ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 9 123456789 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 86
    2008/01/09
    228
    57

شرکت های سازنده برد مدار چاپی

در این تاپیک تمامی شرکتهایی که سفارش ساخت فیبر مدار چاپی انجام می دهند را معرفی می کنیم . حتما پس از کسب تجربه کافی در طراحی برد نسبت به سفارش آن اقدام کنید .

آسیا متالیز

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2007/11/18
    تهران
    278
    3

پاسخ : شرکت های سازنده برد مدار چاپی

كيهان مدار

حضرت علي (ع) : خداوند از جاهلان پيمان فراگيرى علم نگرفته ، مگر آنكه قبلا از دنشمندان پيمان تعليم دادن گرفته است .
    2007/07/07
    تهران
    268
    2

ایران مدار

سایتش رو ندارم ولی میلش
    IRANMADARMETALIZE@yahoo.com
    2007/02/25
    492
    1

اقای کیهان مدار ، میشه لطف کنید قیمت های برد های دور و و متالیزه کردن رو هم بگید !؟ ممنون .

کاردستی ها :

2007/11/29
    1,746
    24

سلام
    کوثر الکترونیک

1-طراحی و ساخت مدارهای الکترونیکی
    2-یک لایه و دو لایه و متالیزه
    3-نمونه زنی در اسرع وقت

تلفن: 02166750286
    موبایل:09124547671
    email:***arpcb@yahoo.com
    2008/02/23
    760
    6

با سلام خدمت کیهان مدار
    من با نگاهی که به سایتتون کردم به نظرم رسید که فقط سفارش های تعداد بالا رو قبول می کنید نه نمونه سازی و تعداد کم برای پروژه! آیا من درست برداشت کردم یا اشتباه؟
    راستی یه سوال دیگه: شرکت شما بورد چند لایه هم درست می کند یا نه؟ در قسمت محصولات به بورد چند لایه اشاره شده ولی در قسمت خدمات نه به همین علت در آخر نفهمیدم شرکت بورد چند لایه تولید میکنه یا نه؟

با تشکر فراوان و آرزوی موفقت برای شما
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ*افزارآ* و سختآ*افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ*افزار، سختآ*افزار و محتوای آزاد درست کنم!
    2007/08/07
    تهران
    353
    5

آلفا مدار

alfamadar@yahoo.com

021 66728160

من چند سالي هست باهاش كار ميكنم و راضي هم هستم :agree:
    2008/02/23
    760
    6

با عرض تشکر از بازدیدتان
    ما نمونه هم تولید میکنیم ومشکلی در این ارتباط نداریم
    در مورد فیبر های multi layers نیز باید عرض کنم که این پروژه در دست اقدام می باشد واز طرحهای توسعه شرکت ما است.
    ولیکن مشکل عمده سر راه ما قیمت چین است که ما باید خطی راه اندازی کنیم که از قیمت چین ارزان تر باشد واین نیاز به مطالعه
    کامل همه فرآیندهای تولید در جهان است.
    با سلام
    امیدوارم که خط چندلایه رو هم بتوانید به زودی راه اندازی کنید. من یه چند پروژه مولتی لیر رو که دیده بودم، مهندس هاش فرستاده بودند چین به هر حال اگر شما بتوانید هزینه رو نزدیک چین هم بکنید به علت هزینه پست و حمل و نقل قیمت شما مناسب تر خواهد بود.
    کم کم نیاز به بوردهای چند لایه به شدت حس می شود الان اگه طراح مدار یک IC با پکیج BGA که ۳۰۰ پین داشته باشه بخواد توی مدار قرار بده حداقل ۸ یا ۹ لایه رو نیاز داره! البته احتمالا برای نمونه اولیش هم باید حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان هم پرداخت کنه (شاید براورد اشتباه زدم ولی فکر کنم همین حدود بشه)!!
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ*افزارآ* و سختآ*افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ*افزار، سختآ*افزار و محتوای آزاد درست کنم!
    2007/08/31
    34
    0

يه سري هم به سايت زير بزنيد :

WWW.JECIRAN.COM

از مشتريهاي اين شركت كه بزرگترين و با كيفيت ترين توليد كننده PCB در ايران هست (به خاطر استفاده از روشهاي كنترل كيفيت

شركت تويوتا)ميشه به شركتهاي زير اشاره كرد:

ماد ايران . LG . صنايع پشتيباني دفاع . (معمولا نام مشتريها جزء اطلاعات محرمانه محسوب ميشه )

و صدها شركت مخابراتي و تحقيقاتي و ....

ضمنا در سال 87 خط مونتاژ قطعات THD و SMD با دستگاههاي مدرن ژاپني و سوئدي راه اندازي شده كه به نام شركت

نيكو الكترونيك پيشرو (NEPCO) در كنار خط توليد PCB يه مجموعه كامل رو تشكيل ميدن.

در مورد تيراژ كار ميتونم بگم از سفارش يك عددي به ابعاد 15*15 سانت هست تا سفارش بالاي 2000 شيت متاليزه دورو

شامل بيش از 30000 برد (آماده كردن اين تعداد سفارش در مدت 6 روز كاري طول كشيد چون همزمان سفارشهاي

ديگري نيز در خط توليد قرار داشت).

در ضمن در مورد دستگاههايي كه در عكس ديده ميشه . درباره دو دستگاه آخري تو اين صفحه ميتونم بگم

دستگاههاي فتو ايميجينگ نيمه اتوماتيك شركت جهان الكترونيك كه حدود ده سال پيش نصب شده از دستگاه

ديده شده تو عكس (دستگاه دستي) كلي پيشرفته تر هستند بعلاوه اينكه حدود پنج سال پيش

يه دستگاه نوردهي كاملا اتوماتيك (كه با ملحقاتش مثل قسمت ورودي و قسمت خروجي و بخش گردان تقريبا يه روبات محسوب ميشه)

به اين بخش اضافه شده.

و اما در مورد عكس آخري كه يه لميناتور دستي به احتمال زياد دايچمين هست تو شركت جهان الكترونييك هم تا پنج سال پيش

استفاده ميشده كه با يه دستگاه لميناتور تمام اتوماتيك آمريكايي جاشو عوض كرده و بازنشسته شده.

http://keyhanmadar.com/index.php?option=com_content&task=view&id= 29&Itemid=54
    2008/03/10
    تهران _ صندوق پستی
    339
    7

jeciran

فکر می کنم شرکت برنا مدار رو میگید که انتهای خیابان رجایی بیمارستان اردیبهشت قرار داره . اگه منظورتون اونه که خیلی شرکت ردیفیه . ما یکی دو سالی هست که با اونا کار می کنیم
    و خیلی هم راضی هستیم (SMD) . خصوصا اینکه یکی از استادای خودم هم اونجاست . ....
    آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه ردند
    سلطانی دو عالم باشد از آن آن کس سلطان بیامدست و درویش رفته باشد
صفحه 1 از 9 123456789 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 86