اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک فوری ++C

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک فوری ++C

سلام
    من ی برنامه نوشتم کامپایل میشه ایرور نمی ده ، اجرا که میکنم وقتی می خواد از آخرین تابع استفاده کنه، ی پنجره باز میشه که بالاش نوشته:
    ...exe has encounetred a problem and needs to close
    توی آخرین تابع از%استفاده کردم.خود تابع و متغییر هاش رو int تعریف کردم، ولی تویdouble، main تعریف کردم چون توی توابع قبلی که لازمشون دارم باید double باشند.برای همین ایرور می ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ oo: oo: oo:
    چی کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:

پاسخ : سوال فوری ++C ای

سلام عزیز لابد شما این کار رو تو محیط xpانجام می دید سیستم عامل برای جلوگیری از نفوذ همه پورت ها رو بسته تا امنیت رو بالا ببره شما باید چند تا فایل به اول برنامه تون includ کنید تا برنامه تون کار کنه

دیدگاه

پاسخ : سوال فوری ++C ای

stdafx.h
      iostream.h
      math.h
      اینا رو include کردم.وقتی برنامم اجرا میشه خط آخرش که باید%محاسبه کنه اجرا نمیشه بعد اون ایرور رو میده .برای %باید فایل دیگه ای هم تعریف کنم؟؟

دیدگاه

پاسخ : کمک فوری ++C

سلام

باید خدمتتون عرض کنم که این خطا اکثرا برای این رخ می ده که به یک جای غیر مجاز از حافظهمیخ واد دسترسی انجام بشه که سیستم عامل جلوشو میگیره.

موارد دیگری هم وجود دارند ، مثلا اینکه یک اشاره گر به کلاس (مثلا کلاس درخت) وجود داشته باشد و null باشد و شما بخواهید به یکی از توابع عضو آن یا اعضای داده ای آن دسترسی پیدا کنید.
        موارد دیگری هم وجود دارند.
        اگه ممکنه کدتونو بذارین تا بررسیش کنم.
        اگه می خواین به من پست کنین . مطمئن باشین اگه مهمه به کسی نمی دم و خودم هم استفاده ش نمی کنم.

به هر حال مختاری.
        Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام
          خیلی ممنون از راهنماییتون
          این مشکل مال خیلی وقت پیش بود، بلاخره خودم کشف کردم چرا ایرور می داد، بگم بخندیم:برنامه رو زدم روی cd به دوستم نشون دادم اون کامپایل و اجراش کرد ایرور نداد ولی من اجرامیکردم ایرور می داد میدونید چرا؟؟؟وقتی اعداد رو وارد میکردم برای دیدن پاسخ به جای enter کلید space میزدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فارادی
            سلام
            خیلی ممنون از راهنماییتون
            این مشکل مال خیلی وقت پیش بود، بلاخره خودم کشف کردم چرا ایرور می داد، بگم بخندیم:برنامه رو زدم روی cd به دوستم نشون دادم اون کامپایل و اجراش کرد ایرور نداد ولی من اجرامیکردم ایرور می داد میدونید چرا؟؟؟وقتی اعداد رو وارد میکردم برای دیدن پاسخ به جای enter کلید space میزدم
            :applause:

خیلی با حال بوده. کلی با این کارتون حال کردم.... :agree: :biggrin:

آخه یاد خاطرات سوتی دادنای خودم افتادم. :redface: :mrgreen:

(( فکر کنم این پست رو همین الان پاکش کنند. چون اصلا ربطی به عنوان تاپیک نداره :icon_razz)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X