اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با کتابخانه pff

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با کتابخانه pff

سلام عزیزان، یه چیزی میخوام ازتون نه نگین، یه نفر زحمت بکشه کار با mmc بوسیله کتابخانه pff رو یاد بده ما شاد بشیم و یه عمر دعاش کنیم، آخه عمده مطالب سایت در مورد pff ناقص هستن و فقط کسایی که قبلا باهاش کار کردن یه سوال یا مشکلی داشتن و پرسیدن که جواب داده شده، ولی واسه کسی مثل من که میخواد تازه شروع کنه خیلی سخته این چیزا رو بفهمیم :angry:
    همچنین به نظر من این کتابخونه خیلی مهمتر از ff.h هست، چون اکثر میکروها (AVR) با این رم پایینشون نمیتونن ff.h اجرا کنن و مجبورن دست به دامن pff بشن، خدایی این نه تنها درخواست من، بلکه درخواست همه میکرو دوستان عزیزه -O<
    اگه کسی بلده کامل باهاش کار کنه، لطفا توضیح بده که اولا چجوری باید MMC رو به میکرو وصل کنیم، ینی بگه که spi حتما باید سخت افزاری باشه یانه و همچنین نحوه تنظیمات پایه ها رو توی فایل mmc.h بگه، بعدش مثالی از توابع pff بزنه تا یاد بگیریم چجوری باید کار کنیم، نه اینکه یه پروژه mp3 player بذاره :biggrin: آخه مارو چه به mp3؟ ما که بلد نیستیم یه فایل TXT معمولی رو از mmc بخونیم، به نظرتون میتونیم پروژه های بزرگ نوشته شده رو حلاجی کنیم؟ oo:
    اگه کسی پیش قدم بشه، همه بچه ها دعاش میکنن،
    لطفا کسایی که با من موافقن و میخوان اینو یاد بگیرن اعلام وجود کنن،
    از مدیران انجمن هم خواهش میکنم که این تاپیکو جزو تاپیکهای مهم سایت قرار بدن، بخدا خیلی مهمه همه بتونن با یه میکرو معمولی گه رم کم میاره با mmc ارتباط برقرار کنن.
    ممنون از توجهتون
    انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

پاسخ : کار با کتابخانه pff

کسی نیست به جامعه بشری کمک کنه؟ oo:

دیدگاه

یکی جواب بده ه ه ه ه ه ه ه :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

اگه کسی بلده یاد بده، یه یه pdf بذاره، جای دوری نمیره :rolleyes:

دیدگاه

دوست عزیز بهتره حوصله به خرج داده و تاپیک کتابخانه ff.h رو مطالعه کنید زیاد سخت نگیرید چرا که شاید کسی علاقه ای به شروع مبحثی که قبلا بحث شده نداشته باشد
          گاهی افرادی به موفقیت های بزرگ می رسند، تنها به این دلیل ساده که نمی دانند کاری که به آن دست زده اند بسیار دشوار، بلکه غیر ممکن است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Hamed Gh
            دوست عزیز بهتره حوصله به خرج داده و تاپیک کتابخانه ff.h رو مطالعه کنید زیاد سخت نگیرید چرا که شاید کسی علاقه ای به شروع مبحثی که قبلا بحث شده نداشته باشد
            دوست عزیز اگه توضیح یا آموزش خاصی ندارید اسپم ندید لطفا، بنده روی ff.h مطالعه مختصری کردم و متوجه شدم که اصلا روی میکروهای کمتر از مگا64 جواب نمیده، بدلیل کم آوردن sram، حالا شما میگی برو بخون، بنده هم نگفتم که اونو نخوندم، خوندم ولی خیلی مباحث اضافه و پر پیچ و خم توی اون تاپیک هست که خودشونم توش موندن، چه برسه به ما که تازه کاریم تقریبا :NO:
            این ff.h کتابخانه های زیاد تری نسبت به pff داره که خارج از بحث این میکروهای ضعیف و معمولیه.
            این که میگین pff قبلا بحث شده، کجاست؟ بگین مام ببینیم، بجز چندتا سوال چیز دیگه ای نیست،
            و در آخر باید عرض کنم که چون شما علاقه ای ندارین یاد بگیرین دلیلی نداره ما هم بشینیمو نگا کنیم، شما میتونین چیزی ننویسین. عزت زیاد :bye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X