اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با برنامه موزیکال avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با برنامه موزیکال avr

سلام دوستان . من یه پروزه از یک سایت دانلود کردم به عنوان سرود ای ایران با avr.پروزه جالبیه کار هم میده اما من وقتی دانلود کردم فایل bas ان نبود و فقط فایل hex داشت.میخواستم ببینم این برنامه چه جور نوشته شده و میشه نت های دیگه رو جایگزین کرد و اهنگ های دیگر ساخت یا نه.
    لینک پروزه:https://www.mediafire.com/?dl91kn689ecc715

پاسخ : مشکل با برنامه موزیکال avr

نوشته اصلی توسط alireza.rezayi45
    سلام دوستان . من یه پروزه از یک سایت دانلود کردم به عنوان سرود ای ایران با avr.پروزه جالبیه کار هم میده اما من وقتی دانلود کردم فایل bas ان نبود و فقط فایل hex داشت.میخواستم ببینم این برنامه چه جور نوشته شده و میشه نت های دیگه رو جایگزین کرد و اهنگ های دیگر ساخت یا نه.
    لینک پروزه:https://www.mediafire.com/?dl91kn689ecc715
    سلام
    بله میشه
    تو بسکام یه دستوری هست به نام Sound
    تو Help بسکام یه جستجویی کنی پیدا میشه
    کار راحتی هست و سخت هم نیست
    تو کتاب علی کاهه هم در مورد این دستور یه توضیح کوچیکی داده .
    موفق باشی
    [b]چگونه همه پایه های میکروکنترلر AVR را PWM کنیم؟
    معرفی نرم افزارEasy 7segment (برای راه اندازی آسانتر 7segment )
    معرفی نرم افزار Codewizard PWM
    با من بیشتر آشنا شوید

دیدگاه

سلام دوست عزیز. من میدونم باید با دستور sound میشه اینکارو کرد ولی نمیدونم چه فرکانسی صدای چه نتی رو میده و باید چطوری این نت هارو پشت سر هم چید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alireza.rezayi45
        سلام دوست عزیز. من میدونم باید با دستور sound میشه اینکارو کرد ولی نمیدونم چه فرکانسی صدای چه نتی رو میده و باید چطوری این نت هارو پشت سر هم چید.
        اگه خودتون تو کار موزیک باشید یه مدار بزارین و با آزمایشات پی در پی میتونید این نتها رو به دست بیارین
        یا یک برنامه ای بنویسید که بشه متغیرها رو در حین آزمایش کردن تغییر داد (کیپد و LCD)
        چون من حدود 5 سال پیش همین کار رو کردم و نتیجه این شد که هر بازری (Buzzer) میزاشتم نت ها میرخت به همدیگه و صدا هم تغییر میکرد .
        نوع بلندگو و نوع تقویت کننده ای که به هم وصل میشن میتونه توی تغییر صدا نقش داشته باشه .

موفق باشی
        [b]چگونه همه پایه های میکروکنترلر AVR را PWM کنیم؟
        معرفی نرم افزارEasy 7segment (برای راه اندازی آسانتر 7segment )
        معرفی نرم افزار Codewizard PWM
        با من بیشتر آشنا شوید

دیدگاه

سورس برنامه های تولید ملودی ای ایران با بسکام و کدویژن برای اولین بار در همین انجمن قرار داده شد:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?t...9088#msg189088

اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
          دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
          برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
          وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
          قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
          اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
          ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X