اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در اجرا کردن فایل ها (نام فایل سبز رنگ میشود)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در اجرا کردن فایل ها (نام فایل سبز رنگ میشود)

با سلام، مهندسین رایانه
    در یکی از پوشه های من فایل های متعددی اجرا نمی شوند (همه ی فایل ها دچار مشکل نشده اند)؛ با کلیک بر روی آن، فایل باز می شود اما ویندوز این پیغام را می دهد:

No preview available.

نام فایل ها نیز به رنگ سبز تغییر کرده:

با ویروس کش به روزشده نیز آن را scan کردم ولی ویروس کش این پیغام را میدهد:

یک نکته جدید وقتی فایل هایی که نام آن ها سبز رنگ شده کلیک کردم (در درایو ویندوز نیستند) حالا هر فایل جدیدی که در محیط دسکتاپ ویندوز (Drive c) ایجاد می کنم آن فایل نیز سبز رنگ شده. در حال حاضر فایل قابل دیدن است ولی ویندوزم را عوض می کنم آن فایل دیگر دیده نخواهد شد.
    الان از Task Manager عکس ذخیره گرفتم که عکس را پلود کنم. متاسفانه هیچ چیزی پلود نشد. فایل برای خودم باز می شود ولی برای خارج از کامپیوتر دیده نخواهد شد.
    ویندوز من Xp است

خوشبختانه به همه جای درایو C سرایت نکرده است این هم عکسی از Task Manager کامپیوترم

[shadow=red,left]نظر شما برای حل کردن این مشکل چیست؟[/shadow]
    از شما بابت وقت گذاشتن بر روی این مسئله تشکر می کنم @};-

پاسخ : مشکل در اجرا کردن فایل ها (نام فایل سبز رنگ میشود)

مشکل حل شد.

فایل های سبز Encrypt شده بودند از طریق راست کلیک روی فایل Properties بعد گزینه Advanced در پنجره باز شده تیک Encrypt contents to secure data را برداشتم. یک نکته که این فایل های Encrypt شده فقط توسط همان یوزر از ویندوز می تواند باز کند و اگر ویندوز عوض شود دیگر با یوزر ویندوز جدید اجرا نخواهد شد و برای Decrypt کردن نیاز به کلیدی می باشد که در ویندوز قبلی قفل کرده و....
    سرچ کنید راه حل برای باز کردن فایل ها در ویندوز جدید شاید پیدا شود انشالله این مسئله بعدا به کمک شما آید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X