اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طریقه ی وصل کردن ارت به بدنه ی یک دستگاه (استفاده ازمدار خاص با خازن)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طریقه ی وصل کردن ارت به بدنه ی یک دستگاه (استفاده ازمدار خاص با خازن)

سلام دوستان
    می خواستم بدونم که روش صحیح وصل کردن یک سیم ارت به بدنه ی یک دستگاه چطوری هست.
    چیز زیادی نمیدونم،فقط میدونم این که مستقیم بخوایم سیمو به بدنه ی فلزی اتصال بدیم روش جالبی نیست،راستش چراشو نمیدونم.
    از اساتید پرسیده بودم میگفتند یه خازناییم باید سرراه مدار باشه انگار.درایورای شرکت mean well هم مستقیم سیم ارتشونو به بدنه وصل نمیکنندو با همین خازنا که میگم با یه روش خاص وصل میکنند
    کسی میتونه راه نمایی کنه یا اطلاعاتی داره که دراین مورد بیشتر توضیح بده

پاسخ : طریقه ی وصل کردن ارت به بدنه ی یک دستگاه (استفاده ازمدار خاص با خازن)

نوشته اصلی توسط bahram1
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم که روش صحیح وصل کردن یک سیم ارت به بدنه ی یک دستگاه چطوری هست.
    چیز زیادی نمیدونم،فقط میدونم این که مستقیم بخوایم سیمو به بدنه ی فلزی اتصال بدیم روش جالبی نیست،راستش چراشو نمیدونم.
    از اساتید پرسیده بودم میگفتند یه خازناییم باید سرراه مدار باشه انگار.درایورای شرکت mean well هم مستقیم سیم ارتشونو به بدنه وصل نمیکنندو با همین خازنا که میگم با یه روش خاص وصل میکنند
    کسی میتونه راه نمایی کنه یا اطلاعاتی داره که دراین مورد بیشتر توضیح بده
    نه دوست عزیز اگه شما هم یک درایو رو باز کرده باشید می بینید هیچ چیزی تو مسیر ارت نیست و بدنه مستقیما به سیم که ما وصل می کنیم و به چاه ارت وصله ارتباط برقرار می کنه
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

دیدگاه

پاسخ : طریقه ی وصل کردن ارت به بدنه ی یک دستگاه (استفاده ازمدار خاص با خازن)

سلام مهندس
      من درایورای شرکت مین ول رو باز کردlم که قبل از فیلتر emi ، ارتو با یه سلف سری وبعد دوتا خازن که یکی به فاز و یکی به نول وصل میشد به بدنه وصل کرده بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X