باسلام

» روش وارد کردن کد کشور ایران در کدهای یاهو:

برای استفاده از این ترفند مراحل زیر را به دقت دنبال کنید:

پیش از هر چیز توصیه می*کنیم از مرورگر کروم، فایرفاکس یا اپرا استفاده کنید.

1ـ ابتدا به بخش ایمیل*های سایت یاهو رفته و روی Create New Account کلیک کنید. (شما می*توانید برای ورود به بخش ایمیل*های یاهو از لینک www.ymail.com کمک بگیرید)

2ـ فرم عضویت را مطابق با قوانین یاهو و استانداردهای موجود پر کنید. (رمز عبور بین 8 تا 32 کاراکتر شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک، آیدی بدون فاصله و...)

3ـ در کادر شماره تلفن همراه، به*صورت پیش*فرض پیش*شماره 1+ انتخاب شده و شما می*باید در مقابل آن نیز شماره تلفن خود را وارد کنید. در این مرحله باید ابتدا شماره تلفن همراه خود را بدون درنظر گرفتن صفر در ابتدای آن وارد کنید. به*عنوان مثال شماره خود را به*صورت 9131234567 یا 9361234567 وارد کنید.

4ـ در ادامه باید با استفاده از قابلیت Inspect Element در مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اپرا، در مقادیر متغیرهای ارسالی همراه با فرم عضویت تغییراتی ایجاد کنید. برای انجام این کار روی عبارت 1+ کلیک راست کرده و گزینه Inspect Element را انتخاب کنید.


ـ پس از طی مرحله فوق، صفحه*ای برای شما به*نمایش درخواهد آمد که کدهای صفحه HTML را در اختیار شما قرار می*دهد. با کمی دقت در کدهای محدوده انتخابی (دقت داشته باشید که روی عبارت +1 عملیات کلیک راست را انجام داده باشید) می*توانید خط زیر را پیدا کنید:

value="1"name="mobileCountryCode&qu ot;

»»» نکتـه*ی مهم: ممکن است دقیق مانند این کدها را نبینید. و یا اینکه کدهای مخصوص این کار را در قسمت فرم دهی قالب ببینید. پس جستجو کنید تا به نتیجه برسید و کدهایی مشابه را بیابید.

6ـ پس از پیدا کردن عبارت بالا، *باید مقدار مقابل عبارت Value را از 1 به 98 تغییر دهید.ـ پس از اعمال تغییرات، پنجره Inspect Element را ببندید و بدون هیچ تغییر دیگری روی دکمه*ی Create My Account کلیک کنید.8ـ چنانچه اطلاعات درخواستی در تمام فرم*ها را به دقت وارد کرده باشید بدون هیچ خطایی به مرحله بعد خواهید رفت، در صورتی*که خطایی در اطلاعات وارد شده وجود داشته باشد و صفحه دوباره برای شما باز شود، باید مرحله 4 تا 7 را باز برای تغییر کد کشور انجام دهید.

9ـ با تکمیل موفقیت*آمیز فرم ثبت*نام به صفحه تائید شماره تلفن هدایت خواهید شد. در این صفحه باید روی گزینه Send SMS کلیک کنید و منتظر بمانید تا کد فعال*سازی برای شما ارسال شود. در نهایت پس از دریافت کد فعال*سازی و وارد کردن آن در کادر مربوط، ایمیل جدید شما در سرویس یاهو ایجاد می*شود.


منبع: کلیک (ضمیمه روزنامه جام جم روز یکشنه)

نکته ی اخلاقی: اگه عقل داشتن، به خودشون اجازه توهین کردن به یک ملت را نمی دادند. یا به قول خودشان حقوق بشر رارعایت می کردند.

باتشکر از همه ی دوستان @};-