اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی روشنایی معابر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی روشنایی معابر

سلام دوستان
    من می خواستم طراحی روشنایی معابر را شروع کنم. نوع نرم افزارش برام مهم نیست هر چی بهتر جواب بده.لطفا به من یک کتاب آموزش طراحی روشنایی معابر خوب یا جزوه خوب معرفی کنید.

پاسخ : طراحی روشنایی معابر

dialux
    کتابش هم هست

دیدگاه

با تشکر
      ممکنه اسم کتاب رو هم بگید می خوام کتابی باشه که گام به گام آموزش داده باشد.

دیدگاه

کتابهای مختلفی در زمینه آموزش این نرم افزار هست همچنین نرم افزار اموزشی که اکثرشون خوبن اگه تهران هستید برید میدان انقلاب

دیدگاه

اسم کتاب طراحی روشنایی و آموزش نرم افزار دیالوکس-مولف مهندس کاوه احمدیان تازه کند
          من دارمش خیلی کاربدیه پیشنهاد میدم بهتون :nice: :nice: :nice:

دیدگاه

سلام.سایت خود دیالوکس یک manual داره که 24M خیلی خوبه زبان اصلیه دیگه به تبع.
            [img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
            وبسایت ختم صلوات
            http://www.salavaty.com/

دیدگاه

سلام
              با دانستن طراحی روشنایی معابر کجا و چگونه می شه کار کرد و اشتغال داشت؟
              باور کنيم تا چشم بر هم زنيم فرداست،حتي ميشود گفت فردا همين امروز است.
              اگرچه فردا را نميشود پيش بيني کرد،اما فردا را مي توان ساخت، از همين امروز،فکر همه چيز را بايد کرد، فکر داشته ها و دارايي ها را ، در يک کلمه فکر فردا را.

دیدگاه

وظیفه نگهداری و طراحی روشنایی معابر به عهده شرکتهای توزیع برق است. که معمولا طراحی روشنایی معابر را به شرکتهای مشاور طراحی روشنایی واگذار می‎کنند. چون تعداد متخصصین طراحی روشنایی معابر کم است اگر بتوان در آن مهارت یافت خیلی کاربردیه و اشتغالزاست.

دیدگاه

سلام دوستان
                  برای طراحی روشنایی معابر استفاده از قوانین نشریه 195 که ویرایش جدیدش تحت عنوان 614 منتشر شده بسیار کمک کننده است. جون هم در مودر فوانین طراحی روشنایی گفته و هم در مورد انتخاب تجهیزاتش.

دیدگاه

با سلام به دوستان خوبم اینجانب در شرکت توزیع تهران کار میکنم هر کس درباره روشنایی معابر سوالی داره میتونم جواب کاملی بدم

دیدگاه

کتاب مهندسی محاسبات روشنایی دکتر سیروس محمدی کتاب کاملی هست.میتونید به وبلاگ ایشون برید و راهنمایی بگیرید.
                      http://powerenginner.persianblog.ir/post/9/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed1162
                        با سلام به دوستان خوبم اینجانب در شرکت توزیع تهران کار میکنم هر کس درباره روشنایی معابر سوالی داره میتونم جواب کاملی بدم
                        با سلام اگر کتاب یا دستورالعملی دارید که گام به گام روشنایی معابر را آموزش داده باشه ممنون میشم راهنماییم کنید.

دیدگاه

برای طراحی روشنایی تخصصی خواندن استاندارد IESNA (استاندارد روشنایی آمریکای شمالی)خیلی مفیده میشه رایگان از گوگل سرچ و دانلود کرد.

دیدگاه

سلام دوستان
                            تشکر از راهنماییهاتون
                            من تمام کتابهایی را که نرم افزارهای روشنایی را توضیح میدادند مطالعه کردم. ولی همه شبیه help نرم افزارها و کلا ترجمه همان هستند. :angry:
                            ولی نشریه 614 خوب بود توصیه میکنم اگه کسی بخواد روشنایی معابر رو کار کنه اونو بخونه. :nice

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X