگی دادم!!!!! :mrgreen: تو ویکی نوشته بود برای القای متقابل اگر L ها برابر باشه تغییر نمیکنه. منطورش رو نفهمیدم به خاطر همین گفتم شاید همین مدل بستن خودم باشه!!!! فکر کنم برای حالتی که دو سیم رو با هم دور یک هسته بپیچیم باشه!
      لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X