اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حذف نویز روی خط ADSL

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حذف نویز روی خط ADSL

دوستان من اینترنت 8 مگ دارم که میتونم تا 12 اپ کنم.اما متاسفانه چون نویز روی خطم زیاده این سرعت واسه من اپ نمیشه.و اگر هم بشه سرعت دانلودم به شدت کم میشه.
    عدد SNR رو خط من با مودم خودم حدود 12 هست و با یه مودم دیگه حدود 17 تا 20 متغییره.از اونجایی که از سر خط تست گرفتم پس مشخصه مسیر تا مخابرات مشکل داره و از اونجایی که مخابرات اهمیتی نمیده دیگه با اونا تماس نگرفتم
    میخواستم بدونم به جز اسپلیتر دستگاه دیگه ای هست که بتونه این نویز رو کاهش بده؟
    و اگه نیست میشه مداری چیزی ساخت واسش؟
    فکر میکنم اکثر کاربرای ایرانی با این مشکل مواجه هستند چون عدد SNR معمولا بالای 30 باید باشه.و تو ایران اکثر کابرا زیر 30 دارن که این یعنی فاجعه
    ممنون میشم هر کس اطلاعاتی در این زمینه (کاهش نویز) داره کمک کنه.
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : حذف نویز روی خط ADSL

ببین عزیز اول بگو از چه شرکتی سرویس گرفتی
    بعدش باید ببینی فاصله تو و مرکز مخابرات محلتون چقدره
    اگر مسافت بین تو و مرکز مخابرات بالاتر از 3500 متر هست هیچ راهی برای افزایش کیفیت سیگنال نیست و باید بری سراغ تکنولوژی دیگه
    بیسیم و یا Leased Line
    اگه از آسیاتک گرفتی شاید بتونم کمکت کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lemon_toxine
      ببین عزیز اول بگو از چه شرکتی سرویس گرفتی
      بعدش باید ببینی فاصله تو و مرکز مخابرات محلتون چقدره
      اگر مسافت بین تو و مرکز مخابرات بالاتر از 3500 متر هست هیچ راهی برای افزایش کیفیت سیگنال نیست و باید بری سراغ تکنولوژی دیگه
      بیسیم و یا Leased Line
      اگه از آسیاتک گرفتی شاید بتونم کمکت کنم
      دوست من با تشکر از شما.فاصله من تا مرکز مخابرات فکر نمیکنم بیش از 2 کیلومتر باشه.
      چرا اختلاف 2 مودم که تست گرفتم عدد SNR 2 برابر بود حتی به عددهای گفته مودم هم اکتفا نکردم و از خود سایت هم تست گرفتم دقیقا همون عدد بود.جالبه اون مودمی که نویز بیشتر نشون میده مال محبوبترین برند دنیای شبکه یعنی CISCO هستش.
      اره من از اسیاتک گرفتم
      گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط heidarali
        دوست من با تشکر از شما.فاصله من تا مرکز مخابرات فکر نمیکنم بیش از 2 کیلومتر باشه.
        چرا اختلاف 2 مودم که تست گرفتم عدد SNR 2 برابر بود حتی به عددهای گفته مودم هم اکتفا نکردم و از خود سایت هم تست گرفتم دقیقا همون عدد بود.جالبه اون مودمی که نویز بیشتر نشون میده مال محبوبترین برند دنیای شبکه یعنی CISCO هستش.
        اره من از اسیاتک گرفتم
        سلام
        دوست عزیز و گرامی
        در مرحله اول شماره تلفنتو برام پیام خصوصی بفرست برات ببینم چیکار میتونم انجام بدم در ضمن snr یا همون signal to noise ratio یه مقدار مشخص و ثابتی نیست عواملی زیادی در کم و زیاد کردن این عدد موثر هستند
        از اونجایی که با آسیاتک کار میکنم و نمایندش هستم میتونم کمکت کنم تلفنتو برام تو قسمت خصوصی بفرست
        شب خوش

دیدگاه

دوست من شما اگه راه کاری دارین همینجا ارائه بدین تا دیگر دوستان هم استفاده کنن.

دیدگاه

دوستان سلام مجدد
            مودم خودم رو گزاشتم کنار و با مودم دیگه دارم کار میکنم.سرعت خطم رو گزاشتم رو 12Mb
            و عدد SNR اومد رو 12 که مشکل خاصی ایجان نمیکنه.ولی اگه مودم قبلیم بود با این سرعت SNR حتما میومد زیر 10
            بگزرم
            با نرم افزار دانلود منیجر نسخه 6.19 و گزاشتن سرعت دانلود رو حداکثر و فعال کردن گزینه دانلود همزمان 32 تیکه(که تو این ورژن 32 هست و نسخه های قبل 16 هست)
            تونستم الان با سرعت(1200KB(1.2MB دانلود داشته باشم.
            اری،خواستن توانستن است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X