اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معادل یابی و تهیه قطعات کم یاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معادل یابی و تهیه قطعات کم یاب

سلام
    خسته نباشید
    من چند قطعه سوخته دارم که هیچ جایی نتونستم پیدا کنم. لطفا در صورت امکان در معادل یابی و تهیه انها کمکم کنید
    ic=L 9561PY **** Capacitors= 105J 250v , 1043 100v , 473J w250 **** transistor= C108 Y-913 , d206q *
    **Diodes=T75A 12 kv our 16 kv *
    ** خازن 1 نانو 12 کیلو ولتی و خازن 220پیکو 10 کیلو ولتی و مقاومت 22 مگا اهم 3 وات و خازن استوانه ای اکسیال 100نانو 3 کیلو ولتی. با تشکر
    زندگي را ميسازيم.شانسي وجود ندارد . اعمال ديروز مان ، فرصت هاي امروزمان و اعمال امروزمان نتايج فردايمان است . سخت تلاش کنيم تا آسوده زندگي کنيم.

پاسخ : معادل یابی و تهیه قطعات کم یاب

سلام

کجا زندگی میکنید ( شهرتون رو بگید تا آدرس بدم )

دیدگاه

سلام . ممنون . تهران هستم. در ضمن یک قطعه هم دارم که شبیه سلف بشکه ای هست . ولی سه پایه داره . سوخته هم هست . چطور میتونم همون یا معادلش را پیدا کنم؟ اگه شماره تماس داره ممنون میشم بدی که قبل از مراجعه تماس بگیرم و مطمئن بشم. :applause[img][/img]
      زندگي را ميسازيم.شانسي وجود ندارد . اعمال ديروز مان ، فرصت هاي امروزمان و اعمال امروزمان نتايج فردايمان است . سخت تلاش کنيم تا آسوده زندگي کنيم.

دیدگاه

سلام

شما اول یه سر به پاساژ امجد ، پاساژ توکل و کوچه فرشته و پاساژ عباسیان و مجتمع پایا الکترونیک بزن

همه اینها در خیابان جمهوری هستن و نزدیک به هم هستن

در مورداون قطعه ناشناس : اون دو تا سلفه که رو یه هسته پیچیده شده و یه سر مشترک بین دو تا سلف داره

با LC متر پایه ها و مقدارش رو پیدا کن یا باید بازش کنی و تعداد دور رو بشمری ( اندازه گیری قطر سیم یادت نره )

شاید بتونی تویه بازار پیداش کنی ( به احتمال 1 درصد )

اگه پیداش نکردی باید خودت بپیچی

دیدگاه

سلام.
          ممنون از راهنماییت . تقریباً تمام جاهایی را که گفتی ، رفتم. نداشتن. لطفا فروشگاه معرفی کنید . راستی من چند وقت پیش درحال طراحی یه مدار شوکر بودم . ولی به نتیجه دلخواه نرسیدم. توی انجمنها هم چیزی که صد در صد جواب بده ،ندیدم(تقریباً تمام مدارهای موجود را تجربه کردم). همه طرحها در حد ساده و آماتور بود. اگه مداری داری که بشه ساخت و مثل دستگاه های صنعتی جواب بده ممنون میشم. ^^

دیدگاه

سلام

مجتمع پایا الکترونیک سفارش هم میگیره

اما در مورد شوکر
            یه سر به این تایپیک بزن
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=79241.0

بعدش هم این خازن هایی که شما میخوای بعید بدونم جایی پیدا بشه باید معادل سازی بکنی ( سری موازی )

دیدگاه

اون تایپیک را هم دیدم . ولی ....

دیدگاه

مدار دیگه ای سرغ ندارم

اگه بتونی ترانس خروجی این مدا رو درت بپیچی جوابت رو میده

دیدگاه

تشکر. خدا نگهدار. دیدار در تایپیکهای بعدی...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X