اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

PIC24FJ64GA104 بدون پایه AVss کار میکنه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

PIC24FJ64GA104 بدون پایه AVss کار میکنه؟

سلام
    امروز رفتم یدونه PIC24FJ64GA104 خریدم (10،500) با یه برد تبدیل 44پین به DIP و داشتم لحیمش می کردم که 2تا پایه 15 و 16 میکرو شکست :cry2:
    پایه 15 رو فکر کنم بشه با نبودش کنار اومد ولی پایه 16 پایه AVss هست و تو دیتاشیت نوشته که چه از ADC استفاده کنی و چه نکنی این پایه هم باید تغذیه بشه.
    حالا کسی میدونه که بدون این پایه هم میشه از میکرو کار کشید یا نه؟ حتی در حد چشمک زن.
    ;()((void (*)(void))0x0000))

پاسخ : PIC24FJ64GA104 بدون پایه AVss کار میکنه؟

نوشته اصلی توسط SAJAD-G
    سلام
    امروز رفتم یدونه PIC24FJ64GA104 خریدم (10،500) با یه برد تبدیل 44پین به DIP و داشتم لحیمش می کردم که 2تا پایه 15 و 16 میکرو شکست :cry2:
    پایه 15 رو فکر کنم بشه با نبودش کنار اومد ولی پایه 16 پایه AVss هست و تو دیتاشیت نوشته که چه از ADC استفاده کنی و چه نکنی این پایه هم باید تغذیه بشه.
    حالا کسی میدونه که بدون این پایه هم میشه از میکرو کار کشید یا نه؟ حتی در حد چشمک زن.
    سلام سجاد جان.
    منم دیتاشیت رو که نگاه کردم؛دیدم نوشته صرف نظر از استفاده کردن یا نکردن از ورودی های آنالوگ،باید این پین وصل باشه...

خب؛ یه خرده کار سخت میشه.

اول یه امتحانی بکن؛ببین بدون اون اصلا کار میکنه یا نه؟ خدا رو چه دیدی!
    اگه کار نکنه؛ساده ترین راهش، خرید مجدد IC هست.
    راه پیچیده ش هم که یه خرده ابزارآلات مکانیکی لازم داره تا اطراف پین رو باز کنی و سیم رو با لحیم کاری به اون پایه پیوند بزنی!

دیدگاه

پاسخ : PIC24FJ64GA104 بدون پایه AVss کار میکنه؟

سلام
      من میکرو pic24hj32gp202 رو تست کردم . مشابه اینه و پایه avss و avdd رو آزاد گذاشتم و میکرو بدون مشکل کار کرد . :nice:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X