اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست اطلاعات پیرامون دماسنج کنترلی فازی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست اطلاعات پیرامون دماسنج کنترلی فازی

اگر کسی اطلاعاتی در رابطه با این پروژه داره لطفا کمک کنه :wow:

پاسخ : درخواست اطلاعات پیرامون دماسنج کنترلی فازی

سلام
    اگر منظورتون کنترلر فازی دما هست قبلا توی سایت بحث شده یکم بگردید پیدا میکنید
    در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
    مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز.ولی من میخوام که پس از تحلیل فازی این سیستم را به وسیله میکرو کنترولر 8051به صورت عملی پیاده سازی کنم.اطلاعات داخل سایت نیز خیلی مختصر هستند.

دیدگاه

سلام
        الان مشکل شما توی طراحی کنترلر هست یا پیاده سازی؟؟
        اگر شما کنترلرتون رو طراحی کردید میتونید با استفاده از یک lookup table اطلاعات این کنترلر رو توی میکرو بریزید،و در واقع کنترلر فازی شما به صورت یک lookup table درمیاد؛چون محاسبات فازی برای میکرو سنگینه!
        فرض کنید شما دوتا ورودی مثلا دما و تغییرات دما و یک خروجی مثلا شیر سوخت دارید،حالا بعد از محاسبه ورودی ها (به کمک سنسورها و محاسبات) میدونید دما مثلا 50 درجه و تغییراتش 5 درجه در دقیقه هست،شما تمام این موارد رو در اون lookup table برای میکرو تعریف کردید،حالا میکرو میره توی lookup table میگرده ببینه برای این ورودی ها باید شیر سوخت رو چه قدر باز بذاره
        امیدوارم اینها به دردت بخوره
        در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
        مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

با سلام
          پروزه من هم طراحی و ساخت کنترل کننده دما با کنترلر فازی هست.اگه کسی در زمینه اینکه چطوری میشه این کنترل کننده رو با روشsugenoطراحی کزد و چطوری برنامه نویسی میکرو اونو انجام داد,داره لطفا راهنمایی کنه

دیدگاه

با سلام
            پروزه من هم طراحی و ساخت کنترل کننده دما با کنترلر فازی هست.اگه کسی در زمینه اینکه چطوری میشه این کنترل کننده رو با روشsugenoطراحی کرد و چطوری برنامه نویسی میکرو اونو انجام داد,داره لطفا راهنمایی کنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X