اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با کابل مبدل usb به سریال 3 سیمه PL2303HX USB To TTL

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با کابل مبدل usb به سریال 3 سیمه PL2303HX USB To TTL

دوستان سلام
    می خوام ازش استفاده کنم اما پیام اینجوری میاد...

......

مشکل از چیست؟؟؟!!!!

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C/2033-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%85%D8%A8%D8%AF%D9%84-usb-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-pl2303hx-usb-to-rs232-.html
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

پاسخ : مشکل با کابل مبدل usb به سریال 3 سیمه PL2303HX USB To TTL

سلام
    درایور نصب شده ؟
    با usb های متفاوت تست کردید؟

دیدگاه

این پیغام یعنی خطای سخت افزار Device وجود داره. من همیشه مبدل USB به سریال رو خودم می سازم و بارها این اتفاق برام افتاده. در اکثر مواقع با لحیم کردن مجدد آی سی مبدل، کانکتور USB و بقیه اجزای مدار و بعد از اون تمیز کردنِ بُرد این مشکل رفع شده.
      یه بارم خیلی اذیتم کرد مشکل این بود که اون مقاومت 1.5k که برای نشون دادن اتصال Fill-Speed هست، باید دقیـــــق 1.5k باشه، نه بیشتر، نه کمتر. عوضش کردم درست شد.
      بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pour!a
        سلام
        درایور نصب شده ؟
        با usb های متفاوت تست کردید؟
        درایور از همون ادرس فروشگاه گرفتم نصب کردم اما هیچ تغییری حاصل نشد.
        با تمام پورت های یو اس بی سیستمم تست کردم نشد. :sad:
        "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
        ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
        ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
        پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X