اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نوشتن درایور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشتن درایور

چگونه می توان برای یک برد که دارای هسته cortex a8 درایور جدید نوشت که قابل شناسایی برای win ce باشد؟ :question:

پاسخ : نوشتن درایور

کلا مبهمه .
    عین این میمونه .

چگونه میتوان برای لب تاپ asus یک درایور نوشت که قابل شناسایی ویندوز xp باشه ؟
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

در فروشگاه فقط android ,linux به عنوان os برای کوبی برد با هسته a10 اعلام شده .
      1-)آیا می توان win ce را روی آن پورت نمود؟
      2-)در صورت مثبت بودن برای پورت کردن آن چه مراحلی را باید طی کرد؟
      3-)نحوه ی نوشتن درایور برای a10 جهت پورت نمودن win ce چگونه است؟

دیدگاه

هر سیستم عامل برا خودش پیش نیاز هایی داره
        اما از ایدت خوشم اومد .دنبال رنگ کاری کنجیشک هستی ؟

The current version of Windows CE supports the ARMV4I architecture. Cortex A8 it's ARMv7 (ARM's naming can be even more confusing than ms one...) and currently the compiler does not use its specific features (NEON, VFP3 etc.).

The new release of Windows CE (named Windows Embedded Compact 7) will support the ARMv7 architecture.

Here you can find some information about the new features of this release:

http://www.microsoft.com/windowsembedded/en-us/products/windowsce/compact7.mspx

You can download a public beta from connect.microsoft.com.
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

ببخشید پاسخ های شما کاملا مبهم می باشد. :angry:
          تا جایی که من اطلاع دارم برای پورت کردن wince نیاز به فرکانس کاری بالاتر از 200 مگا هرتز می باشد و این برد(کوبی) با فرکانس 1 گیگ کار می کند پس قابلیت پورت شدن wince را دارا می باشد اما از سمت شرکت تولید کننده فقط linux, android پورت شده است حالا در صورتی که من بخواهم wince را روی آن پورت کنم از آنجایی که فایل img توسط شرکت تهیه نشده تمام مراحل برای بدست آوردن img که در نهایت شامل یک فایل bin می باشد که سخت افزار های جانبی را نیز شناسایی میکند باید توسط خودم انجام گیرد .حال نحوه شناسایی این سخت افزار جانبی (نوشتن درایور)چگونه می باشد؟؟؟؟ :question:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X