اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ای سی 74hc245 و xmega128a1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ای سی 74hc245 و xmega128a1

سلام. من در یک پروژه می خوام در مدارم از ای سی 74hc245 استفاده کنم. حالا یه مشکل. پین های xmega خروجیشون 3.3 ولته. در حالی که انیبل 74245 باید 5 ولت باشه. واسیه این مشکل باید چکار کرد.؟ در ضمن ورودی ولتاژ 74245 هم 5 ولته. آیا به xmega صدمه می زنه؟

پاسخ : ای سی 74hc245 و xmega128a1

نوشته اصلی توسط feshwari
    سلام. من در یک پروژه می خوام در مدارم از ای سی 74hc245 استفاده کنم. حالا یه مشکل. پین های xmega خروجیشون 3.3 ولته. در حالی که انیبل 74245 باید 5 ولت باشه. واسیه این مشکل باید چکار کرد.؟ در ضمن ورودی ولتاژ 74245 هم 5 ولته. آیا به xmega صدمه می زنه؟
    تغذیه آی سی های سری 74hc بین 2 تا 6 ولت می تواند باشد.

دیدگاه

اخه من انیبل این ای سی رو به 3.3 ولت دادم فعال نشد. البته تغذیه ای سی 5 ولت بود. احتمال داره به خاطر 5 ولت تغذیه ای سی انیبل اون با 3.3 ولت فعال نشده باشه؟

دیدگاه

بله احتمال داره.. شما با تغذیه 3.3 ولت امتحان کن که هم ورودی خروجی هات 3.3 ولت بشه و هم پایه انیبل.
        در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
        2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
        3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

مقاومت موازی کن در خروجی 74
          که جریان بالایی وارد میکرو نشه
          5 ولتم بده 74،با 3.3 کار نمیکنه مگر lvt باشه
          وسلام
          هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
          بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
          میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

مقاومت چند اهم باشه؟ lvt چیه؟

دیدگاه

چند دقیقه وقت بزار و امتحان کن. زودتر به جواب میرسی
              در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
              2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.

دیدگاه

مثلا 1 کیلو
                lvt پسوند میانی
                هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
                بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
                میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

به 74245 .. 3.3 ولت دادم. و انیبل هم با 3.3 ولت کار می کنه .فردا باز هم تست می کنم.

دیدگاه

من به تجربه دریافتم که با اندکی همت و سعی و خطا زودتر به نتیجه می رسم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X