ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    2011/11/25
    نايين
    715
    29

پاسخ : بهترين ماژول ارسال ديتا با مشخصات داخل پست

با سلام
    شما نبايستي دنبال ماژول باشيد،
    چند نمونه از آيسي هاي Texas Instrument که پارت نامبرشون با cc شروع ميشوند مناسب کار شما ميباشند،
    ابن آيسيها داراي انعطاف مناسب براي کار شما هستند
    راه اندازي ماژول nrf24l01p براي codevision (ارتباط بيسيم بين دو ميکرو) : Hidden Content Hidden Content AtmelStudio
    نحوه نوشتن اصولي يک لايبرري و درايور نرم افزاري( بصورت ساده) : Hidden Content http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=82130.0 سفارش راه انداز ماژول هاي مختلف توسط اعضاي انجمن
    انشالله به زودي تاپيک ها به روز رساني خواهد شد،
    2012/02/14
    1,185
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط RubeuS
    با سلام
    شما نبايستي دنبال ماژول باشيد،
    چند نمونه از آيسي هاي Texas Instrument که پارت نامبرشون با cc شروع ميشوند مناسب کار شما ميباشند،
    ابن آيسيها داراي انعطاف مناسب براي کار شما هستند
    سلام

ممنون از راهنمایی شما

با جست و جویی که کردم به آی سی CC2500 شرکت Texas Instrument برخوردم . امیدوارم منظورتون همین نوع آی سی ها باشه . با نگاه کلی ای که به دیتاشیت این آی سی انداختم به نظرم آی سی خیلی جالبی اومد. از جالب ترین ویژگی هاش اینه که می تونیم نوع مدولاسیون و فرکانس و .... فرستنده و گیرنده رو با نرم افزار خودش پروگرم کنیم. داخل فروشگاه های داخلی که جست و جو کردم قیمت این ماژول رو بین 13 تا 25 هزار تومان دیدم که بیشتر به جذابیت این ماژول اضافه می کرد :
    http://www.microele.com/fa/ism-band/87--cc2500.html
    اگه اطلاعات بیشتری در رابطه با این آی سی دارید ممنون میشم بگید .
    2011/11/25
    نايين
    715
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد م
    سلام

ممنون از راهنمایی شما

با جست و جویی که کردم به آی سی CC2500 شرکت Texas Instrument برخوردم . امیدوارم منظورتون همین نوع آی سی ها باشه . با نگاه کلی ای که به دیتاشیت این آی سی انداختم به نظرم آی سی خیلی جالبی اومد. از جالب ترین ویژگی هاش اینه که می تونیم نوع مدولاسیون و فرکانس و .... فرستنده و گیرنده رو با نرم افزار خودش پروگرم کنیم. داخل فروشگاه های داخلی که جست و جو کردم قیمت این ماژول رو بین 13 تا 25 هزار تومان دیدم که بیشتر به جذابیت این ماژول اضافه می کرد :
    http://www.microele.com/fa/ism-band/87--cc2500.html
    اگه اطلاعات بیشتری در رابطه با این آی سی دارید ممنون میشم بگید .
    خواهش میکنم
    بله از خصوصیت بارزشون انعطاف بالاشونه که یکی از ویژگی های این سری آیسی ها اینه که میتونید نوع مودولاسیون ارتباطی را مشخص کنید و با توجه به پروژه تون بهترین استفاده ممکن را از پهنای باند فرکانسی داشته باشید.
    cc2500 یک نمونه از این سری آیسی هاست.
    البته باید بگم که کلا هر آیسی یک خصوصیاتی برای خودش داره. و این که بگیم این آیسی بچه بازیه و... فکر نمیکنم حرف درست و مهندسی باشه.
    به عنوان مثال آیسی های شرکت nordic که پارت نامبرشون با nrf شروع میشوند هم دارای یه سری خصوصیات منحصر به خودشون هستند و مطمئن باشید فروش بالای این آیسی ها خودش نشان دهنده ی یک سری برتری هاست.
    راه اندازي ماژول nrf24l01p براي codevision (ارتباط بيسيم بين دو ميکرو) : Hidden Content Hidden Content AtmelStudio
    نحوه نوشتن اصولي يک لايبرري و درايور نرم افزاري( بصورت ساده) : Hidden Content http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=82130.0 سفارش راه انداز ماژول هاي مختلف توسط اعضاي انجمن
    انشالله به زودي تاپيک ها به روز رساني خواهد شد،
    2012/02/14
    1,185
    81

پاسخ : بهترين ماژول ارسال ديتا با مشخصات داخ&

خواهش میکنم
    بله از خصوصیت بارزشون انعطاف بالاشونه که یکی از ویژگی های این سری آیسی ها اینه که میتونید نوع مودولاسیون ارتباطی را مشخص کنید و با توجه به پروژه تون بهترین استفاده ممکن را از پهنای باند فرکانسی داشته باشید.
    cc2500 یک نمونه از این سری آیسی هاست.
    البته باید بگم که کلا هر آیسی یک خصوصیاتی برای خودش داره. و این که بگیم این آیسی بچه بازیه و... فکر نمیکنم حرف درست و مهندسی باشه.
    به عنوان مثال آیسی های شرکت nordic که پارت نامبرشون با nrf شروع میشوند هم دارای یه سری خصوصیات منحصر به خودشون هستند و مطمئن باشید فروش بالای این آیسی ها خودش نشان دهنده ی یک سری برتری هاست.
    ممنون .

البته من این قسمت رو نگفتم ها :

من گفتم این ماژول ها آماتور هستند و به درد کارهای حرفه ای و امنیتی نمی خورند . :biggrin:و از این لحاظ تقریباً اطمینان 100 درصد دارم .
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14