اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط درگاه USB با USB ایا امکان داره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط درگاه USB با USB ایا امکان داره؟

سلام
    میخواستم بدونم ایا امکانش هست که دوتا درگاه USB را از دو PC بهم ربط بدیم و فایلها را از این طریق ارسال و دریافت کنیم . :nerd: :nerd:

پاسخ : ارتباط درگاه USB با USB ایا امکان داره؟

سلام.
    مستقیماً خیر،امکان پذیر نیست.به خاطر اینکهUSB موجود رویPC به عنوانUSB میزبان (Host) کار میکنه.باید یکی از دوتا وسیله Host باشه و وسیله ی بعدی تو سایر کلاسهای USB کار کنه.مثل HID یا OTG (مخفف On The Go) و...
    مثلا گوشیهایی که تو لیست امکاناتشون نوشته USB-OTG میتونن به عنوان Host برای یه فلش مموری کار کنن،اما وقتی به PC وصل میشن، به عنوان Client کار میکنن.

دیدگاه

مستقیما نه نمیشه-ولی با کابل بریدج میشه!

دیدگاه

من قبلا استفاده میکردم،
        یک کابل usb به usb البته یک درایور هم داشت که باید تو کامپیوتر نصب میشد،
        اینجوری دو تا کامپیوتر به هم لینک میشدن و میشد فایل جابجا کرد،
        خیلی عالی بود :smile:
        من از بازار خریده بودم

دیدگاه

پس مستقیم نمیشه و باید یه جورهایی سیستم رو دور بزنی :mrgreen: جالب شد...نمیدونستم.
          ممکنه لینک بدین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
            سلام.
            خیر،امکان پذیر نیست.به خاطر اینکهUSB موجود رویPC به عنوانUSB میزبان (Host) کار میکنه.باید یکی از دوتا وسیله Host باشه و وسیله ی بعدی تو سایر کلاسهای USB کار کنه.مثل HID یا OTG (مخفف On The Go) و...
            مثلا گوشیهایی که تو لیست امکاناتشون نوشته USB-OTG میتونن به عنوان Host برای یه فلش مموری کار کنن،اما وقتی به PC وصل میشن، به عنوان Client کار میکنن.
            شاهرخ جان میشه
            همینطور که بچه ها گفتن کابلش هست و IC هم داره
            PL-25A1

The PL-25A1 is a single chip Hi-Speed USB Host-to-Host bridge controller specially designed for Windows USB Easy Transfer cable and Microsoft Windows Easy Transfer program. The Windows Easy Transfer program is built inside Windows Vista OS and also available for Windows XP Update. Using the Windows Easy Transfer program, the PL-25A1 embedded USB Easy Transfer cable allows end-users to easily connect (thru the USB port) an old computer running Microsoft Windows XP or Vista to another computer running Windows Vista. Once the program has established connection for both computers, the end-user can then transfer large data files and program settings from the old computer to the new computer. It’s one of the fastest and easiest ways to transfer your files and settings to your new computer. The PL-25A1 embedded cable is fully supported by Microsoft for Windows XP and Windows Vista OS.

Full compliance with the USB Specification v2.0
            Built-in driver (USB Easy Transfer Cable) and program (Windows Easy Transfer) support by Microsoft Windows Vista and Windows XP (Update or driver CD) Operating System
            Transfer data and share resources between two or more PCs with speed up to 480Mbps.
            USB-IF Hi-Speed Logo Compliant with TID 40000183
            On-Chip 3.3V-2.5V regulator for internal circuit
            Dual data buffer supporting two-way data transfer
            Supports external serial EEPROM to customize vender/product related information
            Supports LED indicator for connection and transfer status
            Bus powered from either USB port
            No glue logic needed – can be embedded in small spaces
            درایور شبکه و nRF24L01
            کاتالوگ محصولات
            کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
            شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
            فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

بدون هیچ نرم افزار خاصی و با یه کابل معمولی که نمیشه.
              الان دوتا PC رو بدون هیچ نرم افزار و سخت افزار خاصی با یه کابل شبکه معمولی میشه به هم وصل کرد.منظور من هم همین بود که با امکانات موجود در ویندوز و با یه کابل USB معمولی نمیشه.اما این کابل PL-25A1 رو نمیدونستم.ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط wat
                من قبلا استفاده میکردم،
                یک کابل usb به usb البته یک درایور هم داشت که باید تو کامپیوتر نصب میشد،
                اینجوری دو تا کامپیوتر به هم لینک میشدن و میشد فایل جابجا کرد،
                خیلی عالی بود :smile:
                من از بازار خریده بودم
                ببخشید دیر جواب میدم . اینتم قطع بود.
                میشه لطف کنید نوع کابلش و درایور مربوطه را بگین . اگه قیمتش را هم بگین ممنون میشم. :nerd:

دیدگاه

با سلام

اینو سرچ کنید: کابل شبکه USB

http://gold-shop.ir/159-cable-link-usb.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X